2726
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557577 بازدید | 4348 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاسی جون !!
نی نی نازت چند وقته شه؟؟؟؟؟؟
دختر منم اولش اینطوری بود
دکتر گفت غدد اشکی اش فعال نشده
دکتر به دخترم قطره استریل و پماد آنتی بیوتیک داد
قدیمیها می گن از شیر خودت هر روز یه قطره بریز تو چشش خیلی از نی نی ها تا 2 ماهگی همینطور هستندد ولی اگه ادامه داشت
بهترره به دکترش نشون بدی
چون اگه غدد اشکی اشش فعال نشه بعدا دردسر می شه
LilySlim Weight loss tickers
2728
چند راهنمایی برای ترک های دوران بارداری
تا ۹۰ درصد از زنان باردار مبتلا به خطوط بارداری می گردند. این خطوط ممکن است بر روی پستان ها، شکم، بازوها و ران ها ایجاد شود و معمولا خود را در ماه های ششم و هفتم بارداری نشان می دهد. این که شما تا چه اندازه مبتلا به این خطوط شوید بستگی به میزان اضافه وزن شما در حین بارداری و همچنین ژنتیک دارد اما می توان با انجام برخی ترفندها از احتمال بروز این خطوط بر روی پوست کاست.
برای این کار:

۱- در طول بارداری هر روز مقدار زیادی آب بنوشید. اگرچه این بدان معناست که ناچارید مرتب به دستشویی بروید اما بدن و همچنین پوستتان دچار کم آبی نخواهد شد.

۲- مقدار زیادی میوه و سبزیجات میل کنید. روغن های سالم چون روغن زیتون می توانند در کاهش احتمال ابتلا به خطوط بارداری بسیار موثر باشند. مصرف مواد غذایی تازه و سبزیجات نیاز پوست شما را به ویتامین های C، E، A و همچنین روی تامین می کند.

۳- سعی کنید در طول بارداری، بیش از حد وزن اضافه نکنید. بزرگ شدن بیش از اندازه ی شکم، پوست آن را می کشد و به همان اندازه احتمال بروز خطوط بارداری را بیشتر می کند.

۴- جریان خون را در نواحی که بیشتر مستعد ابتلا هستند تسریع کنید. برای این منظور از برس های مخصوص پوست و یا لیف های زبر استفاده کنید و ۵ دقیقه در روز این نواحی را با ملایمت ماساژ دهید.

۵- رژیم غذایی سالم و متعادلی داشته باشید. ممکن است باور نکنید اما با داشتن یک رژیم غذایی سالم نه تنها کودک سالمی خواهید داشت بلکه پس از بارداری موها و پوستتان نیز هیچ آسیبی نخواهند دید.

۶- در طول بارداری از مصرف مرطوب کننده دریغ نکنید. روزانه دو بار از مرطوب کننده برای پوست بدنتان، به ویژه در ناحیه ی شکم و پستان ها استفاده کنید. پس از زایمان نیز استفاده از مرطوب کننده را تا زمانی که به وزن قبل از بارداری نرسیده اید ادامه دهید. روغن ویتامین E نیز می تواند احتمال بروز خطوط بارداری را کم کند. می توانید این روغن را روزانه یک بار بر روی پوست خود بمالید.

۷- با صلاحدید پزشک از نرمش های ملایم و مخصوص بارداری استفاده کنید. بدن خود را ورزیده نگه دارید و از افتادگی پوست و عضلات جلوگیری کنید. برای جلوگیری از افتادگی و شل شدن عضلات، به میزان کافی پروتئین، کربوهیدرات و چربی میل کنید.

۸- تا حد ممکن از استرس دوری کنید. برای خود استراحت کافی در نظر بگیرید و از روش های تخلیه ی استرس چون تنفس عمیق بهره ببرید.
سلام ممول جون
خیلی از مطالب مفید استفاده کردم .ممنون

نی نی من بهمن بدنیا میاد یعنی اوج سرما . تا حالا هرچی لباس خریدم تابستونی و نخی .
لباس بافتنی زیر 6 ماه پیدا نکردم .چند تا دیدم ولی همش مواد بود .

حالا کاموا خریدم دارم کیسه خواب میبافم . احتمالا یک نفر هم برام یکدست بلوز شلوار 3ماه ببافه
به نظرت دیگه بافتنی چی میخواد ؟؟؟
اگه اصلا لباس بافتنی نپوشه و فقط توی کیسه خواب و پتو بپوشونمش کافی ؟؟؟؟؟
اگه جایی رو هم بشناسی که لباس بافتنی مرغوب 3 ماه داشته باشه که خیلی خوب میشه

ممنون
با سلام و تشکر از ممول جون
دختر من دو ماهشه عادت کرده با پستونک میخوابه هر وقت از دهنش میفته بیدار میشه دیگه کلافه میشیم
بعد از شیر خوردن هم همش دوست داره راه ببریمش انگار ارتفاع سنج داره تا میشینیم گریه میکنه
پیشاپیش ممنون از راهنماییت
سلام و خدا قوت به ممول جون
من خدا بخواد 16 آبان سزارین میکنم..سوالم اینه که قطره شیر افزا رو کی بخورم و چقدر؟آخه میخوام اون تایمی که بیمارستان هستم شیر داشته باشم تا نی نی گشنه نمونه..یعنی قطره رو با خودم ببرم یا بیمارستان میده؟
شیر خشک کمکی هم ببرم؟اگه آره چه مارکی برای نوزاد خوبه؟با سرنگ بهش بدم،قاشق،قطره چکان؟یا شیشه شیر؟شرمنده انقد سوا کردمام و
دوستش دارم...چرا که میشناسمش،به دوستی و یگانگی.
سلام ایگل جون

عزیزم دختر منم 1 اسفند بدنیا اومد ولی ما سعی می کردیم دمای اتااق رو بیین 25-26 نگه داریم تو این دما یه بادی نخ نازک یه رکابی یا بلوز از روش ویه کت هم آخر سر می پوشید یا به جای کت سرهممی جوراب دار که اونم نخ بود
اگه احساس می کردیم کمی از دمای 24 پایین تره به جای کت نخی یه ژاکت می پوشید

من دخترم رو تا دو ماه با یه دور پیچ نخی فنداق می کردم که هم گرم بمونه هم راحت بخوابه و احساسی مثه رحم مادر داشته باشه
و روش یه لحاف گرم می کشیدم
ولی قنداقم خوبه
برای امسال یه ژاکت و شلوار با کاموای مخصوص نوزادا ببافی کافیه بیرون رفتنی هم تا اردیبهشت به دردت می خوره
کامواهای ترکیه مخصوص نوزاد دارند با دوتاش ژاکت وشلوار در میاد
فقط یادت باشه دایما کلاه نخی و جوراب تا آخر فروردین سرش باشه بچه از سر و پا بیشتر سرما می خوره
اگه خواستی ببری حموم دمای خونه رو تا28-29 هم بالا ببر
دقت کن عرق نکنه
سمیه جون!!!!!!

این نشون می ده دختر گشنه می خوابه حتما سیرش کن پستونک رو به جای سینه مادر گرفته

از لحاظ تو بغل گشتن هم این خصلت بچه های دوماههه است بعد 3 ماه درست می شه نگران نباش طبیعیه
بغلی هم نمی شه
احتمال داره دل درد هم داشته باشه و با تاب خوردن تسکین پیدا می کنه

ولی به نظرم بیشتر گشنگی می کشه
2706