2733
2734
سلام به هم مامانهای مهربون . خدای من خیلی دلم براتون تنگ شده بود . فکرنمی کردم انقدردلم براتون تنگ بشه .مونا جونم مرسی ازبابت ایمیلت عکس هم چشم دراسرع وقت ببخشیدمن خیلی تنبل هستم.هما جونم وهما جونم تولد الینای گلم مبارک حتما عکس ازتولدش بذار. ببخشیدمن حضورذهن ندارم ولی تولد همه نینی گولوهارو تبریک می گم انشاالله تا120 سال زیرسایه پدرومادرزندگی کنن .راستی خاله ها آدرینا بالاخره دندونش دراومدوالان یه دندون داره بچم.بتونم دوباره برمی گردم . مواظب خودتون ونی نی هاتون باشین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سلام صد تا سلام به مامانی تیر ماهیتیر 88 مبارککککککککککککککک به همگی دلم برای همتون یه ذره شده . خدای شکرت یه روز دیگه زنده بودم تا بتونم با دوستام باشمهورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخیلی خوشحالم خیلیییییییییییییییییهمه خوبید خوشید. تولد همه نی نی ها تا قبل از این مبارکککککککککککساتیار خاله تولددددددددددددددتتتتتتتتتتتتتتتت مبارک . امروز روز خوبیه خیلی خوبیههههههههههههههوراااااااااااااااااااااااااامیبینید خل شدماول از همه پز بدم که من تولد الینا رو گرفتم با اینکه 11 تولدشه ولی یه هفته زودتر به خاطر اینکه 11 تیر عروسی پسرخاله شوشو هست اولش خیلی ناراحت شدم ولی الان خیلی خوشحالم که راحت شدم جای همه شما خالی خیلی خیلی خوب بود حالا یکسری توصیه دارم که دوباره میام میگم فعلا علی الحساب این کارت تولدشو ببینید راستی الینا روز تولدش خیلی خیلی خانم بود و اصلا مامانشو اذیت نکردبوسسسسسسسسسسسسسسسس محکم برای همه
2728
سلاممممممممممممممممممممممممم دست و هورااااااااااااااااااااوای که چقدر حال کردم دیدم سایت باز شده تولد همه نی نی ها که گذشته بود مبارککککککککککککککککککک تولد ساتیار عزیزم که امروزه مبارکککککککککککککککککککککککککککک آدرینا جونم دندونت مبارک خاله بوسسسسسسسسسسسس زودی همه بیایید که دلم یه ذره شده بود براتون هما عکسای الینا رو میخواممممممممممممممممم
زن قـــــداست دارد ....
بــــراى با او بـــــودن باید مــــرد بود !
نه نـــــر ... !!!
سلبام تولد همه ومبارک و تولد این الینا که جشنش ذرازودتر هم گرفته مبارکمامان الینا بیا بگو چی کردی که ماراکمک کنی راستی عکس کارتش کو؟؟؟من ندیدم بچه ها یی که واسه نی نی ها تولد گرفتند بیان راهنمایی کنن
2738
سلام سلام صدتا سلام واقعا دلم برای همتون تنگولیده بود. تازه فهمیدم که چقدر بیشتر از قبل دوستتون دارم. تولد همه اونائی که تو این چند روز بود مبارک مبارک مبارک مخصوصا ساتیار گلی که امروز تولدشه. بوس بوس
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
تو رو خدا دیگه حرفای سیاسی هم نزنید . هممون خوب میدونیم که چی شد و داستان به کجا کشید. پس ول کنید و بیخیال شید.مرسی
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
سلاممممممممممممم

می بینید این 7 تیر چه خوش یمن نی نی سایت باز شد ساتیار م به دنیا اومددددددددددددددددددددد

مرسی خاله هایی که زنگ زدید و خاله های مهربون که ایمیل زدید و تو نی نی سایت تبریک گفتید منم می یام حسابی از تولد براتون می گم

الینا جون خاله پیشاپیش تولدت مبارک شایان گلی فردا تولدت مبارک ولی ساتیار بر عکس الینا دهن مهن نزاشت واسه مااااا

دوستون دارم دلم براتون تنگ سده بود امروز تولد پسرم دوست دارم باهاش باشم فردا می یام حسابی می نویسم بای
2706