2726
عنوان

تجربیات سفر به تایلند

| مشاهده متن کامل بحث + 93026 بازدید | 257 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان

من توی آژانس مسافرتی کار میکنم

سوالاتی که اینجا خوندم و میدونستم بهتون کمک میکنه رو بهتون میگم

1) یه سری از آژانسا توی تایلند کارگزار دارن و اگر از اونا بگیرین قیمت هتل براتون کمتر در میاد تا خودتون مستقیم از هتل بخواین بگیرید.

2) الان به خاطر دلار اکثر آژانسا و همین طور آژانس ما قیمتاشون دلاری + ریالی شده، اما ما برای کسانی که قادر به پرداخت دلار نیستند معادل ریالی اون رو میگیریم.

3) اون آژانس هایی که خودشون توی تایلند کارگزار دارن، براشون مهم نیست که شما چند روز بخواین بمونین و کدوم شهرارو برین، مثلا بعضیا میگن فقط میتونین برین بانکوک و پاتایا، یا بانکوک و پوکت، اما خودتون میتونین انتخاب کنین که کجا دوست دارین برین و هر چند روزی که میخواین بمونین، حتی میتونین چند جا برین هم بانکوک هم پوکت هم پاتایا هم ساموئی !!

4) پرواز ماهان و عمان ایر برای تایلند هست، اما عمان ایر خیلی استاپ داره ، ولی ماهان مستقیم میره بانکوک. کسانی که با ماهان رفتن راضی بودن من ماهان رو ترجیح میدم.

4) پیشنهاد میکنم ساموئی هم برین واقعا زیباس !! پوکت هم همین طور

5) هتلای خوب پاتایا مثل رویال کلیف، سنترا گرند میراج، زاین، هیلتون، سیام بی ویو

هتلای خوب بانکوک مثل پولمن کینگ پاور، سوئیس کنکورد، ، رویال ارکید

هتلای خوب پوکت مثل میلنیوم ریزورت، دوانگجیت ریزورت، هیلتون، رویال پارادایس

هتلای ساموئی مثل KC ریزورت، Q سیگنچر

اگر سوال دیگه ای بود خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم

2728
کسی نیست راهنمایی کنه؟کمکککککککککک
کدوم تورهای پوکت بهتزه کدوم جریره را بریم راجع به رفیتنگ می شه توضیخ بدین و هر کدوم ار تورها چقدر طول میکشه؟
برای ماساژ کجا خوبه تمیز باشه؟
موتور بخوایم کرایه کنیم کجاها رو میشه رفت به غیر از سواحل پاتونگ و ساحل کازن کدوم خیابون اصلی پوکته؟
فانتاسی شو بانکوک خوبه یا پوکت؟
بانکوک چه تفریحاتیو پیشنهاد می کنین مراکز خرید خوب کدومه مارک خوب تایلندی برای کفش لباس... چیه
شیرین خانم
اطلاعات جامعی را از سایت زیر می توانید کسب کنید.
http://www.sawadee.com
اما بطور مختصر توضیح بدهم.
1- در صورتیکه 3 روز پوکت تشریف می برید. پیشنهاد بنده بشکل زیر هست. باید کمی هم هزینه بکنید.
a. غواصی (حتماً برید . دقت
b. رافتینگ (شامل رافتینگ+ A.TV+ نمایش میمون ها+ نمایش فیل ها+ فیش ماساژ + ناهار و ... (رافتینگ رو 5 کیلومتری نگیرید یکم هزینه بیشتر بدید 7 کیلومتری را بگیرید.)
c. جزیره پی پی یا جزیره جیمز باند (ترجیحاً پی پی)
خودتون هم می توانید به ساحل کوتا برید. برای تفریحات دریایی ( از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر) میشه تخفیف گرفت. از سواحل بسیار زیبای پوکت هست. ایرانی بسیار کم و چگالی بالای اروپایی.
فانتاسی شو سلیقه ای هست. من نمی پسندم. ما بیشتر دنبال هیجان بودیم.
از تورهای ایرانی به هیچ وجه نگیرید چون خیلی گرون تر از باجه های توریستی می فروشند. معمولاً تو هموم ون که شما را به هتل می بردند وادار می کنند انتخاب کنید. بگید باهاشون تماس می گیرید. شب برید تو ساحل پاتونگ خیابان های نزدیک مجتمع تجاری جانگ سیلان. باجه های تور اونجا هست. تازه هر چی اونا گفتن 30 ت 40 درصد کم کنید. تخفیف خوب میدهند. تعداد بیشتر تخفیف بیشتر. یادش بخیر ما دو تا زوج بودیم چه لذتی بردیم از پوکت و تفریحاتش.
هر روز برید ماساژ. پیشنهاد می کنم قبل از اکی دادن به مغازه ماساژ محیط و تخت های ماساژ رو ببینید قیمت ها ماساژ تایلتدی از 200 بات هست به بالا. همون ماسای تایلندی با 300 بات زندگی دو باره به شما میده!!
برای بانکوک . تفریحات دیگه هم لطفاً همت کنید توضیحات صفحات قبل را بخوانید. سوالی بود در خدمتم.
سلام به همه دوستان از راهنماییهای همتون ممنونم بخصوص آقای امین ، ما بالاخره موفق شدیم بلیط تهیه کنیم وبریم تایلند (بانکوک و پاتایا) یه راهنمایی دیگه میخوام ازتون کجاها بریم ؟ جاهای خوبش کجاست؟
مرسی اقای امین چند تا سوال دیگه شما کرابی رو رفتین؟تورها برای همه جزایر تور دارن برای کرابی similan islands... I هم تورهست ؟اگر موتور کرایه کنیم می تونیم ساحل کوتا... را هم بریم؟کجا را پیشنهاد میدبن با موتور بریم ؟بین جزایر فی فی و جمیز باند کدوم قشنگ تره از نظر طبیعت ؟ این ساحل پانونگ دور از شهره؟وای ببخشید خیلی شد راجع به همت... هم حتما
بانکوک برای خرید قیمت مارکهایی مثل H&M ZARA MANGO...چطوره ارزونتر از ایرانه؟کتونی ادیداس نایک... چطور؟
روژین خانم
بانکوک:
1- سافاری ورد (باغ وحش) اگر اهلش هستید و بچه دارید بدک نیست.
2- دریم ورد (پارک بازی) اگر اهل هیجان هستید و پارک آبی
3- معابد (تور رایگان)
4- تور کشتی کروز
5- آکواریوم سیام پاراگون

پاتایا:
1- جزیره مرجان _تور کشتی و بازی های آبی)
2- کبل رایدینگ (سوار بر روی کابل در جنگل از این درخت به اون درخت)
3- پیاده روی شبانه در واکینگ استریت
4- رز گاردن

باجه های فروش تور به راحتی قابل مشاهده هستند تبلیغات تورها را بر در و دیوار باجه زده اند.
من کرابی نرفتم. اما اگر تور رافتینگ را بگیرید به کرابی نزدیک می شوید. اگر پوکت تشریف می برید کرابی را دیگه نرید. حیف هست نه به پوکت می رسید مه به کرابی.
موتور کرایه کنید راحت به ساحل کارن و کوتا می توانید بروید.
تور پی پی را پیشنهاد می کنم با قایق های تندرو (25 نفره) چند تا جزیره دیگه هم می برند. دقت کنید که تور جزیره پی پی با چند جزیره متفاوت هست. در انخابش از باجه های فروش تور دقت داشته باشید.
ساحل پاتونگ ساحل اصلی هست. خیابن بانگلا رود رو برید مثل واکینگ استریت پاتایا هست.
بستگی به انتخاب هتل شما داره فاصلتون از ساحل پاتونگ.
همه مارکی در بانوک در مجتمع سیام پاراگون و دیسکاوری وجود دارد. با بات 35 تا 50 تومان خیلی می ارزید اما با بات 120 تئمان دیگه فکر نکنم. اما خوب اصل هستند.
2706