2410
2553
امروز هر کار کردم دکترم برای حالت تهوع من قرصی ننوشت هی می گفتم من نمی تونم غذا بخورم حالت تهوع نمی ذاره ولی فایده ای نداشت

حالا خودم می خوام برم داروخانه قرص دمیترون بگیرم

فقط می خواستم بپرسم برای جنین ضرر داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ نحوه مصرفش رو هم بی زحمت بگید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از 2تا 4 ماهگیم خوردم

اگه با یک چهارم خوب مبشی همون قدرو بخور

من اوایل روز 1 میخوردم بعد دیدم با نصفم تهوع ندارم بعدش با یک چهارمم جلوی تهوعمو میگرفت

منم تحقیق کردم میگن مشکلی نداره
مامان نگار
2720
ب 6 بی فایده هست .

منم دمیترون خوردم روزی دو تا نصفه یدون صبح یدون شب .
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
لیلی جان خیالت راحت بخور....منم وضعیته خیلی بدی داشتم واقعا داشتم میمردم تو سه ماهه اول 8 کیلو کم کردم و کارم به سرم کشیده بود که دکی لطف کرد و این قرص و تجویز کرد منم یه نصفه صبح و یه نصفه دیگه رو عصر میخوردم به مرو ر زمان هم کم کردم این حالت تهوع ها تا اخرای باردای همراهم بود و آخرا روزی 1سوم میخوردم فک کنم تا روزی 3 تا هم مینونی بخوری، کلا تهوع و ویاره اینجوری خیلی بده تو ماهای 5 و 6 کم خونی شدید گرفتم و هر هفته باید سرم خونی میگرفتم ...مواظبه خودت باش خانومی امیدورام زودتر خوب شی
نمونه کارهای من www.temetavalod.ir
بچه ها از نظراتی که نوشتید ممنون مخصوصا" مهربان جان

دو سه روزه دمیترون رو می خورم و حالم خیلی خوبه اگه این قرص نبود فکر کنم شوهرم از نگرانی منو می برد سقط کنم

آخه دلش طاقت عذاب کشیدن منو نداره

خدا رو شکر
2714
سلام دوستای خوبم من باردارم و هیچ چیز در مورد مراقبتها و خوردنی های بارداری نمیدونم کسی هست که باردار باشه یا تجربه بارداری داشته باشه بتونه کمکم کنه مرسییی الان هفته هشتمم

سلام خانمای عزیزخسته نباشید.من توهفته12بارداری هستم تهوع شدیددارم هرچی میخورم بالامیارم،دکترم برام دمیترون نوشته.ولی وقتی حتی یدونشومیخورم سریع یبوست میگیرم.خیلی اذیت میشم.به نظرشماچیکاربایدبکنم؟