2410
2553
عنوان

آبریزش همراه با ترشحات غلیظ پسرم

2769 بازدید | 9 پست
سلام مامانای با تجربه،پسرم حدود 12 روزه پیش یه سرماخوردگی جزیی داشت که فقط با آبریزش همراه بود.من چند روزی بهش سرماخوردگی و دیفن هیدرامین دادم ،ولی هنوز با وجود این همه مدت هنوز ترشحات غلیظ و خلط داره!دکترم بردم بهش شربت سودافدرین داده که اون هم زیاد اثر نداشت!تورو خدا هرکی تجربه ای داره کمکم کنه!
دیگه خسته شدم!
Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه همین چند روز پیش بردمش پیش دکتر،مثلا فوق تخصص هم بود، معاینه اش کرد گفت چیزیش نیست و فقط همون شربت سودافدرین رو داد که به نظر من اصلا تاثیر نداشت.
خودم تصمیم گرفتم یه آنتی بیوتیک براش بخرم،ولی چی بهش بدم که خوب شه؟
آموکسی سیلین 8 ساعته،دادنش سخته!به نظرتون کوتریموکسازول خوبش می کنه؟
2720
مامان خانم خوشگله، به نظر شما چه آنتی بیوتیکی باید بخوره تا خوب شه؟
این دکترا که اصلا آنتب بیوتیک نمیدن!
به خدا خسته شدم،خودم میخام بهش بدم!البته پسرم دو سالشه!
عزیزم باید ببریش دکتر انتی بده من الان که دخترم سرما داره فقط 3 روز سفیکسیم دادم و الان 2 هفته است کم کم داره خوب میشه قبلا زتروماکس خارجی میدادم که عالی بود الان تحریمیم دیگه نیس
یه را ه موثر اینه که یه پوار بینی و سرم شستشو بخری با سرنگ 1 یا 2 سی سی از سرم رو داخل بینی بریزی و بعد با پوار خلط هارو بیاری بیرون سرم اثرش از قطره بینی بیشتره چون درصد نمکش فرق داره
2714
عزیزم شاید داره دندون در میاره. دختر منم چند روز قبل از دراومدن دندونش آبریزش بینی داشت. من فکر میکردم سرما خورده. ولی از اینکه من ازش نگرفتم فهمیدم سرماخوردگی نیست. چند روز بعدشم دندونش دراومد. خودمم کوچیک که بودم قبل از دندونم اینجوری میشدم. از مامانت بپرس شاید تو هم اینجوری بودی.
خیلی ممنون از همگی،مرسی که کمکم میکنید!
مرجان عزیز،فکر نمی کنم از دندوناش باشه،چون تقریبا همه دندوناش در اومده،فقط آسیاب هارو از هر کدوم یکی داره!
چون موقع دندون درآوردنش قبلا اینطوری نبود.
باران جون،از شماهم ممنونم!