2726
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249715 بازدید | 902 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52136
اگه دوست داشتی یه سر اینجا بزن.شاید بقیه دوستان بتونن کمکت کنن
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............
2728
سلام
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=11363&ChatDate=8-6-1390
کسانی که قصد دارند تابستان نود و یک اقدام کنند بیاید برنامه ریزی کنیم
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
سلام
من به خاطر مشکل ناباروری با این سایت آشنا شدم و با همسرم گاهی به این سایت سر میزنیم و از تجربیات دوستان استفاده می کنیم . من هم مشکل آزو اسپرمی دارم منتها از بی.. اسپرم پیدا شد و دو بار هم میکرو کردیم که ناموفق بود البته اونموقع خانمم هم پرکاری تیرویید داشت که شاید یکی از دلایل عدم موفقیت میکرو همین باشه ؛ الان بعد 5 سال که مشکل تیرویید خانم کنترل شده دوباره قصد داریم برای درمان اقدام کنیم
البته الان یه مدته تحت درمان طب سنتی زیر نظر یه پزشک قرار گرفتیم سه بار حجامت کردم و یک سری دستورات غذایی و دارویی هم دکتر داده که تقریبا رعایت میکنم و طی یکی دو هفته آینده باز میخام آزمایش بدم ببینم موثربوده یا نه
خانمم هم داره طبق دستور دکتر یک سری داروهای گیاهی مصرف میکنه که بقول دکتر باعث گرم شدن رحم و در نتیجه احتمال موفقیت ivf رو افزایش میده
کسایی که مشکل مشابه ما دارن در این سایت زیاده و هر کدوم از دوستان طی روند درمان تجربیات مختلفی کسب کردن که میتونن بقیه ازش استفاده کنن فقط مشکل اینجا اینه که که تعداد تاپیکهای مشابه خیلی زیاده و بعضی از تاپیکها خیلی سنگین و پراکنده ؛ به این خاطر هم امکان اسفاده از خیلی از تجربیات دوستان فراهم نمیشه. اگه امکانش بود که کسایی که مشکلات مشابه دارن تجربیاتشون رو بصورت مفید و مختصر جایی بیان میکردن خیلی خوب بود و همه میتونستن ازش استفاده کنن
برای تقویت اسپرم
هر شب 7 عدد انجیر خشک رو خیس کرده بخورید . روز 7 عدد زیتون با غذا بخورید . عرق گزنه هر شب رو با عسل مخلوط کرده میل کنید. سفیده تخم مرغ خونگی رو با آرد نخود مخلوط کرده در روغن زیتون یا کنجد سرخ کرده میل فرمایید. شیره انگور و ارده رو مخلوط کرده میل نمایید - خوردن میوه جات و سبزیجات تازه- خوردن ذغاهای گرم مانند کباب بره بلدرچین و ...(لیست غذاهای گرم و سرد رو با سرچ تو اینترنت راحت بدست آرید)- پرهیز از خوردن غذاهای سرد- پرهیز از خوردن روغن های مایع و جامد موجود- حتی الامکان از روغن زیتون یا کنجد استفاده کنید
و مصرف مواد و ویتامینهای مفید مانند ویتامین ای .سلنیوم . زینک . ویتامین سی. ویتامین بی . جینسینگ و آرژنین و ...
بهتره از نوعه خارجی این ویتامینها تهیه بشه
نکته مهم از مصرف برنج هندی جدا پرهیز شود چون به دلیل داشتن مواد سنگین مانند سرب و جیوه و .. باعث ناباروری می شود
سلاممممممممممممممممم واقعا دوستانه به همتون پیشنهاد می کنم خیلی قشنگ و عالی هستن یکیشو خرید زدم دقیقا عین عکسشه خیلی مدل داره نمیدونی کدومو انتخاب کنی ساعتهایی به این قشنگی ندیده بودم
www.iranclock.ir

IranClock.ir
سلام دوستان
اسپرم شوهر منم صفره
دو سال پیشم عمل واریکوسل کرده
ولی هیچ تاثیری نداشته
خیلی هم دوا و قرص دکترا بهش دادن
ولی بازم آزمایشش همون جوری بوده
من تازه براش کپسول سمناکس خریدم
نمی دونم اصله یا نه!
الان فقط امیدم به خداست
هرجور دعا ، نذر و نیاز بود کردم
تا ببینم خدا چی می خواد
الان 5 ساله که دارم از خدا التماس می کنم ولی..........
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
سلام
"دخمل مامان" دکتری که گفتم یزد هست اگه آدرس و تلفنش به دردتون میخوره که براتون بفرستم
راستش اینکه چقدر درمان سنتی میتونه برای درمان اسپرم صفر مفید باشه جوابش راحت نیست ما باید منطقی باشیم و امید کاذب نداشته باشیم در ضمن اینکه ناامید هم نباشیم.خب ما باید هر کاری از دستمون بر میاد رو بکنیم و بقیش با خداست . خوبی این نوع درمان اینه که اولا هزینش نسبت به طب نوین کمتره و ضمنا اینکه عوارض خاصی هم نباید داشته باشه(البته اگه پیش دکتر مطمئنی انجام بشه)
بطور مثال دکتری که من گفتم هزینه ویزیت دکتر عمومی رو میگیره و هزینه نسخه هاش از سی تومان بیشتر نمیشه و معمولا با توجه به مزاج هر کسی پیشنهاد چند نوبت حجامت رو میده(من سه نوبت انجام دادم یکبار عام و دوبار حجامت خاص)
وقتی جناب دکتر ما رو ویزیت میکردن چند نمونه آزمایش نشونمون دادن از کسایی که بهبود چشمگیری یافته بودن(البته دقیقا متوجه نشدم اونا آزو اسپرم بودن یا نه) اما یه موردش فردی که تحرک اسپرمش صفر بود نتیجه گرفته بود
ببخشید طولانی شد.
2706