2410
2553
من الان حدود 8 ساله که واسه اطراف واژن از موم استفاده می کنم. یعنی می رم آرایشگاه واسه اپیلاسیون. خیلی هم راضی هستم. به شدت موهای اون ناحیه کم و نازک شده. معمولا هر 4 تا 6 هفته یه بار می رم. اوایل خیلی درد داشت و اذیت می شدم. اما الان نه. دردش خیلی کم و کاملا قابل تحمله. اونم واسه منی که کلا دردو نمی تونم تحمل کنم. اصلا هم مشکل جوش و موی زیر پوستی ندارم. البته خب پوست افراد متفاوته. اما من از این روش راضیم. در مورد مسائل بهداشتی هم من از ژل بادی ناتور استفاده می کنم. هر شب و راضیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل نیروانا از موم استفاده کردم و دردش فقط بار اول بود
الان خیلی کم شده
اینقدر کم که لازم باشه براحتی با اپیلیدی هم میشه برداشتشون
ضمنا ماهی یه بار یا دو هفته یه بار بیشتر احتیاجی به رسیدگی نداره
کم و کم پشت شده و ریشه هاشم ضعیف و دیگه هیچ دردی نداره
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
سلام بچه ها جون

امیدوارم به من نخندیناااااا اما واقعا ژل شستشو چیه؟ ! ( شرمنده ) اما من تا حالا استفاده نکردم یعنی همین طوری می شه رفت و از داروخونه خرید؟ یا دکتر باید تجویز کنه ؟! برای بارداری ضرر نداره؟ خاصیتش چیه ؟ !

ممنون می شم جواب بدید
2720
شاپرک جان

بخاطر ترشحاتی که بدن خانمها در طول روز داره و گاها استفاده از توالت فرنگی و ... ژل شستشو یک نوع شامپو مخصوص بدن خانمهاست که خیلی از باکتریها رو از بین میبره و جلوی عفونت و بوی بد رو میگیره...
نیازی نیست دکتر تجویز کنه و به راحتی میتونی از داروخانه تهیه کنی.. میتونی بگی ژل شستشوی واژینال میخوام

تا به الان نشنیدم که برای حاملگی یا هر چیز دیگه ضرر داشته باشه، مخصوصا در دوران پریود خیلی کمک خوبیه ..
من برای شستشو از پیور استفاده میکنم. واسه اقایون هم داره.......خوشبو هست . طرز استفادشم فارسی نوشته.

موهای زائد هم واسه خودش جریانی داره. .

اگه بمیرم هم دیگه موم بکار نمیبرم...یکبار اغفال شدمو و کردم و تا دو روز تمام بدنم لرز داشت.

البته من خیلی به درد حساسم . شاید موم برای دست و پاها بد نباشه. ولی برای جاهای حساس برای من حکم خودآزاری رو داره .

اپی لیدیم هم در حد نو اکبند باقی مونده.. فقط گاهی از سر مخصوص ، برای صورتم استفاده میکنم .

خدا پدر مخترع تیغ رو بیامرزه..با اینکه مجبورم حداقل یک روز در میان ازش استفاده کنم ، ولی خیلی راحت و سریع و بی درده..تیغ جدید مخصوص خانمها هم هست که بغل لبه های تیغ صابون داره و کار رو خیلی راحتتر کرده .

من همیشه دنبال یه اسپری یا کرم موبر بودم که رشد موها را کم کنه و به مرور موهای زائد رو از بین ببره ..ولی هنوز کشفش نکردم.

استفاده از ژیلت خیلی کارو راحت می کنه. اما به شرطی که مثل من بهش حساسیت نداشته باشین. راستش پوست من جوش می زنه بعد از استفاده از ژیلت. البته من هر 5، 6 باری که دست و پامو اپیلیدی می کنم یه بارم ژیلت می کنم تا اگه مویی زیر پوستی شده در بیاد. اینو دکتر پوست خواهرم بهش گفته بود. و اما در مورد اسپری و یا ژلی که رشد موها رو کم کنه.. نگین جون منم التماس دعا دارم :D
2714
استفاده از ژیلت خیلی کارو راحت می کنه. اما به شرطی که مثل من بهش حساسیت نداشته باشین. راستش پوست من جوش می زنه بعد از استفاده از ژیلت. البته من هر 5، 6 باری که دست و پامو اپیلیدی می کنم یه بارم ژیلت می کنم تا اگه مویی زیر پوستی شده در بیاد. اینو دکتر پوست خواهرم بهش گفته بود. و اما در مورد اسپری و یا ژلی که رشد موها رو کم کنه.. نگین جون منم التماس دعا دارم :D
منم از PURE استفاده می کنم خیلی راضیم
اپیلاسیون هم به نظرم بهترینه خیییییییلی عالیه درسته که اوایلش یه کم درد داره ولی به بعدش می ارزه یه کم تحمل کنی راحت می شی بعد از یه مدت خیلی کم و نازک می شه به نظر من که عااااااالیه
البته به جایی که می رین و کسی هم که براتون اپیلاسیون می کنه ربط داره اگه وارد باشه خیییلی عالیه
دوستی به من پیشنهاد داد که جاهای حساس رو با اسپری دندان بی حس کنم بعد موم بندازم.. من از چند نفر که پرس و جو کردم گفتن چون در اون ناحیه غدد لنفاوی وجود داره این کار ضرر داره... یا به من گفتن تو ناحیه شرم گاه این کار رو انجام ندم چون مبتلا به واریس میشم!!!!!!!!!!! دوستان شما اطلاعاتی در مورد این مسئله ندارین ... چون چند نفری گفتن که از موم برا شیو این قسمتها استفاده میکنن.
2706