2410
2553
سلام..صبحتون بخیر...دنبال یه مداد ابرو هستم..که خیلی راحت روی پوست کشیده بشه..بعضی از مارک ها فقط روی دست خوب خودشو نشون میده..ولی روی ابرو و دورش که میخوام بکشم..هیچ رنگی نداره...یه مارک خوب...قیمتش هم مناسب باشه لطفا...
الان از سایه استفاده میکنم..زیاد راضی نیستم..چون کشیدن سخته و ابروهام تا به تا میشه همیشه...
الهی ان ده که آن به

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه جورشو استفاده کردم.ولی از بینشون به نظرم فلورمار از همه بهتره .البته سایه ابروی فلورمار بگیری که خیلی عالیه.رنگ قهو ه ای تیرش
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
2456
ریحان جون اتود چربه؟؟
سیروز جون مشکل دارم با سایه...تا به تا میشه ابروهام..کشیدنش خیلی سخته...چه جوری میکشید؟؟
سرو جان بیو..چربه؟؟ مداد نرمی هست؟؟ راحت کشیده میشه؟
الهی ان ده که آن به
2714
برای ابرو چرب نگیر خوب نیست.اتود که چرب نباشه هم دارن.
سارا جان باید چند بار با قلمو نوک تیز تمرین کنی و پاک کنی تا تو دستت بیاد
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
سیروز جون باور کن هزار با تمرین کردم..همیشه همه بهم میگن ابروهات تا به تا شده...دیگه خسته شدم از ابروهام..
نظرتون درباره سایه هایی که با آب مخلوط میشه چیه؟ چه جوریه...
الهی ان ده که آن به
نه اونا یه کم حالت چرب دارن و باعث ریزش می شن.ابرویی هم که با مداد ریخته بشه ریشش کم کم سست میشه.ولی باز میل خودته با سایه نمی تونی با مداد کار کن
2706