2410
2553
من که نمکو کلا حذف کرده بودم

دکترم کفته بود فقط واسه دستشویی رفتن از جام بلند شم؛البته من وضعم از شما بدتر بود؛شما باید ببینی دکترب جی میکه
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که ورم نداری خیلی خوبه؛فشارتو کنترل کنی همه جی حله
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2456
عزیزم می فهمم؛شرایط سختی داری؛استرس زلزله از خود زلزله بدتره؛ولی به این فکر کن که دیکه تموم شده
تو بارداری معمولا همه سایز باشون یک شماره زیاد میشه؛فکر نکنم غیرطبیعی باشه؛ولی در عین حال به دکترب بکو
2714
خواهش می کنم دوستم؛امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.

خیلی مواظب خودت و نی نیت باش؛استرس نداشته باش؛سوره زلزال بخون؛از زلزله در امان می مونی

موفق باشی عزیزم
سارا جون من دکترم این آز رو ننوشت. رفته بودم به یه بهونه ای صدای قلب نب نب رو بشنوم . دلم براش تنگ شده بود . بیمارستان دولتی ......شب ساعت 9 بود . گفتم پام کمی ورم داره اینو نوشتن............در صورتی که دکترم گفت فقط نمک مصرف نکن. الان هم دکرم سفره. دکتر جایگزینش گفت این آز کاملا اشتباه بوده

رژین جون من کل بارداریم 5 ماهه 2 کیلو اضافه کردم.
من هیجکدوم رو رعایت نکرده بودم..............تو جای گرم . با درب باز .
LilySlim Weight charts
2706