2410
2553
عنوان

سوزش ادرار در بارداری .... کمک!!!!!!!!

23937 بازدید | 28 پست
هفته 38 هستم ..سوزش ادرار شدید گرفتم . حتی وقتی میشینم و راه میرم هم خیلی اذیت میشم وجاش درد میکنه .

با دکترم تماس گرفتم فعلا جواب نداده. کسی تجربه ای داره ؟ میشه کمکم کنید...
دل تــو اولــین روز بهــار دل من آخرین جمعه ســال. و چـه دورند و چـه نزدیک ...
رابطه داشتی؟؟
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من این مشکل رو داشتم البته بعد از هربار رابطه،تا همین 2. 3 هفته پیش هم بود.10 روز دیگه زایمانمه.رفتم آزمایش دادم.دکتر گفت عفونته.کپسول داد خوب شدم.
شما چند روز دیگه زایمانته؟طبیعی یا سزارین؟
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
2714
سر خود به هیچ وجه دارو رو تکرار نکن یا داروی جدید نخور.
حتما با دکترت مشورت کن.
اگه داشتی که احتمال زیاد همون عفونت دوباره برگشته.
یا همون سفالکسین رو بهت میده یا مثل من چون طولانی شده بود سیپرو فلوکساسین میده.
به هر حال باهاش مشورت کن.
احتمالا باید آزمایش هم دوباره بدی
چه جالب!!!! دکتر منم گفت بین 12 تا 14 مرداد عملت می کنم.سونویی که دیروز رفته بودم می گفت هفته 36 هستی!
تاریخ آخرین پری تو یادته؟؟ مال من 8 آبان بود.
میخوام بدونم نکنه دکتر من داره منو زود عمل می کنه؟؟
آره مریمی راست میگه.وقتی عفونت داری مایعات خیلییییییییییییییییی بخور
14 آبان بودم من
برعکس سونوی من بزرگتر از تاریخ خودم گفت

دکتر من میگه 39 هفته تموم عملت میکنم
بازم حساب کن خودت .نزار نینی تو زود به دنیا بیاره . بچه هایی که زود دنیا میان معمولا زردی دارن
2706