2703
2553

1- اگه اسرار خاصی در مورد سبک آرایش مو و صورت دارین ....
2- اگه در مورد شیک بودن یا نبودن لباستون شک دارین و از کسی هم نمیتونید بپرسین ...
3- اگه میخوایین دکوراسیون منزل متفاوتی داشته باشین ...
4- اگه خواستار تعویض لباس( در حد نو) با هم سایز خودتون هستین ...
5- اگه عکس طراحی ناخن و نکات ریزی در مورد دست و ناخن دارین ...
6- اگه در مورد رنگ مو و آرایشتون شک دارین ...
7- اگه آدرس حراجی فصلی بوتیک و شوی لباس خاصی رو بلدین ...
8- اگه تجربه خانه داری منحصر بفردی رو دارین ...........
پس " خسیس نباشین دیگه " زود تجربه ها و راهنماییها و عکسها و نظراتتون رو تو این تاپیک بزارین ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اون ستاره های روی ناخن و گل و پروانه روی گوشی موبایل همه با یه وسیله جدید به اسم (( مهر ناخن )) طراحی شده .این وسیله حدود بیست تا شابلون داره که هر شابلونش 5- 6 تا طرح داره . (( میتونید طرحهای روی شابلونها رو ببینید و هر کدوم که دوست داشتین بخرین )) .یه مهر هم جدا داره . من خریدم و طراحیهای خوشگلی رو ناخنم میکنم. طرز استفاده :: اول با لاک طراحی ناخن یا لاک معمولی روی طرح مورد نظر رو شابلون میکشیم ، بعد با یه کاردک کوچیک(( که تو جعبه هست )) اضافی لاک رو از رو شابلون بر میداریم . بعدش با اون مهر به شابلون میزنیم و مهر رو به ناخن میزنیم . کارش خیلی راحت و تمییزه . من 3 تا شابلون خریدم . هر شابلون 1000 تومن بود . مهر و کاردک هم فکر کنم 1500 تومن . از پاساژ خیابون گیشا .
پریسا جون . منم بلد نبودم ولی به لطف بچه های اینجا یاد گرفتم . اول میری سایت http://image.mobin-group.com . بعدش دکمه بروز رو کلیک کن . عکس مورد نظرتو انتخاب کن و دکمه آپلود رو بزن. یه صفحه باز میشه که توش چند تا کادر آدرسه . شما ادرس چهارمی از بالا یعنی یکی مونده به آخر رو کپی و در اینجا پیسد کن ." وقتی ارسال بزنی عکست میاد"
2714
تو این آدرسی که براتون گزاشتم برین. یه جور سرگرمیه . مثلا الان شما پشت نت یه عدد رو تو ذهنتون انتخاب میکنین . بعدش که رو گوی کلیک کنید ، دقیقا همون عدد رو نشون میده . منکه طرز کارشو نفهمیدم. جاااالبه امتحان کنید . http://javidschool.ir/showT.aspx?isNewContent=True&Subject=&TIndex=6&TID=0B57432F277E57462B5C7E273451517E22435F500922432C277F5435&Lang=F&ID=7354405C530855345E5D7E584F2A520959355C277355405D257D564128527D553759537A56325D20
نکته زیبایی: اگر دوست دارید پوست صاف و بدون جوش داشته باشید، یکی از راههاش استفاده از آب زرشک طبیعی هست. یعنی آب زرشکی که خانگی باشه و افزودنی نداشته باشه، عفونتهای بدن رو از بین میبره و در طول مدت استفاده پوست شما صاف تر و یکدست تر میشه
چه خووووووووووووووب یه تاپیک باز کردم و خودم تند تند تنهایی مینویسم !!! اشکال نداره ، همین قدر هم که بخونید و ازش ایده بگیرین کافیه . فقط من نمیتونم از نظرات شما بهره مند بشم....................... . الان فکرم به این مشغول بود که عیدی برای عشقم چی بخرم .؟؟ میخوام یه چیزی نباشه که قبلا براش خریدم ... تا اونجا که یادم میاد چیزایی رو که خریدم مینویسم تا هم شما ایده بگیرین هم به من بگین چی بخرم ؟؟؟؟ ست کاپشن شلوار ورزشی - عطر و ادکلن - ریش تراش مردونه ضد آب - پلاک طلا اهورا مزدا - کیف لب تاپ - بلوز مردونه و شلوار و کروات و کفش مهمونی و ورزشی - حوله حموم پیرهنی - عینک آفتابی -گوشی موبایل - ساعت مچی -بلیط و اقامت سفر -کتابهای مورد علاقش و ... دیگه فعلا یادم نیست چیا خریدم .............. .
مرسی عزیزم از راهنماییت. این عکس سرویس بهداشتیه که من خیلی دوستش دارم. به نظرم ایده استفاده از دراور چوبی برای حوله ها ایده خوبیه اما مشکل اینجاست که وقتی من دنبالش می گشتم تنها چیزی که پیدا کردم دراورهایی بود که به سرعت رطوبت رو جذب می کنند برای همین نمی تونند کاربرد چندانی داشته باشند.
بچه ها کارتون واقعا قشنگه بیاین دم عیدی کلی به هم ایده بدیم مثلا من ورودی اپارتمانمونو که یه راهروی کوچیکه رنگ نارنجی زدم واقعا عالی شده یا گاهی روی بعضی از دیوارا میشه نقاشی کشید
2706