2703
2553
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249324 بازدید | 902 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
سلام خوبین من 33 سالمه مادرزادی بعضه سمت راستم تو شکمم بود 8 سالگی عمل شدم نیامد پایین و 13 سالگی کلا درش آوردن. دکتر هم گفت با همون یدونه سمت چپ هیچ مشکلی نخواهی داشت . 8 ساله ازدواج کردم و تا الان بچه نمیخواستیم اما حالا که تصمیم گرفتیم من رفتم آزمایش اسپرم 2 بار نتیجه آزواسپرم بوده کلا 3 روزه تو کما هستم اعصابم حسابی داغونه دلداری های همسرمو مادرم هیچ نتیجه ای تو روحیه من نداره . داغونم.
سلام به همگی

میشه منو راهنمایی کنید همسرم واریکوسل داره و دکتر پاکروش گفته باید عمل بشه اما قبلش 20 کیلو باید کم کنه . چون به نظر دکتر اضافه وزن مانع جواب دادن عمل میشه . من قبل از اینکه بفهمیم همسر م این مشکل داره iui کردم و باردار شدم ولی سقط شد
بچه های بیاین تو تاپیک مامان بارون تو همین قسمت پدران آینده.اونجا هم همه مون مشکل آزو بودن شوشو ها رو داریم. بیاین منتظریم.

اینم ادرسشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=198802&PostID=11972854#11972854

سلام

آقا احسان چه خبر؟ الان دیگه باید دوباره اماده کنین خودتونو برای ادامه کار.

ملیساجون شما چه کارهایی انجام دادید؟کجاها اقدام کردید؟ فکر کنم قبلا تو کلوب با هم حرف میزدیم.
2706