2726
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557610 بازدید | 4348 پست
نسرین جون
دمای اتاق رو از اول خیلی زیادد بوده گلم خود عرق کردن به خاطر گرما باعث سرماخوردگی می شه دمای خونه رو بین 26-27 نگه دار تو این دما نی نی دو تا 3 تا نخی بپوشه خوبه
اینطوری نینی رو بخوای ببری بیرون با یه باد سرما خورده برای خودت سخت می شه

عزیزم برای آفت اطلاعاتی ندارم ببخشید
LilySlim Weight loss tickers
سانتا جون
ممنون از راهنمایی ات گلم
اخه تو شهر ما(زنجان ) الان قبل 10 هوا سرده ولی فکر کنم تهران خوبه حق با شماست آفتاب شدید نی نی رو گرما زده ممیکنه

بازمان شیر خوردن موافقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهرنوش عزیز
به نظرم دو دست لباس صفر کافیه برای خونه اگه مارک ایرانی باشه نیو برن تا 2 ماهگی جواب می ده اگه خارجی باشه نیوبرن تا 1ماه فوقشهههههههههه

لباس خونه تا دو ماه که خودت نمی تونی بری بیرون خوبه بعد خودت می تونی بری بیرون بخری با سایز نی نی البته تو این گرونی از سایزای دیگه یه سری بگیر شاید 6 ماه دیگه دوبرابر بشه هههههههههههههههه

بادی و کت شلوار خیلی به درد می خوره
2728
سلام به دوستای خوبم مخصوصا ممول عزیز

من الان چهل هفته تمامم .... همش نگران نداشتم نوک سینه ام هستم....که بعد خدایی نکرده نی نی نتونه شیرمو

بخوره.....به نظرتون با این وضعیت نی نی روزای اول چی کار میکنه اصلا شیر میتونه بخوره؟؟؟!!!!

البته گاهیم ماساژ دادم و از روشای بیرون کشیدن نیپل استفاده کردم اما متاسفانه فلت فلت مونده یعنی موقع ماساژ یه کوچولو دیده میشه دیگه بعد دوباره فلت میشه!!!
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
صبا گل جون من خودم این مشکل رو نداشتم
ولی نوک سینه زیاد مهم نیست چون نینی باید بتونه هاله قهوه ایی رو مک بزنه

امید وارم کسانی که تو این مورد تجربه دارند بیایند و تجربه اشون رو بگن
سلام دوست جونم ممولی و همگی مادران مهربون
من سزارینی بودم نوک سینه داشتم نه بزرگ نه کوچک اما مادرشوهرم روزای اول مسخره میکرد و میگفت گنده ست بچه نمیتونه بگیره و منم بلد نبودم که باید هاله قهوه ای بکشم تا تو دهن بچه بره بتونه مک بزنه خلاصه تا چند روز فهمیدم باید چکار کنم اگه دیدین نمیتونه بخوره از کناره پوست سینه رو بکشین به سمت دهن نی نی ممکنه درد داشته باشه ولی خوبیش اینه که گشنه نمیمونه تو روزای اول اگه شیر خوب بخورن راحت میخوابن هیچ مشکل دیگه ای ندارن
سلام ممولم

ممول جون دخمل من12روزشه

همش خوابه تو روز چند باری بیدار میشه شیر میخوره میخوابه

وزن گیریشم خوب بوده خواستم بدونم بد نیست همش خوابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کاری هم بکنم بیدار نمیشه اگه بشه هم شیر میخواد ومیخوره و میخوابه؟

مشکلی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سلان الی جون قدم نو رسیده مبارک

عزیزم نگران نباش الان کوچولوی تو به 18-20 ساعت در روز به خواب نیاز داره هر چقدر که بزرگتر می شه خوابش کمتر می شه
کوچولوات کاملا داره طبیعی رفتار می کنه و خدا رو شکر کن چیزی اذیتش نمی کنه که خوابش کم بشه هرچقدر بخوابه سرعت رشدش بیشتر می شه
موفق باشی
نانی جون
من حدس می زنم چند روز موندهن به پری و دو روز اول پری احتمالا به خاطر تغیرات هورمونی مزه شیر عوض می شه چون خیلی از کوچولوهای باهوش این تغییرات مادرشون رو می فهممم و شیر نمی خورند
مخصوصا مامان ها در این زمان ناآروم تر می شن و پسرت اینو دوست نداره
اگه می خوای که فقط شیر خودت رو بخوره بنابر این یه چند روز باید دلت رو قوی کنی و بزاری کامل گشنه بشه و مجبور بشه شیرت رو بخوره احتمالا غذای کمکی رو هم شروع کردی اگه با غذا سیرش بکنی دیگه برای مک زدن از سینه مادر تنبلی می کنه (نگران نباش با یکی دو روز گشنه موندن وزنش کم نمی شه چون بعدا سریع جبرانش ی کنه)
عزیزم تا 1 سالگی شیر (چه مادر و چه شیر خشک ) اصلی ترین غذای نی نی رو تشکیل می ده مخصوصا تا 9 ماهگی چون سیستم گوارش پسر نازت هنوز نمی تونه غذای زیادی رو هضم بکنه و خدا ناکرده دچار مشکل می شه
به نظرم حتی اگه برای یکی دو روز غذای کمکی رو حذف بکنی درست می شه
این نی نی ها خیلی باهوش تر از او چیزی هستند که ما تصور می کنیم
اگه ببینه غذا حذف شده می گرده دنبال شیشه شیر که خوردنش راحت تره ولی اگه ببینه از اونم خبری نیست شیر مامان رو می خوره اگه تاکید رو شیر خودته اون چند روز پری که شیر نمی خوره شیر خشک رو با قاشق بده
عزیزم مامان شدند خیلی صبر می خواد و آرامش
سلام. ممول جون ممنونم از تاپیک مفیدت. پسر من 25 روزشه و من خییلی از مطالبی که نوشتی استفاده کردم.
یه سوال دارم در مورد شیر خوردن نی نی.پسر من اوایل سینه م نمیگرفت بعد کلی مکافات که گرفت الان ول نمیکنه یعنی همش میخواد زیر سینه ام باشه و تا میزارمش زمین دوباره گریه میکنه. روزی 6 بار جیش رو میکنه که نشون میده در حد سیری میخوره ولی از بابت اینکه همش شیر میخواد میترسم شیرم کم باشهچیکار کنم؟
2706