عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919386 بازدید | 5014 پست
مهرگان جان، راستش نمی دونم منظور تبلیغات از بنادر بکر و اینا چیه. بکر یعنی خیلی مردم نمیرن دیگه :).. تفریحات خیلی خاصی هم نداره. خود شهر بدروم هتل هاش خیلی گرونه. معمولا بیشتر هتلهاش دور و اطرافه. اینجایی که ما بودم نیم ساعت تا خود شهر بدروم فاصله داشت. بدروم هم به شهر شب بیداران معروفه. یک خیابان داره که دور وبرش پر از رستوران و بار و دیس کو و مغازه های خریده. شبش جالبه. اونم فقط برای اینکه تو این خیابان بگردین. تفریحات دیگه ای نداره.
نه عزیزم سمت اروپا نرفتم. ولی فکر کنم بلغارستان هم خوب باشه. من کلی ترکیه رفتم، دبی، تایلند و هند هم رفتم. من خیلی اهل دریا و شنا هستم. برا همین ترجیح می دم هر سفری می رم یک ربطی به دریا داشته باشه. تو کشورهای اطراف هم از این نظر ترکیه از همش بهتره. برای خرید هم فقط تایلند ( که متاسفانه دیگه نمیشه رفت)..
من هم خیلی دلم می خواد در مورد بلغارستان بدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم با ترکیه موافقم... در مورد وارنا ی بلغارستان تعریف زیاد شنیدم اما از طرفی یه سری مطالب خوندم که زیاد بلغارستان امن نیست... حالا نمی‌دونم چقدر درسته؟؟ اگه کسی رفته باشه و اطلاعات بده خیلی خوبه...
2731
سلام دوستان من تا بحال دبی و ترکیه نرفتم اگه کسی با تور به این دو جا سفر کرده و از تورش راضی بوده میشه اسم تورو بهم بگه. برای ماه عسل کدوم بهتره؟

منظورم از ترکیه استانبوا یا آنکاراست آخه اهل آب بازی نیستیم. یه آژانس خوب بهم معرفی کنید دوستان.

راستی برای 1 مرداد کی باید اقدام کنیم برای تور؟
کارین جان من خودم از جک و جونور میترسم. ولی اونجا اذیت نشدم. یه جاهایی که بریا بازید رفته بودیم کلی ملخ داشت ولی کاری به آدم نداشتن!! مارمولک هم خیلی کم بود. کاروانسرا هم که شب میخوابی جونور نداشت. البته همراهامون که تو اتاقای دیگه خوابیده بودن میگفتن اتقاشون جونورداشته! خلاصه اگه کویر و خلاصه تو طبیعت بخوای بری باید یه خورده حساسیتت رو به این چیزا کم کنی :)
کارین

اول ممنون از اطلاعاتت.. بعدشم میشه اسم هتلی که توی بدروم اقامت داشتی رو بگی..

من کوش آداسی رفتم، میخواستم دوباره برم که بهم پیشنهاد دادن برم بدروم.. به نظر به خوبی کوش آداسی هست؟ من میخوام برای تفریح و ریلکسیشن برم..

هتل خوبش و منطقه خوبش رو اگر میشناسی معرفی کن.. نسبت به هزینه ای که کردید ارزش داشت؟

شبنم جان

به نظر من تور کیش خیلی ارتباط با آژانس نداره، چون تقریبا تمام پکیج ها شبیه همدیگه است، فقط باید از هر آژانسی که تور میگیرید، به هواپیماتون و هتلتون توجه کنید که خوب باشه..

چون اکثر تورها نهایت یک یا دوروز براتون مینی بوس میگیرند و میبرنتون کشتی یونانی و شهر حریره و ... و بازار ها روهم خودتون باید برید..
هتلهای خوب کیش شایگان و ارم هستن.. من هربار شایگان رفتم کلی آدم معروف دیدم.. خدماتش هم خیلی خوبه و به مرکز خرید پردیس و چندتا رستوران اطرافش نزدیکه

از نظر نظافت و مرتب بودن هم هتل خوبیه

از استخرشم میشه استفاده کرد ضمن اینکه کشتی تفریحی که تورها یکشب شام روش میدن مال این هتله

تجربه ام رو گفتم شاید به دردتون بخوره
عسلی جان ممنون از توضیحت ..فکر کنم باید قید کویر را بزنم :)

مامان سومی جان، ما هتل گرین بیچ رفتیم و نفری 890 دادیم. با پرواز ترک اونور ایر. این هتل 5 ستاره بود ولی خب 5ستاره درجه 1 نبود. راستش 5 ستاره های خیلی خوبش همه 1 به بالا بودند و بهترینش که ریکسوس و کاروانسرای هست ، 1500 بود. ما نمی تونستیم اونقدر هزینه کنیم، برای همین تصمیم گرفتیم که 5 ستاره بریم ولی حالا بهترینش نباشه :).. به هر حال که خیلی راضی بودیم
http://www.tripadvisor.co.uk/ShowUserReviews-g951444-d557113-r39034728-Green_Beach_Resort-Gundogan_Bodrum_Peninsula_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html#CHECK_RATES_CONT
اینجا راجع بهش نوشتم. هر هتلی انتخاب کردی تو همین سایت تریپ ادوایزر خیلی خوب توضیح دادن.
2706