2410
2553
سلام دوست جونای خودم
وقتی غذا می پزم دستام خیلی بوی غذا می گیره چون همسری من خیلی دوست داره غذا پر سیر و پیاز باشه
بعد اشپزی دستامو که می شویم بازم بوش نمیره
دوست دارم دستام خیلی خوشبو باشه
اگه کرم مرطوب کننده خیلی خوشبو سراغ دارین یا عطر خیلی خوشبو بهم بگین دوست جونا
به خصوص همسری الان اتریشه میخام وقتی میاد کلا خودمو یه تغییراتی بدم بگین چکار کنم
همش ناراحت هستم میگم حتما اونجا کلی خانومای رنگارنگ دیده
گریهههههههههههههههههههههههههههههه
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا که جوانه جان؛اعتماد به نفست رو حفظ کن و دوم این که یک یادآوری دوستانه:هر چقدر یک مرد غذا دوست داره، به خاطر خود همون مرد؛خودت رو برای آشپزی زیاد عذاب نده!منم مثل شما بودم.شوهرم عشق پیاز داغ و ...این حرفا بود.ولی من آخرش دیدم بعد یک مدت دیگه این محبتا یادشون می ره و بحث ظاهر و ...پیش میاد!منم الان مدتیه پیاز خشک شده می گیرم و در کسری از ثانیه بی اینکه وقت بذارم یا کل هیکل و دستام بو بگیره، آماده می شه!وقتی هم مجبور بشم رنده کنم یا می ریزم توی غذاساز و یا نهایتا 2؛3 تا دستکش یک بار مصرف دست می کنم!اوایلش شوهرم غر زد که من دوست دارم بوی پیاز داغ بپیچه و این حرفا،اما منم کَر شدم و اونم از صرافتش اافتاد
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2456
آخه این چه توصیه ایه که میکنید؟ حالا چون شوهر شما محبتاتونو فراموش میکنه پس همه مردای عالم فراموشکار و قدرنشناسن!؟
چرا نسخه زندگی خودتونو برای دیگران میپیچید که ممکنه به جای بهبود وضعیت، اوضاع رو دچار بحران کنه؟
مهدیا جون این طبیعیه همه اینجورن نه اینکه قدر نشناسن ولی به قول دکتر میثاق محبت مککر وظیفه ی مقرر میشود!. جوانه جون اینقدر نگران نباش. دستتو بعد از کار با شامپو بشور بوش میره بعد هم هر کرمی که خودت دوست داری و خوشت میادبزن. من یه کرم ایانی گاهی میزنم که ارزونه و خیلی هم دوسش دارم " رز ایران" البته من سعی میکنم از محصولات ایرانی استفاده کنم تا جاییکه البته بشه. هر چنداحتمالا کلی ممکن مخالف داشته باشه.
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
مرسی دوست جونا
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
2714
مرسی دوست جونا
من اگه بخوام سیر خرد کنم حتما این کارو با دستکش انجام میدم. چون بوی تند سیر تا چند روز روی دست میمونه و با حمام هم از بین نمیره. در مورد پیاز داغ هم میشه هر روز که وقت داری مقدار زیادی درست کنی و برای جند روز در یخچال یا فریزر نگهداری کنیو به تدریج استفاده کنی.
اولا از دستکش یکبار مصرف استفاده کن
دوما مثل روژان کلی پیاز رو باهم سرخ کن مثلا مصرف یه هفتت رو که هی مجبور نشی پیاز پوست بگیری همسر منم به بوی پیاز و سیر حساسه حتی نباید این بو تو خونه هم بیاد چه برسه به دست و بدن من
Avalan hamisheeee as dastkeshhh estefadeee kon.dovoman: saboone esteel begir age mitoni.man shenidam Iran ham umade to froshgahhaye khaneh o ashpazkhane.agar ham peydash Nakardi dasthato ba gooshe ye chaghohaye esteel pak kon.kolan esteel boye bad o as dast migire.dar zemnnnnn hich ja mesle Iran khanoomhash rangarangggg nisttttt.
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
مهدیا جون موضوع اصلا این طور که شما شلوغش می کنی نیست!منم نسخه برای کسی نپیچیدم.ولی من به این واقعیت رسیدم که هیچ زنی نباید به خاطر کار خونه و آشپزی؛ زیبایی و سلامتی خودش رو تحلیل بده و بیشتر ساعاتش رو یا تو فکر پیاز داغ باشه یا تو فکر سیر داغ و بعدش هم به فکر رفع بوی بدشون!آخر سر هم به چشم یک وظیفه بهش نگاه کنن نه محبت!!!!!این غذاها چه با پیاز خشک تهیه بشه چه پیاز داغ تازه؛هر دوش خورده می شه!چه فرقی داره؟
اما اگر دوستمون همون وقتی که پیاز رو خرد می کنه و سرخ می کنه و تلاش میکنه بوش از دستش بره(تازه سر تا پاش هم بو می گیره)همون وقت رو صرف رسیدن به خودش می کنه به مراتب برای زندگی ش و علی الخصوص روحیه شوهرش بهتره!!!!!شما هم بعد چند وقت به این نقطه خواهی رسید!!!!!
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2706