2726
عنوان

دعوتنامه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19324 بازدید | 737 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام
امروز یه خبر شنیدم نمیدونم چقدر واقعیت داشته باشه اما اینجا میذارمش به امید اینکه واقعا عملی بشه
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
طی بخشنامه‌ای و با ادعای حمایت از �تولید ملی�:
آموزش‌و‌پرورش کودکان کار را به رسمیت شناخت
17 مرداد 1391

وزیر آموزش و پرورش طی بخشنامه‌ای �تجلیل از دانش آموزان نان‌آور خانواده� را به عنوان یکی از راهکارهای تحقق شعار حمایت از �تولید ملی� در این وزارتخانه اعلام کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه (17 مرداد) باشگاه خبرنگاران جوان در این بخشنامه آمده که �تجلیل از دانش‌آموزان نان‌آور خانواده با هدف بهاء دادن به کار و تولید� در کشور صورت خواهد گرفت.

�حمایت از تولیدات منقش به نقوش اسلامی و ایرانی و جلوگیری از ورود هرگونه لوازم‌التحریر دارای نقوش غربی� از دیگر بند‌های این بخشنامه است.

در این بخشنامه همچنین از ادارات کل آموزش و پرورش خواسته شده با هدف �جلوگیری از ترویج سبک زندگی بیگانه� نسبت به �بهسازی و زیباسازی مدارس� اقدام کنند.

از دیگر بند‌های این بخشنامه �برپایی جشنواره‌هایی مانند جشنواره غذایی ایرانی در مقابل فست فود‌ها� است که وزیر آموزش و پرورش خواستار اجرای آن در مدارس کل سراسر ایران شده است.

.....

وزارت آموزش و پرورش نیز با به رسمیت شناختن �کودکان کار� یا �دانش آموزان شاغل� تلاش می‌کند در این سال به زعم مدیران خود قدمی در راه حمایت از �تولید ملی� بردارد.

بخشنامه یادشده در حالی صادر شده که سال‌هاست فعالان حقوق کودک در ایران تلاش می‌کنند مقام‌های جمهوری اسلامی را وادار کنند کودکان کار را به مدارس بازگردانند.

http://www.digarban.com/node/8308
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
اگه بتونن برن مدرسه ،حتی شبانه روزی ، حتی دو روز در هفته .. واقعا مهم و تاثیر گذاره ..
از ف تا فرحزاد :
روزنامه اعتماد، شماره 2459 به تاریخ 12/5/91، صفحه 8 (نگاه دوم)
http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2554288

2706