2726
عنوان

تجربیات سفر به تایلند

| مشاهده متن کامل بحث + 93026 بازدید | 257 پست
سلام.

اقای امین...ما تماس گرفتیم با اژانس مسافرتی میگه 4 ستاره هست هتلمون.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگه اینی که من میبینم 4 ستاره هست....نمیدونم والا.

قضیه مته به خشخاش گذاشتن نیست.....من دلم نمیخواد کسی فکر کنه مارد الان خر کردو گول زد....

من منتظرم.....جاذبه های گردشگری بانکوک و پاتایا رو از دید شما ببینم.دلم میخواد تجربیه خودتون رو بگین....و اینکه چه جاهایی بریم بهتره.و کجا نریم که ارزش وقت گذاشتن نداره.

میام هر روز سر میزنم ممنونم.
سلام.

اقای امین...ما تماس گرفتیم با اژانس مسافرتی میگه 4 ستاره هست هتلمون.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگه اینی که من میبینم 4 ستاره هست....نمیدونم والا.

قضیه مته به خشخاش گذاشتن نیست.....من دلم نمیخواد کسی فکر کنه مارد الان خر کردو گول زد....

من منتظرم.....جاذبه های گردشگری بانکوک و پاتایا رو از دید شما ببینم.دلم میخواد تجربیه خودتون رو بگین....و اینکه چه جاهایی بریم بهتره.و کجا نریم که ارزش وقت گذاشتن نداره.

میام هر روز سر میزنم ممنونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقا امین ممنون از راهنمائی شما طبق بررسی هائی که کردیم و راهنمائی شما قرار رو بر مالزی البته برای عید گذاشتیم که بتونیم بیشتر بمونیم و اگر شد انشاالله عاشورا بریم دبی.....از زحمتتون ممنون.

2728
تایلند خرید به مراتب بهتر از مالزی هست.
در مالزی سطح رفاه اجتماعی مردم بالاتر هست و درآمدها هم بالاتر. در نتیجه مردمش راحتتر خرید می کنند. طبیعتاً جنس ها هم آنجا گرانتر هست. در تایلند شما جنس های با کیفیت بهتر و ارزانتر می یابید.
دیدنی های تایلند :بانکوک

1- کاخ پادشاهی و معبد بودای زمردین

2-معبد بودای خوابیده

3- معبد بودای مرمرین

4-باغ رز

5-بازار روی آب بانکوک

6-شهر بازی دریم ورلد

7-مزرعه تمساح

8-باغ وحش و اکواریوم

9-جزایر زیبا و معروف آن پوکت - پاتایا - سامویی

۱۰- سافاری ورلد
مامان الی

با توجه به داشتن بچه ها پیشنهاد زیر را برای بانکوک دارم.
1- دریم ورلد
2- سافاری ورلد
3- اکواریوم زیر مجتمع تجاری سیام پاراگون
4- معبد (تور رایگان) اصولاً معبدها خیلی متفاوت نیستند. همان رایگان را برید کافی است.
5- مزرعه تمساح ها (تور رایگان) در مسیر بانکوک به پاتایا شما را بایستی ببرند.
6- بازار روی آب از شهر فاصله دارد و یک روز شما را می گیرد. زیاد توصیه نمی کنم.
7- تور کشتی کروز ( بدک نیست برای خانواده ها) دقت کنید که بچه ها هزینه کامل به آنها تعلق نمی گیرد. سرتان کلاه نرود.) پیشنهاد می کنم خودتان بروید.

تمامی این جاها سایت دارند و شما می توانید هزینه ها را محاسبه کنید و با تور مقایسه نمایید.
اصلا معبد نرید وقتتون گرفته میشه تو گرما هم هلاک میشید چیزی نداره
هتل هم مخصوصا تو پاتایا 5 ستاره برید خیلی تمیز تره
تور کشتی خیلی خوبه شب خنک و ارام بخش

بازار روی اب هم چیز خاصی نیست
دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور میترسم.
2706