2737
2734
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919404 بازدید | 5014 پست
سمیه جان اگه برای برج 3 میخوای بری که بهترین مکان لبنان ِ! آخه بیشتر کشورها مثل مالزی و تایلند و بالی و دبی ........ خیلی گرم و شرجین تو این ماه!...آب و هواش تو خرداد ماه خیلی توپه!!
تو صفحات قبل فکر کنم توضیحاتی داده باشم در باره لبنان!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان
برای خردادماه و تیر ماه کدام سفر خارجی پیشنهاد می کنید که
دبی، استانبول و آنتالیا نباشه
از لحاظ آب و هوایی و مسافت و ... برای یک بچه 20 ماهه مناسب باشه
هزینه اش هم مناسب باشه
ممنون میشم از راهنماییتون
2738
الهه جان بله من رفتم بابچه دوساله.خیلی خوب بودهمش اب بازی وشباهم که موسیقی وتاتروبازی واوازبرای بچه ها.دخترمن هنوزم تاحرف سفرمیشه میگه بریم ترکیه:)))لبنان من شنیدم الان بخاطروضع موجودهم سخت میگیرین هم امنیت نیست.البته درحدشنیدنه واقعیت داره یانه بنده بی تقصصیرم:)))))))))))))
با سلام خدمت همه دوستان نی نی سایتی. کسی تا حالا تجربه سفر به استانبول در مرداد ماه رو داره؟ از نظر آب و هوا چطوره ؟شرجی و خیلی گرم نیست؟ آخه بچه کوچیک دارم. ممنون میشم راهنماییم کنین
خانوما ما دو هفته دیگه میریم کوشی آداسی همینجا خوندم که چهارشنبه بازار داره کسی می دونه کجاست فکر کنم تقریبا همه مطالب اینجا رو خوندم اگه باز هم موردی هست و کسی تازگی رفته بگه راستی من 2 تا بچه هم دارم
2706