2737
2734
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919401 بازدید | 5014 پست

>>>>>>>>>> سوالات و جوابهای شما در مورده کوش آداسی <<<<<<<<<<<<<

سوال عسل جون :

نگین جون ,اول اینکه ما اول از همه رفتیم طرهان من از طریق شما با طرهان آشنا شدم به نظرم خیلی آژانس خوبی اومد ولی سی لایت رو نداشت پاین بی رو داشت و آکوا فانتاسی.ولی آسمان گشت سی لایت و چندتا هتل خوب دیگه رو هم داشت من از طرهان خوشم اومد حالا به نظر شما با طرهان برم پاین بی(all) یا از یه آژانس دیگه هتل های دیگه. شما در مورد پاین بی اطلاعاتی داری؟

*عسل جون پاین بی هم خیلی هتل خوبیه.. اول ما میخواستیم اونجا هتل بگیریم ، برای همینم خیلی تحقیق

کردیم. جزو بهترین هتلهای 5 ستارست. طرهان فقط رو ترکیه کار میکنه و خیلی با تجربست و هواپیماییشم خوبه .

آسمان گشت هم آژانسیه که خدمات عالی ارائه میده ..سی لایت خدماتش uall هست .. خیلی با پاین بی فرقی

نداره.. یکی از دلایل اینکه ما سی لایت رو انتخاب کردیم این بود که اون سال عده خیلی کمی ایرانی اونجا رزرو کرده

بودن ..
----------------------------
دومیش اینکه طرهان یه پکیج داره که 100 تومن بیشتر میگیره اونوقت هر روز می تونی بری پارک آبی همراه با ترنسفر
به نظر شما خوبه یا همون یه بارش بسه و بیشتر وقت نمی شه البته اگه آدم 2 دفعه هم بره به نظر من به نفعه.

*راستش پارک آبی خیلی باحال و البته خسته کنندست...اگه دیگه خیلی اکتیو باشی نهایتا دو بار بتونی بری.

ما با تور آبشنالش رفتیم که حدود 40 دلار برای هر نفر بود... ساعت 9 رفتیم و ساعت 6 برگشتیم..

دیگه بیشتر از اونم نمیشد موند . چون هوا خنک میشد و از خستگی کاری نمیتونستیم بکنیم..
-----------------------------------------

بعدش اینکه قیمت تورهای آبشنال رو همین جا می تونیم ازشون بگیریم؟حدود قیمتاشو خودتون نمی دونین؟

*تورای آبشنال توی کوش اداسی رو میتونید انتخاب کنید... تور خرید سوکه رو حتما برین ولی چون وقت کم میدن ،

برگشتشو خودتون بیایین .. تور پارک آبی هم عالیه.. بقیه تورها مثله جاهای تاریخی و شب ترکی و ... سلیقه ایی

هست.. 4-5 تا مورد آبشنال داره و هر کدومش از 40تا65 دلاره .از اینجا بهتون نمیدن. خیلی مهم نیست.

--------------------------------------

دیگه اینکه شما می دونین اوایل تیر هم هوا مساعده و کامل میشه توی آب رفت؟

*اره میشه.. خیلی خوبه
بعدش اینکه اونجا با آنتن دهی موبایل مشکل نداشتین؟

*به ما یه سیم کارت دادن... فقط یه بار تلفن کردیم و شمار هامو سریع به خانوادهامون گفتیم..

بعدش فقط اونا زنگ میزدن.. اصلا مشکل آنتن دهی نداشتیم.
--------------------------------------
آخریش هم اینکه خییییییییییییییییلی ممنون امیدوارم منم بتونم جای دیگه ای جبران کنم

*خواهش میکنم عزیزم. ایشاالله بهتون خیلی خوش بگذره..
--------

در مورد اون عکسهایی که گفتی، توی پارک آبیه یا همه جا؟بعد چه جوری هماهنگ میشه یعنی؟باید جالب باشه

*عکسا تو پارک ابی هست . مثلا وقتی وسط سرسره هستی یه دوربینهای هست که اون لحظه عکستونو ثبت

میکنه.. موقع بیرون اومدن از پارک آبی یه جایی هست که توش یه عالمه عکسه( مثله طناب رخت لباس.. )

میری و هر عکسی که خوب افتاده بودی رو برمیداری. فکر کنم هر عکس 5 تومن اینا میشد .

>>>>>>>>>> سوالات و جوابهای شما در مورده کوش آداسی <<<<<<<<<<<<<

سوال فرانک جون :

یه سوالی پارک آبی با پارکی که توی هتل آکوا فانتاسیه فرق داره ؟

+آره خیلی فرق داره... بنظر من بهتره اون اصلیه رو بری..
----------------------------------------

یه سوالم در مورد هتلا که این سرویسها که تو ساتشون نوشتن رایگان و جزو خدمات هتله مثلاً ماساژ و حموم ترکی و ... . یا باید برای هرکدوم پول بدیم .

+باید از تورتون بپرسی که تورتون رو با چه خدماتی گرفتن ...

ماساژهای هتل خیلی گرونه مثلامن ماساژ صورت دادم ، 45 دقیقه ، 65 شد و همسری ماساژ تن داد که یه ساعتش ، 115 تومن شد.
------------------------------------------

بازم سوال دارم پول چی ببریم با خودمون دلار ببریم یا لیر ؟ جنج کردن کدوم راحتره و خرید کردن باهاش .

دلار ببرو اونجا چنج کن.
+خرید با لیر خیلی راحتتره... و تورهای ابشنال با دلار.
-----------------------------------------------------------

دیگه اینکه تورمون آبشنال به بازار سوکه میره ارزش داره بریم یا نه همون ازمیر کافیه ؟

+حتما سوکه رو برین. منکه دو بار رفتم.. بهترین کار اینه که با چند تا از دوستاتون یه ماشین بگیرین و خودتون برین و

هزینه تاکسی رو بین خوتون تقسیم کنید. اینجوری مدت زمان خیلی بیشتری رو میتونید اونجا باشین...

تور میبره مارکای آدیداس و چند تا مارک دیگه که باهاشون قرارداد داره و غالبا هم خیلی گرونه و نمیتونین زیاد خرید

کنین ،و حداکثر دو ساعت بهتون وقت میده . ولی تو همون راستا مارکهای کونز و لی وایز و چندین برند خوب با

قیمتهای خوب و حراجهای عالی هست و حوله های خوبی هم دارن..

ازمیر هم خیلی عالیه برای خرید.. مشکلش اینه که روز آخر میبرن و برای یه جای خیلی خیلی بزرگ برای خرید دو تا

سه ساعت وقت میدن !!!! من فقط تو ایکیاش ، یه ساعت میمونم..!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرین جون سوال شما رو هم داشتم تو صفحات سرچ میکردم ، چون قبلا جواب دادم خانمی ..

صفحه 5 همین تاپیک یه توضیحات مختصر نوشتم ....صفحه 15 توضیح در مورد قیمتش دادم و چند تا عکس از هتل و جاذبه هاش گذاشتم..

لطفا اونا رو بخون. اگه سوال خاصی داشتی حتما بپرس...
2731
لئو عزیززززززز خیلی خوشحالم که بهتون خوش گذشت... خب تعریف کن آخر سر کدوم هتل استانبول رفتی ؟ راضی بودی ؟

تجربه جدیدت هم بگو... اگه عکس از هتل هم داشتی لطفا بزار ...

لئو جون ما شمال بودیم... دریا کنار.... هوا بشدت عالی بود...بوی گل آدمو مست میکرد..
2738
هوم من دیشب از شاهرود اومدم.واقعا طبیعت این شهر منحصر به فرده.
قبل از اینکه فکر خرج های زیاد و کشور های خارجی باشید دیدنی های مملکت خودمون رو برید ببینید.
با ور کنید اگه ترکیه یه جایی شاهرود رو داشت هر سال صدها هزار دلار ازش در آمد کسب میکرد.
دو هفته پیش هم کویر مرنجاب بودم اون هم خیلی عالی بود.
اطلاعاتی خواستید در خدمتم.
مامان سمی اتفاقا من هم دنبال اطلاعات درباره بدروم هستم اما اطلاعات خیلی کمی پیدا کردم... همین‌طور درباره مارماریس...
من هم خیلی خیلی ممنون می‌شم اگه دوستان اطلاعاتی درباره این شهرها دارن بگن...
عزیزم ما یک اتوبوس بودیم ولی با تور نرفتیم . ولی اونجا یا باید با تور بری یا راهنما داشته باشی. ما یک راهنمای محلی گرفتیم که دیدنی های اون منطقه رو بهمون نشون داد که خدماتش شامل اینا بود:
شهر زیر زمینی نوش آباد+قلعه های قدیمی باز هم نوش آباد+تپه های شنی مرنجاب+دریاچه نمک+یک شب اقامت درکاروانسرای مرنجاب+پیاده روی شبانه در کویر+رصد ستاره ها + کلاس یک ساعته نجوم+ دو وعده غذا
کلا نفری 24 تومن بابت اینا از ما گرفت. البته وسیله نقلیه مال خودمون بود. اون شبی که ما رسیدیم متاسفانه بارون اومد و ما کلاس نجوم رو نتونستیم شرکت کنیم چون سر شب آسمون گرفت تا نصفه شب هم صاف نشد.
اونجا که میری امکانات نداره فقط پتو و بالش میدن باید ملافه ببری چون خیلی کثیفن.
حتما چراغ قوه هم باید ببری چون از ساعت یک به بعد برق اونجا قطع میشه. آب شیرین هم حتما با خودتون ببرید. اونجا آشپزخونه داره میتونید ازش غذا بگیرید . آب جوش هم میده. ولی بقیه وسایل رو خودتون باید ببرید.
مهرگان جان، من تابستان پیش بدروم بودم.. بدروم نسبت به بقیه شهرهای ترکیه تقریبا مثل روستا می مونه..یعنی در واقع روستاست. فقط چون کنار دریاست، هتلهای خیلی خوبی کنار دریا داره ( از خود کوش آداسی معمولا گرونتره) از ازمیر تقریبا 4 ساعت تا بدروم زمینی میرید و تا مارماریس 5 ساعت.
یعنی اگه می خواین برای خرید و .. برید اصلا بدروم و مارماریس را توصیه نمی کنم. این دوشهر را باید یک هتل خیلی خوب بگیرید و یک هفته برین استراحت :) ..اونجا هم یک سری تورهای آپشنال مثل پارک آبی و دیس کو و .. داره. یک تور رایگان شهر هم داره که مثل همه شهرهای ترکیه می بره مرکز چرم. از کنار یک مرکز خرید خوب هم رد میشه می گه اگه دوست دارید خودتون تاکسی بگیرید برین :)
عسلی جون مرسی از اطلاعاتت...
کارین جون واقعا بدروم این‌جوریه؟؟ پس چرا تو این تبلیغات تورها کلی از تفریحات و بنادر بکر و ... تعریف می‌کنن؟ پس همه اینها تبلیغاته...
کارین جون از قرار اهل سفری... شما تا حالا کشورهای اروپای شرقی مثله بلغارستان رفتی؟؟
2706