2410
2553
عنوان

تجربیات سفر به تایلند

| مشاهده متن کامل بحث + 92927 بازدید | 257 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حتما مجددا ممنونم
اول اینکه پوکتو از دست ندینننننننننن
راجع به بانکوک بین دریم ورلد و سیام پارک اگربچه کوچیک ندارین و اهل هیجان زیاد و تفریحات ابی هستین حتما برین سیام پارک
تور های بانکوک را ما از تور ایرانی گرفتیم چون قبلش قیمتها را در اورده بودیم بهشون گفتیم اونا هم قبول میکردند ازشون راضی بودیم هر روز میومدن دنبالمون تاکسی می گرقتن ما و یه لیدر سه نفری می رفتیم پارک و سافاری... که بوذیم لیدرمون میومد و کمک می کرد قسمتهای مختلف ... اینکه اول کجا بریم ...در وقتمون خیلی صرفه جویی شد برگشت هم ماشین می گرفت هر جا که می خواسنیم اونجا پیاده می شدیم
این قسمت اول
سلام به دوستان
من بین رفتن به مالزی و تایلند موندم!
با توجه به اینکه من و همراهانم اهل حجاب هستیم و نمی تونیم از بازیهای آبی استفتده کنیم آیا جای دیگری برای دیدن و گشتن هست؟
ممنون می شم راهنمایی کنید من برای هفته دیگه باید تصمیم بگیرم.
2714
مامانی

سلام. دوست عزیز شما حتی می توانید با مایو اسلامی هم وارد پارک های آبی شوید. اگر خیلی مقید به حجابتان هستید یعنی بر اساس حجاب می خواهید یکی از دو کشور را انتخاب کنید پیشنهاد می کنم به مالزی بروید. اما شک نکنید که تایلند بسیار جالبتر و زیبا تر از مالزی است. بنده هر دو کشور را رفته ام و تایلند را بسیار ترجیح می دهم. در ضمن تمام تفریحات هر دو کشور فقط بازیهای آبی نیست. طبیعت، مکان های تاریخی، مراکز خرید، باغ وحش و تور کشتی و ... نیز در هر دو کشور وجود دارد. در ضمن این نکته را در نظر بگیرید که در تایلند هم زنان محجبه توریست وجود دارند اما در مالزی چگالی این نوع پوشش بسیار بیشتر است. در مالزی شما به یک ایران پیشرفته تر از نظر مکانی، نوع پوشش و ... می روید. در صورتی که مشکل مالی ندارید تور بانکوک پوکت را بجای پاتایا بانکوک پیشنهاد می کنم. در ضمن پاتایا هم جذابیت های خاص خود را دارد. در صورتیکه مالزی می روید تمام تایم خود را به کوالالامپور اختصاص ندهید. ترجیحاً لنکاوی را هم بروید. پنانگ و سنگاپور یک روز از زمان شما را با توجه به جابجایی با اتوبوس می گیرد.
سوالی باشد در خدمتم.
امین عزیز
ممنونم از راهنمایی هایتان
بر اساس حجاب نمی خواهم انتخاب کنم ولی مثلا در دبی در بازی آبی نمی گذاشتند با لباس برویم ما با بلوز و شلوار و روسری بودیم . در استخر و دریا و......
کفتم اگر نمی شود راحت تقریح کرد خوب فکر دیگری کنیم.
ضمنا ما بچه 2و3 ساله داریم و تفریحات هیجانی را نمی توانیم برویم برای همین بین پوکت و پاتایا مرددم.
آیا ماساژور مرد هم دارند ؟
هتل آسیا بانکوک بهتره یا استین؟ هتل آسیا در پاتایا چطور؟

ببخشید وقتتان را می گیرم .
مامانی

نمی دونم خبر دارید که قیمت بلیط های خارجی 2 برابر شده است. تمامی پروازها!!!!!!!!!!!!!!!
پوکت طبیعت بهتری دارد. پاتایا هم بد نیست خوبه.
تو مالزی خانم های محجبه تو پارک آبی فراوون بودن. اما تو تایلند خیلی کم بودند. خیلی کم.
ماساژور مرد هست زن هم هست.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مجموعه هتل های آسیا در بانکوک و پاتایا به لینک زیر مراجعه نمایید.
http://www.asiahotel.co.th
برای اطلاع از نظرات مسافرینی که از این هتل استفاده کردند نیز به لینک زیر مراجعه کنید.
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g293916-d300624-Reviews-Asia_Hotel_Bangkok-Bangkok.html

ارسال رایگان تمامی سفارشات به سراسر کشور، پرداخت درب منزل . جنس تمامی محصولات استیل و رنگ ثابت می باشد.گارانتی و ضمانت برای تمامی محصولات
محصولات بسیار متنوع مطابق با سلیقه های مختلف
تصاویر کاملا واضح و زیبا از نماهای مختلف هر محصول
توضیحات دقیق و روشن از طرح ، جنس وکمپانی تولید کننده محصول
امکان ارسال هدیه به دوستان و عزیزانتان در هر کجای ایران که هستند.

http://www.neginkala.net/CategorizePage.aspx?cat=3&s=47743
ما را در اینستاگرام دنبال کنید. http://instagram.com/golishop
سلام به همگی دوستان
من هفته پیش از تایلند برگشتم
اول از همه از راهنمایی های همه ممنونم خیلی اونجا بدردم خورد
سفر خیلی خوبی بود . ما با هواپیمای قطری رفتیم که بسیار عالی بود و اصلاٌ دوری راه را احساس نکردیم و خسته نشدیم
ما از اینجا هتل نگرفتیم و تصمیم داشتیم که اونجا هتل بگیریم ولی شب اول که رفتیم قیمت هتلها بسیار وحشتناک بود بناچار یه اتاق دوتخته توی رامادا گرفتیم تقریباً 2500 بات ولی فرداش یکی از تور لیدرها مربوط به شرکت هما را پیدا کردیم که واسمون هتل گرفت که خیلی هم راضی بودیم و خیلی ارزان تر از تور های شیراز واسمون تمام شد . توی بانکوک هتل آسیا بانکوک و توی پاتایا آسیا پاتایا ، البته من هتل رامادا را خیلی بیشتر دوست داشتم و خیلی مرتب تر بود پیشنهاد میکنم بین هتل رامادا و آسیا بانکوک ، رامادا را بی شک انتخاب کنید به دلیل دالشتن اتاق مرتب و تمیز تر و اینترنت مجانی بود و از نظر مکانی خیلی به مراکز خرید نزدیک بود
توی بانکوک تور کشتی کروز و باغ وحش رو رفتیم که عالی بود
هتل پاتایا به دلیل داشتن ساحل اختصاصی و فضای بسیار زیبا خیلی عالی بود و من که دوست نداشتم از هتل بیرون برم به هر حال ما شب اول الکازا شو رفتیم که خیلی جالب بود و روز دوم هم رز گاردن و آکواریم رفتیم که پیشنهاد می کنم رز گاردن را حتماً برید ولی اکواریم در مقایسه با جاهای دیگر اصلا جالب نود و یه هزینه اضافی بود
هر شب به واکینگ استریت می رفتیم و جالب بود
توی بانکوک یکی از معبدها رو هم رفتیم که اون هم جالب بود
در کل با اوضاع ارزش پول ما کشور بسیار گرونی برای ما بود و خرید کردن اونجا اصلا فایده نداره من هر چیزی که خریدم امدم شیراز دیدم خیلی ارزان تر بود و پشیمان شدم
حتماً غذای اماده با خودتان ببرید چون غذا های انجا اصلا قابل خوردن نیست و بوی بسیار بدی میده
من غذا مائده گرفته بودم و توی هتل کتری برقی بزرگ بود اونجا به راحتی گرم می کردم
در کل سفر بسیار خاطره انگیز بود با منظره های بسیار زیبا بطوریکه هر عکسی که ما گرفتیم مثل یه کارت پستال میمونه
اگه کسی سوال دار من در خدمت هستم
2706