2410
2553
عنوان

تجربیات سفر به تایلند

92927 بازدید | 257 پست
با سلام. به پیشنهاد برخی دوستان این پست را ایجاد می کنم برای در اختیار قرار دادن اطلاعات سفر به تایلند.
به هر حال در خدمتتان هستم در صورتی که سوالی داشته باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اول از همه آدرس دفاتر مرکزی ایرلاین هایی که به تایلند پرواز دارند را از لینک زیر می توانید مشاهده کنید.

http://up.vatandownload.com/viewer.php?file=rg9du5clobn1vztsk974.jpg

یا

http://cent.lx10.net/pic/3eb043e7bf77.jpg

نیلوفر خانم
اشتباه جنسیتی بوده.

سادانا خانم
پیشنهاد می کنم که به مجنمع پلتونیوم، ام بی کی و سیام پاراگون در بانکوک مراجعه کنید. البته سیام پاراگون گران هست نسبتاً اما خیلی کیفیتش خوبه
2714
خدا نگذره از این توره کلی از این هتل ایندریا تعریف کردو منت گذاشت سرمون که یکی از بهترین هتل هارو دارم براتون میزارم .اخه چون اشنا بود.یعنی قبلا هم باهاشون کار کرده بودیم.به قول معروف خیر سرش یه هتلی گذاشت که خیلی خوبه.
الان دیگه نمیشه کاریش کرد ...

از نظر نظافت چطوره اقای امین.؟؟؟

من از کثیفی جکو جونور متنفرم.بچه هامم عین خودم شدن.تا یه سوسک ببینن.فریادشون میره هفت اسمون.تو رو خدا سوسک داشته باشه شب بیرون ترجیح میدم بخوابم.
ما اواخر شهریور میریم.

در مورد مراکز خرید ممنون از راهنماییتون.

منم با جنس بد مخالفم.جنس ارزون و با کیفیت نسبی خوبه .

برا دو تا پسر بچه شیطون بتونم خرید کنم.و برای خودمون.دختر خالم هم هم سفر ماست اونم دو تا دقولو دختر داره.ایشونم میخواد خرید سال بچه هاشو بکنه.

بغیر اینا دیگه کجا خا برای خرید مناسبو خوب ....مناسبه.؟

جاذبه های گردشگری....بانکوک.

جاذبه های گردشگری ......پاتا یا هم بگین ممنون میشم.

البته تا حدودی تحقیق کردم.ولی خوب اونی که رفته بیشتر میدونه.

برای تفریحات ابی تو پاتایا لباس مخصوص میدن.؟؟؟یا خودمون باید ببریم.منظورم از این لباس هاست که خیس نمیشه.شمعی....؟؟؟

بازم سوالی به ذهنم رسید میام میپرسم.ممنون از محبییون.

کاش ما هم پوکت رو انتخواب کرده بودیم.الان که گفتین نرین ضرر میکنین کلی حسرت خوردم.گریههههههههه.

اخه 1400 هزار تومن فرقش بود....به خاطر این صرفه جویی کردیم.هههههههههههههه.متاسفانه.
ادکلن با عطر بسیار خوب به نام lovely ساخت اسرائیل که جدیدا از مرز عراق وارد ایران شده حاوی مواد کشنده است که با استنشاق آن پس از 4 الی 5 روز تاثیر گذاشته و درمان ندارد. لطفا دوستان خود را مطلع کنید.
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
مامان الی
ببینید هتل سلیقه ای هست. امکان داره که از نظر شما خیلی هم خوب باشه. اما از نظر یکنفر دیگه اصلاً مناسب نباشه.
ایندرا ریجت هم هتل4 ستاره متوسطی هست. هم از نظر سال ساخت و ساختمان و هم سرویس دهی. ختل نزدیک به اون هتل آماری واتر گیت هست. دقیقاً روبروی مرکز تجاری پلتنیوم. هتل ما بود 5 ستاره و خیلی هم خوب. پیشنهاد می کنم وقتی رفتید اونجا یه سر فقط برید لابی هتل آماری واتر گیت رو ببینید و با هتل خودتون قیاس کنید.
به هر حال به همه پیشنهاد می کنم از قبل از سایت هتل و سایت تریپ ادوایزر جهت رنکینگ هتل بازدید کنند.
در اصل ایندرا ریجت 3 ستاره تاپ هست. ولی نگران نباشید. مطمئن باشید بهتون خوش می گذره.
مراکز خریدی که معرفی کته کاردم برای شما کفایت میکنه. کامل گشتن همون ها خودش 1 هفته کامل طول می کشه. خیلی بزرگ هستند.
واسه ورزش های آبی هم باید مایو داشته باشید. لباس خاص که نمی خواد. غواصی خودشون لباس بهتون می دهند و واسه بنانا هم مایو بپوشیدبهتر هست.
در مورد جاذبه های گردشگری هم به مرور اطلاعات خدمتتان ارائه خواهم کرد.
این هم از سایت هتل:
http://www.indrahotel.com/gallery.html
این هم از رتبه این هتل:
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g293916-d309884-Reviews-Indra_Regent_Hotel-Bangkok.html
فستیوال های تایلند در ماه August (در حال حاضر مردادماه)

The date and time of the following festivals in some provinces may be changed as a result of the weather or the postponement by the organising host of the events. Please check the date and time again before travelling. Tourism Authority of Thailand provides tourist information centre at call centre 1672 or 02 250 5500.
:: Asarnha Bucha Day
When: 2 August 2012
Where: Throughout Thailand

Surrounded by the mountainous landscape, Electricity Generating Authority of Thailand and Tourism Authority of Thailand holds a mountain bike competition in Bhumibol Dam area. The competition ranges from 10 – 60 km. Amateur and professional mountain bikers enjoy the scenery of Thailand’s largest dam.

Asarnha Bucha Day is worshipped because of three important events occurring on the day called the Triple Gem commemorating the first sermon given by the Buddha called the Dhammachakapavattama Sutta concerning the our Noble Truths presented to the Buddhas first five disciples. The sermon set in motion the Wheel of Dhamma which is the meaning of Dhammachaka
:: Khao Phansa Buddhist Lent Day
When: 3 August 2012

Buddhist Lent Day is a period of three lunar months during the rainy season when monks are required to remain in one particular place or wat (temple). Khao Phansa Day is on the first day after the full moon of the eighth lunar month (this year is on July 14th,2003) and marks the beginning of the three-month Buddhist lent period. The tradition of Buddhist Lent or the annual three-month rains retreat known in Thai as "Phansa". Khao Phansa means to remain in one place during the rainy season. Phansa represents a time of renewed spiritual vigor and Khao Phansa festival is a major Buddhism merit-making festival.
:: Wichit Phrae Wa Silk Festival
When: 12 August 2012
Where: Kalasin

Wichit Phrae Wa Silk Festival is held annually on August 12, at Rim Pao Hotel to honour HM Queen Sirikit who has kindly supported the Phrae Wa silk under her royal patronage and promoted it to wider public awareness. The event features a Phrae Wa silk contest, fashion show of Phrae Wa silk dresses, cultural parade, demonstration of silk weaving, and sales of Phrae Wa silk.
:: HM The Queen’s Birthday (Mother’s Day)
When: 12 August 2012

Aug 12th is a National Holiday as the Thai people celebrate H.M.The Queen’s Birthday. Aug 12th is quite appropriately also Mother’s Day in Thailand as Queen Sirikit is affectionately considered to be the Mother of the Thai Nation. All over Thailand, many streets will be festooned with flowers and flags and photographs of H.M. Queen Sirikit.
:: Chinese Ghost Festival
When: 31 August 2012

On Sart Chin Day, the three realms of Heaven, Hell and the Earth open up for a whole month so that spirits can roam the earth in search of food and entertainment. People organize food offering ceremonies at home to make merit, and also distribute food and other necessities for those in need.
2706