2703
2553
عنوان

لطفا هر کسی دقیقا علائم لانه گزینی رو دیده من رو راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 487575 بازدید | 219 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلامممممممم نازنین جون چی شد آزمایش دادی؟باردار شدی یا نه؟اگه مامان شدی بیا تو کلوب مینا که ثبت نام کردی هم اعلام کن خوشحال میشیم.
2720
من ماه پیش عقب انداختم این ماه پریم 10روز طول کشید روز فکر میکنم 18 رفتم سنو گفت فلیکولات اماده تخمک کذاریه منم اقدام کردم الان 4روز به موعد پریم مونده اما تخمدان سمت چپم چند روزه در میکنه و گاهی سوزش داره بی بی چکم گذاشتم سفت و سخت منفی بود امکان داره باردار باشم خانما؟بیبی چک زود نزاشتم؟
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2714
من امروز روز 19 - 22 پری هست - چون پری هام با لک شروع میشه اینو میگم -عصر رو دستمال لکه ی صورتی دیدم شاید لانه گزینه باشه نمیدونم.
اینو پیدا کردم واسه شما هم میزارم ->

لانه‌گزینی جنین: در ابتدای بارداری معمولا خانم‌ها یک بار خونریزی دارند آن هم زمانی که نطفه -که از این به بعد جنین نام دارد- به دیواره رحم می‌چسبد. این خون به صورت لکه‌های صورتی روشن یا قهوه‌ای روی لباس دیده می‌شود.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
2706