2410
2553
عنوان

مصرف جگر در دوران بارداری

5955 بازدید | 11 پست
سلام من الاندر هفته 15 بارداری هستم تازه بعد از دو روز خوردن پشت سرهم خوردن جگر فهمیدم که ضرر داره و قطع کردم می خوام بدونم کسی میدونه که چقدر می تونه تاثیر بدی روی جنین داشته باشه؟؟؟من خیلی نگرانم.
نه نگران نباش.
دکتر من گفت نخوری بهتره ولی اگر دلت میخواد بخور.

زنداداش من وقتی باردار شد مامانم یه عامله جگر بهش داد تقویتش کنه. هیچیشم نشد. بچه اشم الان 3 سالشه.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اصلا نگران نباش. دو بار که ضرر نداره. اگه مرتب و هر هفته همینقدر بخوری ضرر داره. اونم بخاطر ویتامین آ زیادش
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2714
عزیزم زیر سه ماه ممنوعه بعدش میتونی بخوری ولی کم نه اینکه هرروز یه عالمه مثلا درحد دوقطعه
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-