2726
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768950 بازدید | 41157 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام آقا میرزای عزیز زیارتتون قبول.به امام رضا سلام مرا برسونید خوش بحالتون . سلام به خانوم مهربونتون نگار جون برسونید
فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست، من تو را به تمام نگاهش میسپارم ...
سرکار خانم مطلبی سلام. بنده از سفر برگشته ام. سفارش شما هم در رابطه با زیارت اجرا شد. سرکار خانم نگار هم سلام می رسونن خدمتتون. شما هم حسابی این چند روز زحمت کشیدین. خبرگزاری ایسنا هم دیدم موضوع رو پوشش داده بود. خدا رو صد هزار مرتبه شکر. نامه احمد آقا رو هم دیدم سایت شاسا گذاشتن. خدا قوت احمدجان.
پردیسنما؛ آئینه تمام نمای شهر جدید پردیس :
www.pardisnama.mihanblog.com
2728
ممنونم از محبتتون . سلام بسیار به خانومتون برسونیدآخه فکر میکردم 30 ام میاید فر کردم هنوز مشهدید به سلامتی .رسیدن بخیر
فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست، من تو را به تمام نگاهش میسپارم ...
میرزا جان چکیده اخبار من سعیمو کردم اما خبری نبود زیاد. داداش ی بار چک کن اگه ایرادی داره ک حتما داره اصلاح کنم. از امروز هم مسئولیتو پس میدم خدمت خودتون.
اینم ماهی های بنده. [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley] http://www.aparat.com/v/etsEG
محمدحسین جان من پست های زیر رو در سایت دره بهشت پیدا کردم. اگر صلاح دانستین در آخرین روز اضافه بفرمایید. فاز 5: جناب بیگدلی و سرکار خانم فرمهینی دعوتنامه گرفتن ثبت سامانه سرکار خانم فرمهینی 14/4/91 ثبت سامانه جناب آقای بیگدلی 29/4/91 مبلغ موجودی با سود 30600 مینوفکر فاز 5: بلوک های پایین جاده دارای دو نقشه ساخت می باشد یه مدلش 86 متره یه مدلش 91می باشدو طرز قرار گرفتن بلوکها بنا بر ورودی ساختمان گردش 360 درجه داره برجهای شرکت بتن نما مستحکم تنها ایرادش نزدیک بودن بلوکها به هم دیگه می باشد . ولی از نظر موقعیتی نسبت به برج های پایین جاده خیلی بهتره. hamed-asa فاز 5: در طبقه همکف فقط سه واحد وجود داره و جای یک واحد به محل قرارگیری کنتورها و ورودی ساختمان اختصاص داره . ضمنا این ساختمانها اصلا امکان ایجاد موتورخانه ندارند چون تعداد واحدها زیاده و حجم موتورخانه و سیستم تقسیم هزینه دچار مشکل میشه . موقعیت پارکینگ در بین فضای خالی ساختمانها و بصورت 2 طبقه با رمپ قرار گرفته که تو نقشه های محوطه دیده میشه . محسن از پردیس دره آرا: من هفته قبل که رفتم بودم بازدید خیلی برام جالب بود که چطوری می خوان دره های داخل فاز 11 را درست کنن بعنوان مثال عکس ذیل دارای یک شیب تند در فاز می باشد که بالای آن ساختمان سازی شده ، خطر مشاهده می شه که خدایی نکرده یکی از اون بالا بیافته پایین .... تازه این شیبهای تند وسط فاز قرار داره خیلی عچیبه که چطوری می خوان بر اساس یک شهرسازی مدرن این چاهها را پرکنن http://www.darebehesht.com/attachments/f39/2821d1400225874-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%B3-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%A7-2-dsc_0079.jpg
میرزا جان همرو ب 28 اردیبهشت اضافه کردم. دست گلت درد نکنه واقعا کار سختی بود من اینکاره نبودم شرمنده داداش.
اینم ماهی های بنده. [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley] http://www.aparat.com/v/etsEG
خواهش میکنم عزیزجان. امیدوارم با این محدودیت اینترنتم بتونم مثل قبل برسونم خودم رو. از لطف سرکار خانم مهربون و آریای عزیز و سایر عزیزان نیز در این مدت متشکرم.
سلام به همگی آقا میرزا خبر ندادین تشریف میارین تا حداقل ما فرش قرمزی پهن میکردیم و گاوی گوسفندی شتری چیزی قربونی میکردیم... زیارتتون قبول
خدایا یاریم کن تا اگر چیزی را شکستم،دل نباشد
پردیس به شهری پویا با هویت مستقل تبدیل می شود http://citypardis.com/forum/Thread-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF
جهانم بی تو الف ندارد ...
2706