2726
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249716 بازدید | 902 پست
آقا احسان به نظر من شما اگه میومدید تهران پیش طرازی و جنینهای 5روزه استفاده میکردید بهتر بود
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
آقای احسان دیگه خودتون رو ناراحت نکنید و آنچه را که خدا برایتان مقدر کرده آرام بپذیر ..............یعنی چاره ای بجز این هم نیست
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون از همگی
نی نی 92 انشالله که دفعه اول نتیجه میگیرید و هر چه زودتر به آرزوتون میرسید.
ما هم که به رحمت خداوند امیدواریم و مطئنیم در تقدیرمون فرزندی صالح و سالم قرار داده است
فرزند دار شدن ابراهیم در سن پیری به روایت قران
.........
و همانا فرستادگان ما با نوید نزد ابراهیم آمدند و بدو سلام گفتند و او هم سلام گفت.....ماآن زن (ساره همسر ابراهیم)را به اسحاق واز پى او با یعقوب مژده دادیم، زن با تعجب گفت: واى بر من چگونه خواهم زایید با آن که پیرزنى هستم و این شوهرم نیز مردى پیروفرتوت است براستى که این داستان شگفت انگیزى است، بدو گفتند: از کار خدا تعجب مى کنى که رحمت و برکت هاى او بر شما خاندان (شامل ) بوده و براستى که خدا ستوده و بزرگوار است ( هودآیات 69-73)
...
فرشتگان که دانستند ابراهیم از آن ها بیمناک شده، خود را به او معرفى کردند و ترس او را برطرف ساخته و ماءموریتشان را به اطلاع وى رسانیدند، سپس مژده ولادت فرزندى دانا را بدو دادند. ابراهیم در کمال تعجب گفت: آیا پس از آن که من پیر شده ام (حجر، آیه 54) وامید فرزند دار شدن در من نیست مرا به فرزندى بشارت مى دهید؟(حجرآیه 54) فرشتگان گفتند: تو را به حق بشارت مى دهیم. ( همان، آیه 55) و این موضوع تحقق خواهد یافت و تو از نومیدان مباش.
....
خداوند می فرماید: � و وهبناله اسحاق� (انعام/84. ) ترجمه: اسحاق را ما به او (ابراهیم (ع)) بخشیدیم.
این آیه به یکى از مواهب خداوند اشاره مى فرماید، که آن موهبت فرزندان صالح و نسل لایق و برومند است که یکى از بزرگترین مواهب الهى محسوب مى شود.
داستان فرزند دار شدن حضرت زکریا در قران
..........
حضرت زکریا(علیه�السلام) تا زمان پیری صاحب فرزند نشده بود و همسر وی نیز نازا بود.....تا اینکه دست به دعا برداشت و گفت
رَبِّ هَبْ لى مِنْ لَدُنْکَ ذُرِیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء؛
بارالها، به من ذریه و فرزندانى پاکیزه از نزد خود ببخش، به درستى که تو شنونده دعایى
رَبِّ لا تَذَرْنى فَرْداً وَأَنْتَ خیْرُ الوارِثینَ؛
بارالها، مرا تنها نگذار و تو بهترین وارثانى
در آغاز سوره مریم آمده است: یاد کن رحمت پروردگارت را بر حضرت زکریا. آن گاه که آهسته پروردگارش را خواند و گفت:
رَبِّ إِنِّی وَهَنَ العَظْمُ مِنِّی وَاشْتَعَلَ الرَّأْسُ شَیْباً وَلَمْ أَکُنْ بِدُعائِکَ رَبِّ شَقِیّاً وَإِنِّی خِفْتُ المَوالِیَ مِنْ وَرائِی وَکانَتِ امْرَأَتِی عاقِراً فَهَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَرِثُنِی وَیَرِثُ مِنْ آلِ یَعْقُوبَ وَاجْعَلْهُ رَبِّ رَضِیّاً؛
بارالها، استخوانم سست شده و موى سپید سرم را فرا گرفته است، تاکنون هر گاه تو را خوانده ام بدعاقبت نبوده ام. من از وارثان پس از خود مى ترسم، همسرم نیز عقیم و نازاست، فرزندى به من عطا کن از جانب خود که وارث من و وارث آل یعقوب باشد، و او را پسندیده بدار
(پس بدو گفتیم :) اى زکریا، ما به تو مژده پسرى مى دهیم که نامش یحیى است و از پیش همنامى براى وى قرار نداده ایم .
گفت : پروردگارا، چگونه باشد مرا پسرى با اینکه همسرم نازاست و خودم از پیرى به فرتوتى رسیده ام ؟
گفت : پروردگار تو چنین است و همو فرموده که این بر من آسان است ، از پیش نیز تو را که چیزى نبودى ، خلق کرده ام .
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=323433 دوستای گلم به اینجا هم سری بزنید و راهنماییم کنید
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
مشکل آزواسپرمی ها بیاین تو تاپیک مامان بارون تو همین قسمت پدران آینده.اونجا هم همه مون مشکل آزو بودن شوشو ها رو داریم. بیاین منتظریم.

اینم ادرسشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=198802&PostID=11972854#11972854
سلام عزیزم خواهر منم همین مشکل داره و دکتر گفت باید از اسپرم اهدایی استفاده کنن ولی اونا نمیخوان از این راه استفاده کنن چند ساله که ازدواج کردن من که ازش کوچیکترم الان پسرم 2 سالشه الان فقط دعا میکنن و نذر توکل بر خدا انشاله بحق زینب کبری نتیجه بگیرید
مامان اروین بگو خواهر گلت بیاد تو تاپیکمون. شاید نظرش عوض شد.

مامان بارون بچه ها همه دارن اس اهدایی میگیرن.به خدا بعد یه مدت انقدر براش عادی میشه.میگه جرا زودتر اقدام نکردم.
سالن آرایش و زیبایی شایا
عروس با گریم تخصصی و شینیون های روز
انواع بافت به سبک های فانتزی و آفریقایی
رنگ و مش
قرینه سازی ابرو
صاف حریری
فر دائم
کراتینه و ویتامینه موهای دمیج و آسیب دیده
وکس صورت با مواد گیاهی و جلبک
آرایشهای مدرن
اکستنشن مو و مژه
کاشت ناخن و مژه