2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام
ژل پیوره خوبه . دستور مصرف هم داره . البته به حساسیت بدن افراد هم بستگی داره . من (قبل از بارداری) هر شب استفاده می کردم . عالی بود. اما یکی از دوستام میگفت من یه شب در میون استفاده می کنم چون مثل اینکه پوستش حساسه و اذیت شده بوده . (یعنی بعضی از افراد نباید زیاد استفاده کنن!)
الان هم هیدرو درم که مخصوص دوران بارداری و شیردهی استفاده می کنم . اینم عالیه ...
بسم الله الرحمن الرحیم .......... یا الله یا رحمن یا رحیم ؛ یا مقلب القلوب ؛ ثبت قلبی علی دینک . (دعای غریق را زیاد بخوانیم)
2738
من خودم برای اولین بار اوریف لیم گرفتم،بد نیست.
به نظرتون جاش هست اینجا از محلول یا کرم هایی که قبل و بعد شیو نواحی حساس استفاده میکنیم بگیم و اینکه برای موزدایی اون ناحیه از چه روشی استفاده کردیمو راضی بودیم؟موافقید؟
برای خانومایی که تازه ازدواج کردن یا نامزدن اصلا اکثر خانوما این یکی از بزرگترین دقدقه(دغدغه :)) )هاشونه
خوب من شروع میکنم برای شستشو از اوریف لیم استفاده میکنم که بد نیست ولی دوست دارم ژلی استفاده کنم که خوش بو باشه و بوش بمونه
برای شیو از اپیلیدی و موم گرم و تیغ،کرم موبر و اسپر موبر استفاده کردم
اپیلیدی خوب بود ولی وحشششششششششتناک درد داره و عمراً اگه دوباره این روشو تکرار کنم
موم هم که به نظر من درد داره و من نمیتونم تحمل کنم
تیغ خیلی زود دوباره رشد میکنه و ممکنه حساسیت و خارش بعد شیو داشته باشه
کرم و اسپر موبر بد نیست و مشکلش اینه که چون از ریشه کنده نمیشه خیلی زود دوباره رشد میکنه و روز از نو روزی از نو !
2706