2726
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249719 بازدید | 902 پست
آقا احسان آزهای هورمونیش خوب بود همه . فرکتوز هم بررسی شد . چندین بار هم سونو شد .
البته واریکوسل دو طرفه شدید داشت که همزمان با بیوبسی عمل شد .
توی پاتولوژی بیوبسیش نوشته که اسپرم بالغ در سمت راست وجود داره .
برای شما هم بالغ بودن تو بیوبسی؟
چند سال پیش که بیوبسی انجام شد فقط نوشته بود اسپرموتوزا با حرکت و بیحرکت در مورد بالغ بودنش ننوشته بود
راستی بعد از عمل واریکوسل همسرتون آزمایش دادند و آیا تاثیری داشت براشون؟و چه داروهایی دکتر براش تجویز کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب اسپرماتوزوا همون اسپرم بالغی هست که همه مراحل تکامل رو طی کرده .
همسرم اردیبهشت عمل و بیوبسی رو با هم انجام داد . دکتر برای سه ماه براش پنتوکسی فیلین - تستوکپس - ول من - ویگرکس - ویتامین سی تجویز کرد که بعد ازاتمام دارو ها آزمایش داد و بازم صفر بود .
من می خوام بدونم اسپرم های همسرم برای میکرو کیفیت کافی رو دارن که دوباره بره بیوبسی و من میکرو کنم . به قول یکی از دوستانم اگه بعد از چند بار میکرو دکتر بخواد بگه اسپرم ها کیفیت ندارن و جنین اهدایی رو پیشنهاد کنه بهتره از همین اول بدونم.
ویتامین سی و ول من خوبه و تعریفشو زیاد خوندم و خیلی دکترا تجویز میکنند همینطور ویتامینهایی که بیشتر تجویز میشه سلنیوم پلاس ؛ زینک؛ویتامین ای؛ ال کارنیتین؛کیوتن پلاس و...
اما در مورد بقیه داروهای همسرتون من اگه جای ایشون بودم صرفا به حرف یه دکتر اکتفا نمیکردم و اون داروها رو با احتیاط مصرف میکردم مثلا طبق تجربه خودم تاموکسیفن اثر عکس برام داشت در مورد تستوکپس هم الان یه سرچی کردم ظاهرا دارویی هست که باید با احتیاط مصرف بشه بخصوص اینکه آز هورمونی همسرتون هم نرمال بوده
در مورد بیوبسی مجدد هم بهتره همون مرکزی که قراره میکرو کنید بیوبسی رو انجام بدید که اگه اسپرم خوب پیدا کردن براتون فریز کنند تا در روز میکرو علاوه بر نمونه اسپرمی که همونروز میگیرن چند تا فریزی هم باشه که جنین بیشتری تشکیل بشه
معمولا برای میکرو قبل از بیوبسی اول از طریق pesa(گرفتن اسپرم از لوله های اسپرم بر کنار بیضه) سعی میکنند اسپرم بگیرند و احیانا اگه نبود از روش تسه یا همون بیوبسی بیضه استفاده میکنند
براتون آرزوی موفقیت دارم
2728
ممنون از توضیحاتتون.
فعلا که کار از کار گذشت و سه ماه دارو رو مصرف کرد . فقط امیدم به اینه که تو اولین بیوبسیش اسپرم بالغ بوده .
انشاالله هر چی خیره پیش میاد
هم برای شما هم همسر بنده
http://up6.ir/RNo

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=607178&PageNumber=1&msg=ok

شما میتوانید تمامی سوالات خود را در مورد انواع بیمه های عمر و تامین آتیه در این صفحه مطرح کنید و از کارشناس مربوطه پاسخ بگیرید.
www.bimepasargad.mihanblog.com

بهترین سرمایه گذاری با کمترین پس انداز برای آینده فرزندان
سلام
بله عمل کردم اما نه پیش صفری ؛ چون یکی از دکترای شهرمون گفت که این عمل رو همینجا هم میتونه انجام بده که تصمیم گرفتم همینجا یزد عمل کنم
شاید عملش نسبتا ساده بوده اما درد و نقاهت بعد عمل همچین کم نبود بخصوص اون سوند دردناک که 24 ساعت در بیمارستان استفاده کردم و ....
هزینه عمل هم حدود یک تومان شد
گاهی بخودم میگم تا کجا باید بخاطر بچه از نظر جسمی و روحی هزینه بدیم
ممنون زهره خانم . همچنین برای شما و سایر دوستان آرزومند داشتن فرزند صالح و سالم هستم
اما فارغ از نتیجه عمل و سختیهایی که داشت لا اقل از این نظر خیالم راحته که هر کاری که از دستم بر میومده انجام دادم
تا خدا چی بخاد......
2706