2410
2553
بچه ها پس باید با هم برنامه ریزی کنیم و بهم بگیم امروز چند تا زدیممممم...

من هنوز امروز نزدم...

من قبل از بارداریم میزدم توی یه ماه حدود 2-3 کیلو کم کردم ولی یهو حامله شدم ول کردم!
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
صبح که نه ظهرتون بخیرررررررر

من قبل از اینکه بیام نت حلقه مو زدممممممممممم...

1000 دور در 12 دقیقه...

خواهشا همه بیاین اعلام حضور کنید تا با انگیزه بشیممممممممممم...

ایشالله عصر هم میزنممممممممممممم....

بقیه چیکار کردن...

در ضمن شیم عزیزم من پستت رو در مورد حلقه تن زیپ ص اول کپی کردم ....
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سلام منم خیلی خیلی شکم وپهلودارم چند وقته اززن داداشم یه حلقه گرفتم نمیدونم مارکش چیشه موج هم داره اما من اصلا نمیتونم خوب بزنم تا یه کوچولو میزنم میوفته پایین نمیدونم چی کار کنم میشه یکی کمکم کنه؟
قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
2720
راستی من دیسک کمر دارم حلقه برای کمرم ضرر نداره؟ آخه من چون وارد نیستم کمرم رو همراه حلقه میچرخونم که این چرخش سریع باعث کمر دردم شد ولی زن داداشم که میزد اصلا کمرش رو نمیچرخوند وفقط عقب وجلو میرفت میشه روش صحیحش رو کسی بهم یاد بده ؟
قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
سلام دوستان

من مدتی مربی پیش دبستانی و مهد بودم
و الان یک دختر حدود 3 ساله دارم
دخترم نه مهد موند نه کارگاه مادر و کودک و ..
تصمیم گرفتم تو خونه خودم یک کلاس مادر و کودک دایر کنم تا با دخترم هم کار کنم
دخترم کمی خجالتی هست که ترجیح می دم با چند کودک دیگه با هم کلاس بزارم
تا هم اموزش ببینه هم اجتماعی تر بشه
شما هم اگر مساله منو دارید می تونید با ما همراه باشید

بیشتر برنامه هامون از سری کارهای یونیسف هست
از طریق بازی

اشنایی با طبیعت
اشنایی با مفاهی ریاضی
کتاب سازی و قصه گویی
زنگ تفریح
کار دستی و ...

کارگاه اشپزی و کیک پزی و .. که همه همراه مادر می باشد

مثلا بچه هایی که املا یا ریاضی و یا درس دیگشون ضعیف هست ممکنه در کودکی یک مرحله ایاز رشدشون رو درست نگذروندن مثل اینکه چهار دست و پا نرفتن و یک دفعه راه افتادن
ما از طریق بازی رو همه اینها کار میکنیمممممم

به امید خدا برای ترم دوممون ثبت نام می کنیم
کودکان 2 تا 4 سال
یک شنبه و چهار شنبه ها ساعت 10 تا 11 و
11تا 12

برای هر گروه سنی 7 نفر ثبت نام داریم
8 جلسه 65000 تومان به سه نفر اول 5000 تومان تخفیف داده می شود

http://vivigol.blogfa.com/#up
وبلاگ

حورا جان برای شما که دیسک کمر داری اصلاااااااااااااا خوب نیست!!!! چون خودش اگر اصولی استفاده نشه باعث کمر درد میشه چه برسه که شما دیسک کمر هم داری!
2714
سلام بچه ها می شه بگین از کدم حلقه ها دارین؟؟؟ من یکی پدر شوهرم گرفته واسم اولش حتی پهلو هام کبود شد ولی الان هیچ اثری نداره
از ایناست که یک کم برجسته هست فکر کنم 5 تا 8 تومان گرفته باشه
مال شما از کدوماست؟؟ اگه واقعا جواب میده منم برم بگیرم باهم بزنیم
تن زیپ 20 تومانی دیدم ولی می گن 50 تومانیش هم هست

شما چی دارین؟ قیمتش رو هم بگین
سلام بچه ها می شه بگین از کدم حلقه ها دارین؟؟؟ من یکی پدر شوهرم گرفته واسم اولش حتی پهلو هام کبود شد ولی الان هیچ اثری نداره
از ایناست که یک کم برجسته هست فکر کنم 5 تا 8 تومان گرفته باشه
مال شما از کدوماست؟؟ اگه واقعا جواب میده منم برم بگیرم باهم بزنیم
تن زیپ 20 تومانی دیدم ولی می گن 50 تومانیش هم هست

شما چی دارین؟ قیمتش رو هم بگین
سلاااااااااااااام همه خوش هیکلا
منم دیروز رفتم حلقه تن زیب خریدم . 10 تومن خریدم . . دیروز 3 دقیقه امروز 10 دقیقه زدم . اولش خیلی شکمو پهلوهام درد گرفت اما امروز بهتر بود. خداکنه تا 1 ماه دیگه که جشنمه شمکم کوچکولو شه
سلام دوستان
من هم 8 ماهه زایمان کردم .پهلو ندارم ولی شکم.... الان ورزش می کنم . می خوام حلقه بگیرم ولی نسبت به این حلقه های موج دار حس خوبی ندارم به نظرتون استفاده مداوم اونا به کمر آسیب نمی رسونه؟؟؟ بدون موج بگیرم ؟ کسی تا جالا به این فکر کرده؟!!!
2706