2703
2553
بچه های شهریار و اندیشه بیائید با هم دوست بشیم.

اسم **** سن **** اسم نینی **** سن نینی **** محل زندگی **** وضعیت اشتغال **** مدرک تحصیلی

=================================================================

شهلا **** 34 **** سحر **** 14.5 ماهه **** شهریار-فاز 1 شهرک مخابرات **** شاغل **** ؟

نوشین **** 30 **** بردیا **** 2ساله **** شهریار - خیابون طالقانی **** ؟ **** دانشجوی کارشناسی برق

الهه(نازگلی) **** 27 **** مهدی **** 18 ماهه **** شهریار خ ولیعصر **** خانه دار **** ؟

مریم(ترنم) **** 28 **** لعیا **** 1ساله **** اندیشه- شهرک مریم **** خانه دار ****دیپلم حسابداری

احسانه **** 24 **** زهرا **** 5.5ماهه **** شهریار-فعلا خ مخابرات **** خانه دار **** لیسانس حسابداری

مامی ناز **** 23 **** ؟ *****در حال اقدام ***شهرک مریم ******** خانه دار ********* ؟ ******

مامان امیر**** 25****امیر رضا؟*****4 ساله*** ؟ ******* عکاس **** ؟*****

این هم مامانای باردارمون:

=================================================================

شری **** 35 **** رزا **** هفته دهم **** فاز 3 اندیشه **** کارمند-آرایشگر **** لیسانس علوم تربیتی

مادرخانومی**** 26 **** ؟ **** 36 هفته ****شهرک وایین **** آرایشگر **** لیسانس ژئولوژی(زمین شناسی)

هنگامه **** 25 **** ؟ **** 21 هفته و 4 روز **** اندیشه- فاز 3 **** ؟ **** مترجمی زبان

لیلی **** 26 **** ؟ **** 34 هفته-دوقلو **** **** آرایشگر **** حسابداری

زهرا **** 27 **** ؟ **** 6 هفته **** اندیشه- فاز 1 **** ؟ **** ؟

ماهیار **** **** **** **** ****
من مامان شدم سه ساله .امیدوارم شما هم بزودی بشین.اما ساکن تهرانم .خونه 50 متریمو سه ساله فروختن (با دخالت پدر شوهر)چون بهش بدهی داشتیم .شوهرم تصمیم گرفته واسه خلاص شدن از اثاث کشی بیایم اندیشه خونه بخریم .من ناراضیم ....ببخشید اندیشه چه جور جاییه؟ وقتی بهش فکر میکنم حس خیلی بدی پیدا میکنم ....چون یه دفعه اومدم راهشو دیدم عین بیابون بود ببخشید قصد توهین ندارم ولی این نظر منه ....
سلام من اندیشه زندگی میکنم مامان عاطی جون جای بدی نیست اب و هواش عالیه ارومه ولی من از تنهاییم بیشتر رنج میبرم اینجا هیچ کسیو ندارم در ضمن من مامان یه دخمل 11 ماهه هستم
زندگی را دوست دارم در کنار همسر و دخترم]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شهریارم هیچ کس جز خانواده همسر اینجا ندارم کس و کارم تهرانن ولی بعد از این زلزله خوشحالم که اینجام بیشتر خوشحالم از اینکه بچم در امانه
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2456
مامی آتنا ببخشید پوشش گیاهی تو مملکته ما خاربته است و همه جا بیشتر حالت خاکی داره کنار بسیاری از اتوبانهای خود تهرانم این پوشش گیاهی هست حدفاصل تهران تا شهریار و اندیشه هم از این قائده مستثنا نیست بیابون نمیشه گفت

البته من خارج از تهران از کرج خیلی خوشم میاد
سلام .مرسی نوشین تو درست میگی .من اصلیتم واسه شماله فکر کنم یکی از دلایلش همین باشه.ولی فامیل من همشون تهران ساکن هست و منطقه های بالا برره .منم اگه بیام اونجا ساکن بشم از بی همزبونی میمیرم که! بعدش دخترم وقت مدرسه ش میشه مدارسش چه جوره؟ لابد نمیدونید!نوشین جان زلزله اگه تهران بیاد خدا میدونه چه شودامامرگ و زندگی دست خداست ممکنه شهریار هم بلرزه...
2714
تا میدون ازادی 25 دقیقه است من هفته ای یه بار تا دوبار تهرانم خونه مامانم اینا خریدامم کلا از تهران میکنم من دانشجوی شهرقدسم بچه کوچیک دارم خیلی راحتم که مسیرم تا دانشگاه زیادنیست فعلا احساس راحتی میکنم ولی ایشالا پسرم مدرسه ای بشه میام تهران زندگی میکنم یعنی توافقمون با همسر اینه نمیگم مدرسه های اینجا بده نه مدرسه های غیر انتفاعیش خیلی خوبن ولی من دوست دارم بچم تو بهترین مدرسه باشه
سلام. خوبید؟
من از بچگی اندیشه(فاز1) زندگی کردم و بعد ازدواج اومدم شهریار.
دخترم چندروز دیگه 5 ماهه میشه.

من اکثر خریدهام رو همینجا انجام میدم. البته از بعضی مغازه های خاص. مثلا برای دخترم از اندیشه فاز1 خیابون چهارم فروشگاه دوقلوها خرید میکنم که جنساش رو دوست دارم. همین طور هم از فروشگاه رنگین کمون تو خیابون مخابرات شهریار.
از شهریار تا میدون آزادی تقریبا 30 دقیقه یا شایدم کمتر راهه و تقریبا اکثر مواقع ترافیک نداره مگر اینکه پلیس راه رو بسته باشه یا خدایی نکرده تصادفی شده باشه.

خب امکانات تهران به مراتب خیلی بهتر از هرجای دیگه هستش اما مدارس شهریار و اندیشه هم خوبن.
من خودم دبستان رو غیرانتفاعی بودم(مرضیه)
راهنمایی رو دولتی(کوثر)
و دبیرستان هم شاهد
دانشگاه دولتی قزوین هم قبول شدم.

محل کار همسرم تهرانه و همیشه درحال رفت و آمده. قطعا ماشین شخصی داشتن خیلی راحت تره تا با ماشین راه جابه جا شدن.

من یه اندیشه ای و شهریاری اصیل هستم!!!!!! سوالی داشتین درخدمتم
نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji
سلام دوستای خوبم
منم ساکن شهریارم. قبلا ساکن تهران بودیم . پدر و مادرم 9 ساله که شهریارند من بعد ازدواج تهران بودم ولی بعد که باردار شدم چون شاغل بودم واسه اینکه مادرم از بچم مراقبت کنه اومدیم شهریار.
اوایل با اینکه مادرم پیشم بود واسم خیلی سخت بود اینجا باشم ولی الان عادت کردم .
منم بیشتر خریدامو از بازار شهریار انجام میدم . لباسهای دخترمم از فروشگاه رنگین کمون انجام میدم. خیلی هم راضی هستم.
به نظر من آدم هر جائی میتونه زندگی کنه اگه دلش خوش باشه .
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
چه خوبه که بالاخره هم محلی پیدا کردم.
منم با نظرتون موافقم که
آدم هر جائی میتونه زندگی کنه اگه دلش خوش باشه .
نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji
2706