2726
جات خیلی خالی بود ترمه جان.
خدائیش دیگه بیاید فعال باشید هر روز لااقل یه پست بذارید. خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من ساکن اندیشه نیستم،اما اونجا یه آپارتمان دارم شاید بیام ساکن شم،من فاز 2 هستم ،بلوار نیلوفر،میشه یه خورده اطلاعات از اندیشه به من بدی،البته من اونجا فامیل 4-5 تا دارم اما خوب میدونی خونونده شوهرنفزیاد راحت نیستم ازشون اطلاعات بگیرم،من بیشتر صبحها میام اینجا
سلام دوست جونا تازه واردها خوش اومدین سیم سین جان من فاز1 میشینم خوبه عزیزم من ارامش اینجارو دوست دارم ولی چون از خانوادم کسی اینجا نیست ناراحتم ولی بااین حال خدارو شکر .شهلا جونم خوبی؟ سحر خانم ؟نوشین.ترمه.شری بانو.ساراو....دوستای گلم ارزوی بهترین هارو براتون دارم
زندگی را دوست دارم در کنار همسر و دخترم]
سلام دوستای گل خانومای عزیز
همگی خوب و خوش باشید انشاا...
سیم سین جان شما لطف دارین ما خوشحال میشیم تعداد دوستامون زیادتر بشه و از اطلاعات همدیگه استفاده بکنیم و اگه کاری از دستمون بربیاد واسه همدیگه انجام بدیم . راستی شما الان کجا ساکن هستی؟
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
به به ترنم جان خوبی عزیزم. لعیا کوچولو خوبه ؟

سحرم بد نیست تازه از شر سرما خوردگیش راحت شدیم . دیگه سرفه و آبریزش بینیش قطع شده.

خیلی دوست دارم ببینمتون و از نزدیک با هم آشنا بشیم الانم که روزها طولانیه و هوا خوبه.
عزیزم زندست خیالت راحت اینجا تا 12 شب مردم تو خیابونند نگران نباش بیا ما اینجا هواتو داریم.
2706