2703
2553
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768905 بازدید | 41157 پست
آقا میلاد متاسفانه من خبر جدیدی ندارم،ولی یکی از دوستانم که تقریبا 10 روز پیش رفته بودن میگفت که مشغول بودن وداشتن کار میکردن.
اون موقع گودبرداری وپی ریزی میکردن،الان رو نمیدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد شرکت سازه سایبان قوس چیزی پیدا نکردماون سایت انبوه سازان هست- مشخصات شرکت عموران و ابنیه پاسارگاد

نام شرکت:عمران ابنیه پاسارگاد

نام مدیرعامل:امیر هوشنگ زاریان

پست الکترونیک:

وب سایت:

تلفن:65-88214963-88060274

دورنگار:

آدرس:خ یوسف آباد (سید جمال الدین اسدآبادی)، بعد از میدان فرهنگ، نبش خ 35، پلاک 337، واحد 7 .
Hold My Hand
2720
شرکت مولدینگ- فکر میکنم این شرکت کارش خ.ب باشه چون هم تابلوش درست و درمون هست هم جای شرکتتش شرکت:ساختمانی مولدینگ

نام مدیرعامل:اشکان خدا بنده لو

پست الکترونیک:

وب سایت:

تلفن:88590369

دورنگار:

آدرس: شهرک غرب،فاز 5،خ سیمای ایران،کوچه هفتم،گذر اردیبهشت،پلاک 9.ش
Hold My Hand
در مورد شرکت احرار هم خیلی زیاد هست- ولی یه نکته ای اولن اینا باید سازه فلزی تحویل بدن دوما تمام این شرک ها که خونه نمیسازن- یکی جاده سازی میکنه یه تاسیسات یکی محوطه- یکی بتون و خیلی چیز های دیگه اینکه فکر کنیم هر کی یه جوری میسازه درست نیست این سایت شرکت نصر زنجان:
http://jnasr-znj.ir/project_building.html لطفا خانو ها و بچه هایی که میتونن تماس بگیرن با این شرکت ها جبران کنیم

زنجان - بزرگراه فرودگاه - جنوب بهشت زهرا جنب انبارهای جهاد - شرکت جهاد نصر زنجان

شماره تلفنهای شرکت: 4 - 2221703 (0241)

دورنگار: 2221706 (0241)

پست الکترونیک روابط عمومی : info@jnasr-znj.ir
Hold My Hand
2714
درسته که طبق برنامه جامع پردیس دره بهشت بهتره اما باید توجه داشت که در حال حاضر زیر ساخت های شهری نداره. مثلاً دسترسی به مرکز شهر، فروشگاه، مدرسه، ادارات، زیرساختهای آب و برق و گاز و تلفن و... نداره. به نظر من اگر کسی به فکر سود بلند مدت هست و فعلاً نمیخواد بره سکونت کنه (بالای 5سال آبنده) دره بهشت بگیره بهتره. اما فاز 5 تقریباً داخل شهره و در دوسال آینده افزایش قیمت خیلی خوبی داره. اگر هم سرعت براتون خیلی مهمه فاز 11 گزینه خوبیه.
قضیه کارخونه سیمان که نزدیک دره بهشت هست حقیقت داره؟
نیکاه خانم من 14 واریز کردم 2 تومنشو هنوز نریختم. شما چقدر واریز کردی؟ متاسفانه جدیداً نرفتم 2ماه پیش رفته بودم
پیمانکار فاز 5 فقط همون شرکت انبوه سازان هست؟ شنیدم کارش خیلی خوبه.
2706