2703
2553
بچه ها کمک . شما نی نی هاتون رو کدوم دکتر میبرید؟ تو شهریار یا اندیشه کسی رو سراغ دارید که حاذق باشه. من از دکتر رزا زیاد راضی نیستم میخوام دکترش رو عوض کنم کمکم میکنید. ممنون میشم. قاصدک خوش اومدی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شری بانو جان. من سحرو پیش دکتر خوشنامی میبرم ولی راضی نیستم . مثلا سحر که هفته قبل مریض شده بود بردم پیشش 2 تا شربت الکی داد که اصلا حال بچه فرقی نکرد . بعدش بردم پیش دکتر خودش توانیر دکتر امیدوار داروهای خارجی بهش داد.البته همسایه هامون خیلی از خوشنامی تعریف می کنند میگن کارش خوبه .
واسه چی راضی نیستی از دکترش؟
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
شهلا و مامان انا جان من پیش فتانه فلاح میبرم . نمیدونم حس خوبی ندارم احساس میکنم یه کم الکی دارو میده . یه چیزایی رو یادش میره خودم که تو نی نی سایت مطالعه میکنم میبینم مثلا وقت قطره ی آ د هستش بهش یاد آوری میکنم . یا زردی داشت من خودم قطره بیلی ناستر رو بهش یاد آوری کردم . یکی از دوستای منم از خوشنامی راضیه اما شما که میگی زیاد جالب نبوده . تهران و کرج هم برام مقدور نیست برم .
مامان انا جان این ستوده و عارفه احمدی کجان ؟ چطورین ؟
2456
سلام دوستان اندیشه :)

من دنبال یه باشگاه خوب هستم که دخترم رو ثبت نام کنم. برای رشته ی ژیمناستیک...

ممنون می شم اگر کمکم کنید.
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2714
عزیزم هر دو خیابون ولیعصر توی شهریارن
ستوده طبقه دوم پاساژ زرینه
احمدی افشار هم توی ساختمان نور بر خیابون ولی عصره اگه خواستی شمارشو دارم برات پیدا میکنم میزارم
البته منم صد در صد راضی نیستم اما خب توی این منطقه کمبود دکتر خوب داریم و اینا بهتر از بقیه هستن
CafeMom Tickers
CafeMom Tickers
سلام خانومای گل
صبح همگی بخیر.
به به ترمه خانم چه عجب از این ورا یادی ازما کردی؟ باران کوچولو خوبه؟
شری بانو جان اگه بچه زردی داره دست دست نکن سریع ببرش دکتر. اگه تهران میتونی ببری ببرش پیش دکتری که ترمه و نازگلی میبرن اگه شهریار میخوای خوشنامی بد نیست.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2706