2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام
ژل پیوره خوبه . دستور مصرف هم داره . البته به حساسیت بدن افراد هم بستگی داره . من (قبل از بارداری) هر شب استفاده می کردم . عالی بود. اما یکی از دوستام میگفت من یه شب در میون استفاده می کنم چون مثل اینکه پوستش حساسه و اذیت شده بوده . (یعنی بعضی از افراد نباید زیاد استفاده کنن!)
الان هم هیدرو درم که مخصوص دوران بارداری و شیردهی استفاده می کنم . اینم عالیه ...
بسم الله الرحمن الرحیم .......... یا الله یا رحمن یا رحیم ؛ یا مقلب القلوب ؛ ثبت قلبی علی دینک . (دعای غریق را زیاد بخوانیم)
2714
من خودم برای اولین بار اوریف لیم گرفتم،بد نیست.
به نظرتون جاش هست اینجا از محلول یا کرم هایی که قبل و بعد شیو نواحی حساس استفاده میکنیم بگیم و اینکه برای موزدایی اون ناحیه از چه روشی استفاده کردیمو راضی بودیم؟موافقید؟
برای خانومایی که تازه ازدواج کردن یا نامزدن اصلا اکثر خانوما این یکی از بزرگترین دقدقه(دغدغه :)) )هاشونه
خوب من شروع میکنم برای شستشو از اوریف لیم استفاده میکنم که بد نیست ولی دوست دارم ژلی استفاده کنم که خوش بو باشه و بوش بمونه
برای شیو از اپیلیدی و موم گرم و تیغ،کرم موبر و اسپر موبر استفاده کردم
اپیلیدی خوب بود ولی وحشششششششششتناک درد داره و عمراً اگه دوباره این روشو تکرار کنم
موم هم که به نظر من درد داره و من نمیتونم تحمل کنم
تیغ خیلی زود دوباره رشد میکنه و ممکنه حساسیت و خارش بعد شیو داشته باشه
کرم و اسپر موبر بد نیست و مشکلش اینه که چون از ریشه کنده نمیشه خیلی زود دوباره رشد میکنه و روز از نو روزی از نو !
2706