2733
2734
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768960 بازدید | 41157 پست
مطلبی جان من میدونم هنوز زوده منتظر دعوتنامه باشم ، ولی از این بی صاحاب بودن اونجا که هرکی یه تاریخ میگه و از پارتی بازیهاشون ناراحتم. ولی چشم دیگه حرص نمیخورم ایشاله هرچی خیره همون بشه.
بخشودگی اهل گنه در صف محشر وابسته به یک گردش چشمان حسین(ع) است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز برای فریبا خانم از فاز 5 دعوتنامه اومده .جالب اینجاست که ساعت 10 sms اومده که ساعت 8ونیم امروز اونجا باشه .مبارکش باشه
فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست، من تو را به تمام نگاهش میسپارم ...
2738
قطعا همینطوره منم بخدا شادی دیگران رو شادی خودم میدونم . ثبت سامانه فریبا خانم 29تیر بوده واریزش هم کامل
فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست، من تو را به تمام نگاهش میسپارم ...
دلواپس خانوم انتخاب واحد از اون نظر اهمیت داره که کمتر میتونن بهت زور بگن، مثلا فردا خیلی راحت میتونن بگن فقط کسایی رو دعوت میکنن برا انتخاب واحد که فلان مبلغ رو واریز کرده باشن اونوقت ما مجبوریم بریزیم ولی اونایی که انتخاب کردن خیالشون راحت تره.
بخشودگی اهل گنه در صف محشر وابسته به یک گردش چشمان حسین(ع) است.
این آقای ولی پور رو فکر کنم در همین چند روز آتی جانشین مهدی هدایت کنند. ماشاا... خوب مثل آقا مهدی مصاحبه میکنه! ولی پور: دیرکرد واگذاری مسکن مهر در بخشنامه سوم افزایش قیمت محاسبه می‌شود http://pardisnama.mihanblog.com/post/1318
پردیسنما؛ آئینه تمام نمای شهر جدید پردیس :
www.pardisnama.mihanblog.com
سلام به همگی دوستان عزیز
█ ♦ █ ♦ █ ♦ █ تــــــــالار گفتگوی پروژه های مســـکن مهـر پردیـــــس █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ www.darebehesht.com █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ ☑ آخرین اخبار مسکن مهر پردیس | ☑ اخبار شهر پردیس | ☑ گالری تصاویر پروژه ها : دره بهشت - دره آرا ( کوزو) - فاز 5 و 9 | ☑ تالار گفتگو | ☑ مکانهای تفریحی و ... ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- گالری تصاویر مسکن مهر پردیس : --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- http://www.darebehesht.com/dbtgallery.php?gal=gallery
2706