عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768950 بازدید | 41157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم کوزو فاز 11 رو از نزدیک دیدم . بعضی از دوستان فامیلاشون توی اون پروژه مهندس ناظر هستن. من این اطلاعات از اونا هم گرفتم. کلا می گفتن کار کوزو غیر اصولی هست.

به پست های قبل تر مامان شادی یه نگاهی بی اندازین.
اگه قرار تحویل ندن و زیر قولشون بزننو هی دیرو زود کنن پس چرا کل این کلوپ نرفتیم کوزو ثبت نام کنیم؟؟؟؟

حالا تعداد واحدارو کنار بزار وقتی قرار تحولش آدمو دق مرگ کنه دیگه تعداد واحد مهم نیست.

میرفتیم کوزو رو میگرفتیم بعد میفروختیم یه سودیم میکردیم اما حالا با این حرفای شما همه چی عوض میشه.

من فکر کنم پردیس رو اصلا نباید با پرند مقایسه کرد.

در ضمن من اول به خاطر همین زود تحویل دادن کوزو برداشته بودم.
باورتون میشه که من اول کوزو رو برداشته بودم بعد به خاطر این همه تعریفی که از دره بهشت شد و همین طور این همه مطلبی که از این کلوب گرفتم باعث شد نطرم عوض شه و دره بهشت رو انتخاب کنم. حتی برای زندگی کردن به مدت طولانی.
شما می دونستین کل پروژه دره بهشت قرار بود با خونه های مهر شو همون پارک های تفریحی و چند تا هتل چند ستاره و خیلی چیزای توریستی دیگرو بدن به کانادایی ها تا بسازنش!!!!!!!!!!!

ولی وقتی روابطشون قطع شد ایران تصمیم گرفت همه این کارها رو خودش انجام بده.
سلام مرسی از بچه ها که شماره تماس به من دادن ولی این یکی شماره کجاس؟76278443-؟ الان واسه قسط دوم 30 آبان که 9 میلیون باید بدیم اگه درتر پرداخت کنیم مشکلی داره؟ تو قرارداد که نوشته اگر از مهلت پرداخت بگذره از اولویت خارج میشه؟؟؟؟!!!!ولی الان بعضی از بچه ها میگن که مشکلی پیش نمیاد اگه به موقع پرداخت نکنیین!!! موقعی که دره بهشت داشتیم نتخاب میکردیم گفتن 3 خواب هاش همین 5 طبقه ها هستش! 3 طبقه یا 4 طبقه نداره! برادرم که به چه ضمانتی این پول هی بریزم و یه کاغذ فقط دستمون باشه؟
Hold My Hand
2706