2410
2553
سلام دوستان خوبید؟
من دکتر این ماه قرص لتروزول تجویز کرده نمیدونم بخورم یا نه میترسم باعث ایجاد کیست بشه.
اگه میشه بیایید و بگید با خوردن لتروزول باردار شدید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم عزیزم.استفاده نکردم فقط به این نتیجه رسیدم این داروها بدتر میکنن که بهتر نمیشه.منم 2 ماه کلومفین خوردم ماه اول کیست دراوردم ماه دوم هم عفونت.شاید هم ربطی نداشته باشه عفونت ولی من تا بحال عفونت نداشتم.این ماهم که 3 بود قطع کردم.میخوام دور از دارو و این چیزا اقدام کنم.
2456
نه امپول نزدم 2 دوره خوردم
دوره اول شبی یکی
دوره دوم شبی 2 تا تا 5 شب
دوره دوم که خوردم بی بی چکم مثبت شد اما خارج رحمی بود و خونریزی داخلی کردم و مجبور به جراحی شدم البته همون موقع که سونو کردم کیست هم داشتم که تو عمل بیرون اوردن همه این بلاها به خاطر لتروزول بود
الهام جان منم مثه شمام فقط کیستم جذب شد ولی مردم از درد بیمارستان بردنم که بستریم کنن ولی دقیقه اخر سونو چیزه دیگه ای نشون داد اثری از کیست نبود و گفتن جذب شده. تا ماه پیش 2ماه دارو مصرف کردم الان یه ماه دارو نخوردم فکرم میکنم اینطوری بهتره و زودتر جواب میده.شما نی نی داری؟
2714
نگران نباش الهام جانومن 5 ساله ازدواج کردم.2سال پیش با یه بار جلوگیری نکردن حامله شدمو چون فکرشو نمیکردمو.. سقط شد.پارسال قبل عید هم اقدام کردیم همون ماه اول باردار شدم ولی بارداری پوچ بود امسال هم حتما 3 ماهی طول میکشه الان تو ماه 3 اقدام هستیم.ولی مطمئنم این ماه نشه ماه بعده.
نازگل جون
این داروها باید تحت نظر پزشک و با دقت استفاده بشه
لتروزول نسبت به کلومیفن احتما ایجاد کیست و چند قلو زاییش کمتره
من دوره دومی که استفاده کردم البته بدون آمپول باردار شدم
فکر کنم آمپول احتمال بارداری خارج رحمی رو زیاد میکنه ولی خود این قرص فقط تخمدانها رو تحریک به فولیکول سازی میکنه
خیلی از دوستان رو هم شنیدم که از این قرص جواب گرفتن
من که بعد هشت ماه بالاخره با این قرص باردار شدم و به جون سازنده قرص همیشه دعا میکنم
آخه من بدون این قرص فولیکولهام بالغ نمیشد
من مشکلم pco و تنبلی تخمدان و پریود نا مرتب بود
سلام بچه ها به شما آمپول hcg هم دکتر داده؟ منم این ماه باید کلومفین و استرومارین بخورم بعدشم آمپول یعنی میگید فایده که نداره خطرناکم هست
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
2706