2703
2553
سلام دوستان دیروز رفتم آز ادرار 24 ساعته ........پروتئین ادرارم 508 بود نرمالش بین 25 تا 150 هست .............خیلی نکرانم البته فشار خونم پایین بود ....می ترسم به نی نی چیزی بشه. یه جا خوندم اگه فشار باشه باید به بارداری خاتمه داد زبونم لال..............می ترسم خیلی من نی نیمو خیلی دوست دارم

دعا کنید فردا دکتر خوب پیدا کنم
LilySlim Weight charts
نه عزیزم نگران نباش. اون مال وقتیه که مادر در خطر باشه. اونم توی اواخر بارداری. تو که می گی فشار نداری. فقط باید بیشتر مواظب باشی و نمک نخوری. منم توی بارداری فشارداشتم. اما تا آخرش بدون دردسر رفتم. فقط یه سری دارو واسه فشار می خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگه فشار خونت بالا بره و ورم زیاد داشته باشی شاید یه کم سخت بشه ولی در این شرایط شاید فقط دارو بده نگران نباش
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2714
عزیزم منم مثل شما دفع پروتئین داشتم ولی فشار نداشتم و تا اخر بارداریم اونقدر ورم داشتم و آب زیر پوستم جمع شده بود که شده بودم عین بادکنک خخخخخخیلی هم سیاه شده بودم
نگران نباش واکنش بدتن به بارداری اینجوریه من از 5 ماهگی ورمم شروع شد
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
عزیزم برو دکتر نشون بده نمک حذف از غذات
خدا خودش نگهدار خودت ونی نیت باشه
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

نگران نباش نسترن جون منهم همینجوری بودم تازه با فشار بالا .شما چون از الان متوجه شدی راحت کنترل میشه.توروخدا از این دورانت لذت ببر.مث من نباش.الانم دخترم شش ماهشه.
باران باشد...تو باشی و... یک خیابان بی انتها ...به دنیا می گویم خداحافظ.
نسترن جون من 5 ماهه بودم با فشار 10 روی 8 و پروتیین 690
یادم نمیره 4شنبه بود دکتر گفت همین الان باید بستری بشی و بچه رو به دنیا بیاریم اگه موند میذاریمش تووی دستگاه به همین صراحت!
گفتم هیچ کاری نمیشه کرد؟گفت چون فشار خونت بالا نیست میری خونه استراحت مطلق تا شنبه هیچ استرسی نباید بهت وارد بشه حتی تی وی نگاه نکن با کسی تلفنی صحبت نکن فقط و فقط بخواب و مایعات بی اندازه بخور.
همین کار رو کردم و دوباره آز دادم اومده بود پایین.
خدا بخیر گذروند و نی نی تا 2 روز مونده به زایمان طبیعیم تووی دلم بود ولی بازم هفته آخر پروتیینم رفت بالا 900 و خورده ای شده بود فشارم هم 5/13 بنابراین سزارین شدم به صورت فوری!
نگران نباش مایعات زیاد بخور و استرس و اضطراب رو از خودت دور کن اگه کسی بهت استرس میده پیشش نرو حتی نی نی سایت نیا که عنوان تاپبکها یه موقعی اذیتت کنه.از همسرت خواهش کن که کنارت باشه بعد از 2 روز آز رو تکرار کن.اگه اومد پایین چیزی نیست و خطری نداره حتی اگه درحد نرمال نباشه.مهم اینه که پایین تر از این باشه.
انشاالله مشکلی نیس و نی نی گلت سالم میاد بغلت!
همسرت را قبل از ازدواج بیازما نه یکبار ، بارها
اما بعد از ازدواج آزمایشش نکن،
در آزمونها همراهیش کن !
عزیزم منم تو بارداریم بروتئین دفع می کردم؛البته ماه 7 به بعد؛فشارم هم 13 بود که نمک رو کلا حذف کردم و با رعایت رزیم غذایی،رو 12 کنترلش کردم.وزنم هم وحشتناک رفته بود بالا.

دکترم کفت برای اینکه بدتر نشم باید استراحت مطلق داشته باشم؛دکترم کفت راه رفتن وضعتو بدتر می کنه.

شما هم جون فشارت بالا نیست،نکران نباش؛نمک رو کلا حذف کن؛استراحت مطلق داشته باش تا بتونی کنترلش کنی.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2706