2726
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249720 بازدید | 902 پست
اسپرم صفر و الان توی انگلیس به یه روشی از مرد سلول میگیرن و نطفه درست میکنن ولی خدا تومان قیمتشه

توی ایران هم شاید تک و توک انجام بدن و لی داروهاش اینحا نیست برای همین جواب نمیده و قیمتش از انگلیس بیشتر میشه

خرید و فروش حج عمره و تمتع زیر نظر سازمان حج و زیارت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قابل توجه دوستان علاقه مند به عطر و ادوکلن :
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=366694&postID=18123990#18123990
قیمت مناسب ، ارسال رایگان برای همه شهرها و کلی مطلب تو زمینه عطر شناسی
حراج ویژه 10 درصدی برای عطرهای اورجینال امپر
2728
آقای احسان بهتون پیشنهاد میکنم به دکتر صفری نژاد یک سر بزنید ظاهرا عمل انسداد رو انجام میدن
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
آقای احسان والله شوهر من حدود یک ساله خیلی راجع به این مسایل تحقیق میکنه و خیلی توی اینترنت سرچ کرده و بهترین مطالب رو همین دکتر ارایه داده من تماس گرفتم باهاشون صحبت کردم ظاهرا که خیلی حالیشه .......برای شوهر خودمم میخوام نوبت بگیرم ایشالله مشکل دوتاتون حل میشه
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
ببخشید من برام سواله که آیا اهدای اسپرم یا تخمک در ایران انجام میشه و ممنوعیت شرعی و قانونی نداره؟
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
2706