2703
2553
عنوان

بیمارستان صارم و دکتر کرم نیا (انتخاب اشتباه من!!!)

| مشاهده متن کامل بحث + 176080 بازدید | 179 پست
سوها جان مگه بیمارستان صارم رفتی چه اتفاقی افتاده؟ میگن که دکتر کرم نیا خیلی خوبه. تازه میگن کرم نیا وقتی باردار شدی قبولت میکنه قبلش باید تحت نظر بقیه باشی.
شما بارداری عزیزم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سوها جان مگه بیمارستان صارم رفتی چه اتفاقی افتاده؟ میگن که دکتر کرم نیا خیلی خوبه. تازه میگن کرم نیا وقتی باردار شدی قبولت میکنه قبلش باید تحت نظر بقیه باشی.
شما بارداری عزیزم؟
به نظرم اشتباه پزشکی در هر جایی ممکن اتفاق بفته ناراحت شدم برای کسانی که این اتفاق براشون افتاده ولی خدا رو شکر بخیر گذشته... من صارم رو به تازگی انتخاب کردم و کلاس های آکواژیمناستیکش رو میرم... من بیمه تکمیلی ندارم و هزینه هاش خیلی بالاست اما تا حالا که راضی بودم بقیش رو هم میام مینویسم اما بعد از زایمان
2720
دوستای عزیز که تو این بحث شرکت کردید می خواستم بهتون اطلاع بدم که من وارد هفته 38 بارداری شدم. بدون اینکه از سرکلاژ استفاده کنم. ضمن اینکه چون جفتم بالا رفته کلی پیاده روی هم می کنم. می بینید که دچار زایمان زودرس هم نشدمممممم. باید بگم که طبق سونوگرافی وزن جنین هم زیاده . با این وجود مشکلی ندارم. و خوشحالم که انتخاب عاقلانه ای کردم و تن به سرکلاژ ندادم.
امیدوارم شما هم با آگاهی در انتخاب دکتر و بیمارستانتون تصمیم بگیرید.
اکواژیمناستیک برای زایمان طبیعی هست ؟دیگه چه امکاناتی داره؟ برای استفاده از امکانات دوره بارداری منظورم ورزش و اموزش و.... باید دکترمون تو اون بیمارستان باشه؟ چقدر هزینه میگیرن برای استفاده از امکانات؟
ایشالا زایمانت راحت باشه ساینا جان

من میخواستم برم بیمارستان صارم واسه زایمان طبیعی ولی به دلایلی نظرمو عوض کردم و سزارینو انتخاب کردم تو بیمارستان بهمن با دکتر معینی که خیلی عالی بود
فقط پرستارای بیمارستان بهمن زیاد خوش اخلاق نبودن و خواهرم باهاشون دعوا کرد یه بار
انسانها تنبل نیستند بلکه فقط اهدافی رو انتخاب میکنند که هیچ اشتیاقی برای انجامش ندارند...
سلام
من وقت نکردم تا اخر بخونم ولی تجربه بد و خوب خودم رو از صارم میگم
اول دکتر بختیاری رو انتخاب کردم که اصلا بیچاره ذوق زده شده بود که مریض ولسش اومده
بعد که دیدم خیلی گیج میزنه مصدق بیسواد رو انتخاب کردم
تقریبا اخرای بارداریم بود که سونو واسم نوشت منم مثه همیشه رفتم سونوی خود بیمارستان که بازم یه سونولوژیست ببیسواد بود
گفت سر بچت دو سه هفته جلوتره باید از نظر هیدروسفالی بزرسی بشه چرا زودتر نگفتن بهت ؟؟؟؟؟
اون لحظه پشت سرم داغ شد تپش قلب گرفتم که خودش فهمید حالم بد شده
گفت فوزی برو پیش دکترت
رفتم بالا پیش مصدق بیسواد گفت من نمیدونم مشکل چیه برو دکتر ژنتیک !!!!
منم گوله گوله اشک میریختم دیونه شدم
دکتر ژنتیک بیسوادشون هم ٣٠ تومن گرفت و گفت : این بچه دیگه داره دنیا میاد نمیتونیم کاریش کنیم
تا خونه زار میزدم
تا زنگ زدم بیمارستان گفتم من باید خود دکتر صارم رو ببینم
تا خود صارم گفت این اختلاف هفته ها تو سه ماه اخر طبیعیه !!!!!!!
حالا هم خداروشکر پسرم هفت ماهشه و سالمه
میام بقیه سوتی هاشون رو هم میگم که تو این نه ماه چه دماری از من دراوردن
فقط یه خوبی داشتن اونم زایمان راحتم بود و دکتر بیهوشیم
پرنس کوچکم دوساله شد
2714
من سال 89 مریضشون بودم مریض همین دکتر کرم نیای بی وجدان!!!! من 11 اردیبهشت سال 89 لک دیدم تو 11 هفتگی، صبحش رفتم بیمارستان صارم (که دیگه برای هیچی پامو اونحا نمی ذارم) گفتم من لکه بینی دارم گفتن باید منتظر باشی من ساعت 11 اونجا بودم چون خونمون شرق تهرانه خیلی طول کشید تا برسم. فکر می کنین چه ساعتی منو پذیرش کردن....؟؟؟؟ ساعت 2 بعداز ظهر... حرفشون هم این بود که دکتر تو بخشه نمی تونیم پیجش کنیم... گفتم من دارم خونریزی می کنم حامله هستم چند ساعت باید منتظر باشم گفتن باید منتظر باشی، وقتی هم خود دکتر بی وحدان اومد منو ندید پاسم داد به یه دکتر دیگه که برم تو اتاق عمل ببینمش....! چون دکتر ماماش رو فرستاد ازم پرسید خونریزیم در چه حدیه وقتی فهمید دیگه کار از کار گذشته دید که دیگه به دردشون نمی خورم و بچه ام داره سقط میشه پاسم داد به بقیه دکترا!
ساعت 3 خود دکتر صارمی سونو کرد و دیدن قلب بچم دیگه نمی زنه. لال شده ها مگه حرف می زنن... فقط تو سکوت هی به هم اشاره می کنن. من داشتم می مردم از اضطراب آخر سر هم بهم نگفتن چی شده من از متن سونو فهمیدم دیگه نی نی ندارم...از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر اونجا بودم آخر سر هم یکی از اون بی وجدانها گفت برو 10 روز استراحت کن اگه نیفتاد بیا اینجا ببینیم چی کار کنیم! منم گفتم همین که این مدت بهم رسیدگی کردین زیادی بوده!
خاطره ای که من از بیمارستان صارم دارم تا آخر عمرم یادم نمیره و هر کسی اسم اونجا رو پیشم میبره حالم بد میشه تمام بدنم می لرزه که با من چه رفتاری کردن!
خدایا شکرت که روز قیامتی هست

خدا ازشون نگذره امیدوارم در هر دو دنیا تقاص پس بدن

روح و وجدان ندارن بعضیا واقعانکه

نمیگه این بیچاره چقدر عشقشو روحشو جسمشو وقف بچه اش کرده دارن همه چی رو با پول معاوضه میکنن اسمشونم گذاشتن آدم

گرگ شرف داره به همچین آدمهایی
Lilypie Maternity tickers
خیلی مزخرفن...من باردار که شدم آزمایشای خون 3 ماه اول رو اونجا رفتم انجام دادم که علاوه بر ازهای روتین یک سری تیتر خود ایمنی هم توش بود چون من سابقه سقط داشتم....خلاصه با دل خوش رفتم 385000 تومن پیاده شدم اومدم...جواب رو گرفتم بردم پیش دکتر ی که توی اورژانس صارم برام نوشته بود ....دید و گذشت....ولی به دلیل شلوغی و صرف وقت زیاد برای هر بار مراجعه دیگه صارم نرفتم با اینکه همسایه ایم ...رفتم پیش یه دکتر دیگه....که آزمایشا رو نشون دادم دیدم تند تند داره یه سری دیگه آز می نویسه که چرا اینا ر و ندادی برات لازمه ...حالا که می بینم همون آزمایشاست....ولی جواب تقریبا تیتر های مهمی مثل تیرویید و خود ایمنی و پروتیین سی توشون نیست در حالی که دکنر اورژانس نوشته بود و من بابتش به آزمایشگاه صارم پول داده بودم!!!.........دقیقا ( تاکید می کنم دقیقا) ادمای بسیار خاک بر سر و بی دقتی هستند.....تماس گرفتم بعد از یک ماه و کلی پیغام پسغام و هی دوباره زنگ بزن یه کارمند بدبختشونو گذاشتن عذر خواهی کنه !...و دو روز بعدش دوباره رفتم بقیه رو گرفتم!!!!.....تازه اون شبی که اورژانسی رفتم صارم....رفتم قسمت اورژانس که دو تا پرستار داشت که حدود 45 دقیقه به یه بچه طفل معصوم 1 ساله ور می رفتن تا رگشو پیدا کنن....بچه انقدر گریه کرد تا غش کرد....و اورزانس هم شلوغ شد با همون دو تا پرستاری که عین پت و مت هنوز داشتن به بچه ور می رفتن!!!!...جالبه که یکیشون زنگ زد بخش نوزادان که کسی که متخصص خونگیری نی نی هاست بیاد که ساعت 12 شب هیچ کس نبود!....(من موندم یه نوزادو بخوان اورژانسی خونشو بگیرن چه کار می کنن)....خلاسه هی می خواستم به مادره بگم بچتو بردار از این جهنم برو یه جای دیگه غیر از اینجا!!!!!
Lilypie First Birthday tickers
2706