2703
2553
عنوان

ارتباط ازمایش بتا هاش سی جی با جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 119254 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام.
من روز پریودم 48 و 2روز بعدش 83 بود. نمیدونم جنسیت جنین چیه.
من تو یه مقاله انگلیسی خوندم که مال جنین های پسر تا قبل از هفته سوم، میزانش از جنین های دختر کمتره.
ولی همونطوری که دوستان نظر دادند به نظر نمیرسه این مطلب در واقعیت تایید شده باشه.
در ضمن زمان تشکیل لقاح مهمه. یعنی ممکنه یه جنین پسر اوایل سیکل ماهیانه تشکیل شده باشه و در اون صورت حتما میزان بتا در خون مادر بالا خواهد بود و یا یه جنین دختر اواخر سیکل و نزدیک به زمان پریود مجدد تشکیل شده باشه و طبعا میزان بتا در خون مادر پایین باشه.
پس شاید صحت این مطلب در مورد زمان های مشابه باشه. یعنی جنین های دختر در اوایل بارداری میزان بتای بالاتری را نشان دهند و جنین های پسر در اوایل بارداری میزان بتای کمتری را نشان دهند.
تو مقاله ای که من خوندم نوشته بود تا قبل از هفته سوم.
2714
آسمان جان من خودم اونقدری مطالعه نداشتم که با قطعیت در موردش اظهارنظر کنم اما این پایین بودن بتا تنها تا قبل 3 هفتگی هست و بعدش تقریبا فرقی نداره.
در نتیجه زمان انجام آزمایش و زمان لقاح هم بسیار مهمه.
من از همون روزای اول متوجه بارداریم شدم. تقریبا 2 هفته قبل پریودم بود که احساس کمی سرگیجه غیر عادی داشتم که قطع نشد، تا 4 روز قبل پریودم هرچی بیبی چک گذاشتم منفی بود ولی روز پریودم خط دوم کمرنگ ظاهر شد که همون روز با همسرم رفتم آز بتا دادم که میزانش 48 بود و 2 روز بعدش 83.
البته من 1 ماهه باردارم و هنوز جنسیت جنینم مشخص نیست.
امیدوارم تمام بچه ها و مامانای گلشون سالم باشن، این از همه چی مهمتره.
سلام من یه سایت میشناسم که یه تیم پزشکی داره خیلی من سوال پرسیدم و جواب گرفتم تیمه خوبی هستن. حداکثر 24 ساعته هم جواب میدن کارشون خوبه دانستنی های مفیدی هم توی قسمت مقالاتشون گذاشتن بخونی بد نیست.
برای سوال پرسیدن فقط کافی ثبت نام کنی که خیلی هم سادست.
پیش نهاد می کنم بیبین و سوالت و مطرح کن.
فقط از پزشک خود سایت بپرس بقیه پزشکاشون دیر جواب میدن.
با نظام پزشکی هم چک کردم واقعا" دکتر هستن.
این لینک ثبت نام هستش
http://www.imbook.ir/Portal_U/Register.aspx
بعد از ثبت نام برو تویه گفتگو با پزشکان سایت
امیدوارم استفاده کنید و مفید باشه.
آدرس سایت هم
www.imbook.ir
قسمت یوزهای غیر پزشک هم اینه
http://www.imbook.ir/Default_user.aspx
عزیزم فکر نمیکنم خیلی ربطی داشته باشه.
من بتام 4 روز بعد پری 83 بود که طبق اطلاعاتم بتای پایین معمولا مال پسره، طبق تاریخ آخرین پریودی و تاریخ تولدم میگفتن پسره، هرکی منو میدید میگفت پسره، خونم و ادرارم قلیایی بود، اصلا ویار نداشتم و سرحال بودم.
ولی دکترم 2 هفته پیش تو سونوی ان تی در 12 هفتگی گفت احتمالا دختره.
اصلا از روی ویار و حالات و بتا و PH و این چیزا نمیشه گفت. امیدوارم بچت سالم باشه گلم
2706