2726
اگه یه ماه هر روز حلقه بری تو یه ماه تغییرشو می بینی مثلا یه کیلو کم میشی و چیزی که مهمه اینه که پهلوهات خیلی کم میشه حالا خودت استفدا کن ببین واقعا همینطوریه .
آنوشای نازم 3اردیبهشت 92 بدنیا اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه سال پیش خریدم 7500 الان شاید کمی بیشتر شده باشه اما میارزه از خودم دور نمیکنم جز تو مسافرت ها. الانم بیشت دقیقه حلقه زدم و رفتم دوش گرفتم اومدم اینجا. خواهرم که دیگه با حلقه خیلی کار کرد و نتیجه شو دید رفت یه مدل حرفا ای تر که سنگین تر از این نوع بود و کوچکتر اونو گرفته .
2728
سلام . چققققققققققققققدر خوب من 1 ماهه تو فکرم بود حلقه بزنم .
تا پارسال همش همجا گن میپوشیدم یکم بیشتر شکم نداشتم کوچکترین سایز میپوشیدم
اما از امسال عید گذاشتمش کنار یدفعه شکم زدم . اعصابم خورده 1 ماه دیگه ام عروسیمه
منم هستم. منتها حلقه ندارم. چی بگیرم؟
عسلی جون تن زیپو از همه فروشگاهایی که وسایل ورزشی می فروشن میتونی بخری بگو حلقه تن زیپ میخوام سایز بزرگ که توش یه سی دی هم هست. کل تشکیلات تو یه جعبه مستطیلی هست عکس یه اقایی کارتونی هست روش که داره حلقه میزنه . فک کنم.
نه ربط نداره کلا دو سایز بزرگ و کوچیکه تن زیب رو میگم. باید همون بزرگو گرفت اولش خیال میکی خیلی بزرگه اما بعد می بینی نه همین اندازه خوبه اون یکی خیلی کوچیکه بخاطر اوم موج ها یی که داره هم حلقه نمیافته از دور کمرت و خیلی راحته ولی حتما باید از اول روزی 3 مین بری کم کم زیاد کنی تو بروشورش نوشته کامل.
2706