2726
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768950 بازدید | 41157 پست
از من تا حالا فقط یه گوشی دزدیدن اونم وقتی برا خانوم تعریف کردم کلی خوشحال شد و گفت خدا رو شکر دزدیدنش ، راحت کرد ما رو
نکند پرده چون فرو افتد داستان داستان زر باشد زیر این نیم کاسه های قشنگ نکند کاسه ای دگر باشد مثل سرو ایستادن در این باد ، نکند پاسخش تبر باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوکیا n73 بود، آخه 8 سال بود داشتمش ، فکر کنم اولین نفری که تو ایران n73 خرید من بودم ، از اون موقع عوضش نکرده بود م
نکند پرده چون فرو افتد داستان داستان زر باشد زیر این نیم کاسه های قشنگ نکند کاسه ای دگر باشد مثل سرو ایستادن در این باد ، نکند پاسخش تبر باشد
2728
خانومم می گفت اگه دزده ادرستو داشت حتما برش می گردوند
الان عرض میکنم مجددا ی بار رفته بودم خرید ماشین بابارو گرفته بودم رفتم تو مغازه اومدم بیرون دیدم ی آقایی سن بالا نشست تو ماشین رفت مارو میگی گرخیدیم وسایلو ول کردم و دویدم دونبال ماشین فحش میدادم و میدویدم نفسم داشت بند میومد خیلی دویدم خلاصه ماشین زد بغل و وایساد کنار منم خودمو رسوندم بهش شیشرو داد پایین دیدم ای دل غافل ماشین من نیست اصلا یارو گفت کاری داشتید؟ منم گفتم چی بگم یهو گفتم آقا ببخشید ماشین منو ندیدید؟ یارو شاخ در آورد گفت خدا شفات بده. بر گشتم دیدم ماشین خودم یکم عقب تر پارک بود روم نشد سوار بشم اخه همه مغازه دارها میگفتن چی شد گرفتیش؟ منم پیاده اومدم خونه سوییچ دادم داداشم گفتم امیر برو ماشینو بیار.
اینم ماهی های بنده. [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley] http://www.aparat.com/v/etsEG
آره اون موقعا جزء بهترین گوشیا بود ، دوربینش 3.2 بود ، یادم میاد اون موقعا دوربین 3.2 مثل 8 الان اثر روانی داشت
خیلی باحال بود محمد ترکیدم از خنده
من که از گوشیم راضی بودم ، از دزده هم راضیم ، ایشالا گوشی خوبی باشه براش
2706