2726
عنوان

تجربیات سفر به تایلند

| مشاهده متن کامل بحث + 93026 بازدید | 257 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هتل بانکوک ایندریا.....معمولی بود....اونطور که دلم میخواست نبود.

ولی پاتایا خوب بود.....فروما....تو ساحل جامتین....اتاقمون یه تراس رو به دریا داشت.با یه منظره بی نظیر.از بانکوک خیلی تمیز تر و بهتر.

بیاید برا نینی های مریض دعاکنیم . برا سلامتی پسر 3 ماهه منم دعا کنید.

به اینجا سر بزنید

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=16544

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
2728
ما همه مراکز خریدی رو که میگفتن نرفتیم.فقط اونایی که تحقیق کرده بودم و قیمتا و جنساشون خوب بود رو رفتیم.

مثل سنترال وورد...........که البته جنساش عالی و قیمتا بالا بود و مارکهای مختلف هم چه لوازم ارایشی چه پوشاک توش بود.

پلتینیوم..........که لیدرمون هم توصیه میکرد بریم از نظر قیمت و تنوع اجناس خوب بود.جنساشونم به شرط شناخت و گشتن خوب بود.

بو با تاور.......عالی بود.و کلی لباس تو خونه ای یا برا مهمونی خودمونی و دوستانه نه مجلسی از اونجا خریدم.

زیر هتلمون تو بانکوک .هتل ایندریا یه بازار چه هست با کلی مغازه که اونم از نظر قیمت خیلی مناسب بود.

ام بی کی هم میخواستیم بریم که نشد .اونم هم سفرا میگفتن خوبه قیمتاش.
سلام به همه دوستان.از اینکه اطلاعتتون رو به اشتراک میزارین ممنونم.
میخواستم بدونم هتلای 3 ستاره تایلند از چه کیفیتی برخوردارن؟ با توجه به اینکه ما بچه کوچیک هم همراهمون هست ؟
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
افسون خانم

هتل های چهار و پنج ستاره در بانکوک اختلاف آنچنانی از نظر قیمت ندارند. می توانید بانکوک را 5 بگیرید و پوکت را 4 ستاره بگیرید. پیشنهاد بنده برای 4 ستاره پوکت هتل دوانجیت هست. بزرگ و زیبا هست و چند استخر هم دارد. در ساحل پاتونگ هم قرار دارد. در صورتی که اصرار به هتل 4 ستاره بانکوک دارید می توانم ایندرا ریجت را با توجه به موقعیت مکانی را معرفی کنم یا سویس کنکورد و یا فورچون را که هتل بهتری هستند اما مزیت ایندرا ریجت را از نظر موقعیت مکانی دارا نمی باشند.
افسون - مامان یونا

به هیچ وجه هتل سه ستاره را برای شما توصیه نمی کنم. سفر خود را فدای هزینه کمتر نکنید. کیفیت و راحتی خود را با انتخاب هتل سه ستاره به طور قطعی از دست خواهید داد.
پیشنهاد می کنم در صورتیکه مشکل مالی وجود دارد با به تعویق انداختن سفر و کمی پس انداز بیشتر سفر بهتری را تجربه کنید.
مرسی اقای امین.
راستش هنوز به صورت جدی دنبال تور نبودیم ولی چون یکی از آژانسها هتل 3 ستاره رو پیشنهاد داده بود میخواستم ببینم وضعیت چه جوریه.
مرسی از توضیحاتتون.و معرفی هتل.
ایشالله باز هم برای راهنمایی مزامتون میشم تو این تایپیک.
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
سلام به همگی ، وقتتون بخیر
اول اینکه از همه شما ممنونم که تجربیاتتون را به اشتراگ گذاشتید ، من که خیلی استفاده کردم
من و همسر و دختر 5 ساله ام تصمیم داریم اواخر مهر به تایلند یا مالزی سفر کنیم ولی هنوز نتونستیم تصمیم بگیریم
چند تا سوال دارم اگه کسی بتونه جواب بده ممنون میشم
اول اینکه با توجه به اینکه من یه دختر کوچولو دارم اواخر مهر هوا چطوره ؟ ایا تایلند هم مثل مالزی پر باران هست ؟
دوم اینکه آیا میشه توی پارک آبی تایلند هم مثل پارک آبی مالزی با لباس رفت ؟ یا اینکه باید حتما مایو پوشید ؟

قیمت این 2 تا لباس ( بادی گربه و ساق شلواری ) رو به قیمت خیلی خوب میدم

هر کس خواست بیاد تو کلوب عکسشو ببینه و برای سفارش لطفاً ایمیل بزنید mah_nameh@yahoo.com

بادی گربه 29 تومن ( قیمت قبل 34 هزار تومن )- این طرح ساق شلواری (13 تومن ، طرحهای دیگه 15 تومن )

بادی گربه سایز 6 - 12 ماهه ، ولی به یکسال بیشترم میخوره - ساق شلواری از کمر تا مچ پای نی نی 35-40-45 سانت موجوده (طرحهای دیگم موجوده ، ولی با قیمت 15 تومن)
آپلود سنتر عکس رایگان

لطفاً فقط تو کلوب پیغام بذارید

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=16833&ChatDate=9-7-1391&PostID=28783658#28783658
با اجازه از موسس تایپیک.

سحر جان.ابو هوارو حتما چک کن تو اینتر نت بعد برو.ابو هوای مالزی و تایلند باید شبیه هم باشن چون هر دو رو خط استوا هستند.ولی حتما قبل برنامه ریزی چک کن.ما تو شهریور رفتیم ابو هوا خوب بود.الان فصل بارندگی هست هر از گاهی هم بارون میومد ولی زود قطع میشد.ولی هوا رو خیلی وطبوع میکرد همین چند دقیقه بارندگی.
در مورد پارک ابی تو بانکوک ما رفتیم هیچ مشکلی نبود هم با لباس بودن هم با مایو و هیچ محدودیتی ندارین.اگه بانکوک رفتین حتما برین پارک ابی و شهر بازی شو یه جا هست هر دوش....عالیه.و خاطره انگیز.
2706