2703
2553
عنوان

اسپرم صفر

249342 بازدید | 902 پست
سلام تو رو خدا یکی کمک کنه

شوشو من اسپرمش صفره و بیوپسی هم کردن گفتن هیچ فایده ای نداره دکتر سر بسته گفت میتونید از اسپرم اهدایی استفاده کنید اگه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه تو رو خدا

خیلی حالم خرابههههههههههههههههههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عالیه جان عزیزم شما تهرانی؟ من دکتر ثابتیان رو بهت پیشنهاد می کنم. در این زمینه دکتر فوق العاده ایه و خیلیها پیشش جواب گرفتن. ضمن اینکه به شوهرت بگو یه آز ادرار هست که میدن و توی ادرار میزان اسپرمو اندازه می گیرن. در این حالت آز اسپرم صفره ولی توی ادرار اسپرم دیده میشه و دلیلش این هست که لوله منتقل کننده اسپرم از بیضه اختلال داره. من تو همین ساین با خانومی آشنا شدم که از ادرار همسرش اسپرم جدا کردن وبا آی وی اف و باردار بود
این تلفن ثابتیان هست. ایشالا کمکت بکنه: 88718034-021
با سلام

یه تماسی با آرش روشن بگیرید الان به طریق طب سنتی این مشکل حل میشه اینم شمارشه 88004967

و یه مطلب مهم دیگه اینکه همسرتون نباید موبایل رو تو جیبش نگه داره چون مانع تولید اسپرم میشه.وهمچنین گذاشتن لب پاب روی پاها..توکلتون به خدا باشه.
سلام، از همگی عذر می خوام ولی از تجربه ما آگاه باشید ضرر نداره
یک هفته جلوتر زنگ زدم مطب خانم دکتر آزیتا صفارزاده مثل همیشه وقت گرفتیم که بریم پیشش واسه ویزیت؛ منشی گفت ساعت 2:20 مطب باشید. از طرفی خانمم استراحت مطلق بود و نمی بایست حرکت می کرد. خلاصه وقت ویزیت رسید و با هر مصیبتی بود از شهرستان حدود 3 ساعت تو راه بودیم و رسیدیم مطب؛ با کمال تعجب دیدم کسی نیست، زنگ زدم دکتر گفت اشتباه شده فردا بیاید، حتی حاضر نشد معذرت خواهی کنه، عصبانی شدم، گفت دیگه پیش من نیاید، حالا من موندم و خانم هفت ماهه ام با روحیه خراب تو تهران سرگردون، با هر مصیبتی بود رفتیم پیش یک دکتردیگه گفت خانمت می بایست تو 15 هفتگی سرکلاژ می شده ولی حالا دیگه نمیشه کاری کرد باید توکل کرد.
اینا رو گفتم که واسه شما درس عبرتی بشه و پیش هرکسی که اسم خودشو گذاشته دکتر نرید. به قول معروف مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.
2706