2410
2553
عنوان

بدو بدو ....سحری....افطاری....

| مشاهده متن کامل بحث + 22399 بازدید | 289 پست
ما سحری بلا استثنا برنج میخوریم با خورشت . اما افطار اصلا برنج نمیخورم افطار سو پ یا آش یا حلیم . گردو پنیر و کتلتی و.....................
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده
منم امسال روزه نمیگیرم
ولی سالهای پیش برای افطار همون چایی و خرما فقط میخوردم نیم ساعت بعدش شام میخوردیم و بعدشم میوه و ...

ولی سحر یه لیوان شیر میخوردم با خرما.
وزنم هم متعادل شده بود. خیلی خوب بود.
به نظرم هر چی تو سحر و افطار کمتر بخوریم برای سلامتی بهتره.
فقط فاطله افطار تا سحر سعی میکردم 8 تا لیوان آب بخورم.
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای عزیز.این طوری نمیشه.باید دقیقا عنوان کنیم سحر اول مثلا خورش قیمه + سالاد کاهو +هندوانه.تا اگه مواد لازمش تو خونه هم نبود بشه از قبل حاضرش کرد.
بعد که به نتیجه رسیدیم با عرض معذرت من نظرات تقریبا تکراری یا بی ربط رو پاک می کنم تا بشه سریع از توی تاپیک نتیجه گرفت.
در این بین تجربه هاتون رو هم در باره انواع سحری افطاری بنویسید.
کچل شدم.....دو تا نی نی دارم با فاصله سنیه 14 ماه.
2720
چه تاپیک خوبی
ما هم افطارها سوپ و نون پنیر گوجه خیار یا پنیر و گردو و خرما و... +گاهی اوقات غذای نونی

سحرها همیشه برنجی. حالا یا با خورشت یا جوجه یا...

خیلی دوست دارم بدونم میشه سحر نونی یا حتی شبیه صبحانه خورد؟
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2714
سحر اول همین خورش قیمه + سالاد کاهو +چای و خرما برای من عالیه.
افطار اول هم سوپ جو + نان پنیر گوجه خیار
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
پلو مرغ+سالاد کاهو+ چایی و خرما+ هندوانه
خورش قیمه + سالاد کاهو +چای و خرما
کتلت+پلو زیره+سالاد کاهو+هندوانه

اصلا از چایی خرما یادم رفته بود.
دلشاد جون میوه رو جا انداختی واسه رفع تشنگی خیلی لازمه.
کچل شدم.....دو تا نی نی دارم با فاصله سنیه 14 ماه.
2706