2703
2553
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249330 بازدید | 902 پست
سلام خانمهای عزیز
من 2.5 سال ازدواج کردم.خودم مشکل PCO دارم یک سال و سه ماهه جلوگیری ندارم و از داروهای تحریک تخمک گذاری هم چند دوره استفاده کردم نشد که نشد. تا اینکه 5 شنبه گذشته رفتیم مرکز ناباروری اصفهان.
اونجا بهمون گفتند که همسرم بره آز بده.بعد که نوبتم شد و رفتم پیش دکتر زنگ زد آزمایشگاه جوابشو بگیره گفتن که آزو هست.من که تا اون موقع فکر می کردم مشکل فقط از خودمه وا رفتم همسرمو صدا کردم و دکتر با خودش صحبت کرد.نمی دونید چه لحظه هایی را گذروندیم.آخه من دارو که می خوردم فولیکولم داشتم و هیچ اتفاقی نمی افتاد.
ولی حالا می گم احتمال داره آز اشتباه شده باشه؟آخه همسرم به سختی تونست آز را بده و خودش می گفت (ببخشید) حجم و مقدار مایع مثل همیشه نبود.به دکتر هم که گفت دکتر دوباره براش آز نوشت که بره انجام بده و نتیجه را پیش دکتر عباسی ببره(میشناسیدش؟).حالا این هفته قراره دوباره انجام بده.خیلی هر دو نگرانیم.تا حالا توی این سایت فقط توی بخشای PCO می چرخیدم حالا دو روزه که دارم تو این قسمتا می چرخم.آخه هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم.تو رو خدا من را هم راهنمایی کنید.به کلوپ آزوها دعوتم کنید.
زمان بندی خدا بی نظیر است، نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود، کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار، اما ارزش انتظار دارد ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
چرا هیچ کس نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز شوشو می خواد دوباره آز بده می ترسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان بندی خدا بی نظیر است، نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود، کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار، اما ارزش انتظار دارد ....
2720
سلام عزیزان من هم دوساله که متوجه شدیم شوهرم آزو اسپرم هست و روزهای اول میومدم این کلوپ

عزیزان با اسپرم صفر احتمال 50 50 هستش که تو نمونه برداری (بیوپسی) اسپرم باشه

یعنی قبلش یه سری آـزمایشات هورمونی مثل lh , fsh , و تسترون دکتر میده که از طریق همین آزمایشات معلوم میشه که نمونه برداری فایده ای داره یانه
همسر من چسبندگی لوله داشت ولی الان بعد از معالجات شکر خدا یک ساله که صاحب فرزند شدم ، به همین منظور هم قصد دارم به هرکسی که نیاز داره اسپرمم رو اهدا کنم . و پول هم نمی خوام . اگر کسی در مشهد نیاز داره من درخدمتم .
من شوهرم حرکت اسپرمش کمه حرکت اولش10 ودومی20 وسومی 30 دکتر می گه خوبه اما ما روی اب ازمایش کردیم بیشتر اومد بالایه مقدار کم رفت پایین
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
2714
صحرا جون اگه همه اسپرم اومد روی اب سالم ام آگه نیومد سالم نیست
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
یه لیوان یک بار مصرف گرفتیم وآب ریختیم وشوشواسپرمو ریخت داخل اب البته بعد از سه روز نزدیکی که یه مقدار اومدبالای آب ویه مقدار رفت ب ته آب
سلام
من دو ماهی که برای دومی اقدام کردم . شوشو ازمایش داد یکبار 12 میلیون بود یکبار 17 میلیون بود دکتر اورولوژی گفت چیزی نیست و قرص ویتامین و کلومفین داد به نظرتون چکار کنم . امید وار باشم یا نه . خیلی ناراحتم . کمک کنید .
سلام راههای درمان آزواسپرمی کسی میدونه .....اصلا راهی هست؟؟؟؟؟
ایمیل baraneshgh577@gmail.com منتظر خبر خوش شما هستم اگه ممکنه ایملتان نیز بفرستید که با هم تبادل نظر یا بهتر بگم دردودل کنیم متشکرم
.من مادر بزرگم داروهای گیاهی میده خیلی ها هم خوب شدند ولی خودم خوب نشدم بهم گفت که برای چهل روز یک لیوان شیر محلی وتخم مرغ محلی وعسل محلی (عسل کوهی)قاطی کن بخور شوهر شما امتحان کنه شاید خوب بشه البته ناشتا ..اگه خوب شد خبر خوشحالی بهم بده
سلام به همه دوستان حالا که راه درمانی برای آزواسپرمی بلد نیستیم لااقل کاری کنیم که بدتر نشه برای آینده امیدمان به ناامیدی تبدیل نشه:
1-ترشیجات نخوریم
2-میوه وسبزی زیاد بخوریم
3-برای حمام از آب زیاد گرد استفاده نکنیم
4-لباسهای تنگ اصلا نپوشیم
6-خود ارضایی ویا ارضا شدن به کمک همسر از طریق دست به کلی ممنوع(حرام وضرردار)
7-در هیچ موقعی ناامید نباشیم.توکل به خدا توکل به خداتوکل به خدا توکل به خداتوکل به خدا توکل به خداتوکل به خدا توکل به خداخودش خیلی بزرگه-
2706