2726
عنوان

بیمارستان صارم و دکتر کرم نیا (انتخاب اشتباه من!!!)

| مشاهده متن کامل بحث + 176320 بازدید | 179 پست
منم اونجا رو دیگه دوست ندارم. اولین بار تو عمرم بود که آزمایشم اشتباه میشد.

اگر یه آزمایشگاه معمولی بود توقعم کمتر بود. وقتی من این همه هزینه میکنم دلم خوشه که جای دقیقی اومدم. اصلا من به خاطر امکانات و اینکه فوق تخصصی زنانه تصمیم گرفتم برم اونجا ولی متأسفانه ...

حداقل جاهای دیگه یه عذرخواهی از آدم میکنن. تازه من هر بار که تلفن میکردم ازمایشگاه یه سوالی بپرسم یا وقتی بگیرم میخواستن آدم رو کتک بزنن پشت تلفن. سوال که میپرسیدم دعوا داشتن. تصمیم داشتم به مسئولشون زنگ بزنم که دیگه خدا روشکر از اونجا کنار کشیدم.

انشاله کسانی که تصمیشون رو برای اونجا گرفتن خاطره خوبی داشته باشن و به خوبی و راحتی زایمان کنن.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ساینا جون منم با چند بار مراجعه به صارم متوجه شدم فوق العاده پولکی هستند!!! عزیزم دکتر حنطوش زاده که میگید مطبش با دکنر رحیمی یکجا هست هم دکتر خوبیه فقط اونم مشکلش شلوغیه بیش از حد و اینکه اول باید با ماما صحبت کنی تا دکتر بیادددد اللبته خداییش وقت کافی برای یک خانم حامله میذاره ولی من اگر بهتر از این هم دکتری پیدا کنم حتما عوض خواهم کرد ولی به هرحال فعلا ناچارا راضیم .......... ارزو میکنم زایمان راحت و دلچسبی داشه باشی و یه نینی تپل مپل...
سلام راستش منم هفته پیش با کلی بد بختی که بهم وقت نمی دادن تونستم با این دکتر ویزیت شم ولی الان متوجه شدم که واقعیت چیز دیگه هست این کتر جز خمیازه کشیدن جلوی من کار دیگه ای واسم نکرد منم دیدم اینجوریه گفتم شاید خستس ولی الان میبینم که عادت به این کار داره ،منو واسه اولین بار ویزیت میکرد حتی به پرونده یه نگاهی نکرد ببینه من چه داروهایی مصرف میکنم فقط گفت دوهفته دیگه بیا پیشم منم اومدم بیرون و انگار پول ویزیت رو ریخته باشم تو اشغالی ......
خداروشکر که مشکلی براتون پیش نیومده. ولی من دی ماه پارسال با دکتر کرم نیا زایمان طبیعی کردم و خیلی خیلی راضی بودم. هم از خانم دکتر که از 4 ماهگی پیشش رفتم و هم از بیمارستان. من یه بار بارداری ناموفق داشتم و خیلی استرس داشتم ولی خانم دکتر در تمام طول بارداری واقعا بهم آرامش داد و موقع زایمان همراه خیلی خوبی بود. هزینه های بیمارستان هم که از جاهای خصوصی دیگه کمتر شد. این مشکلاتی که می گین رو هر دکتر یا بیمارستان دیگه ای هم ممکنه انجام بده. ولی من خانمهایی رو دیدم که هم جفت پایین داشتن و هم سرکلاژ کردن.
خوشحالم که مشکل حادی برای کسی پیش نیومده
من سال گذشته تو بیمارستان صارم و با خانوم دکتر کرم نیا زایمان داشتم ، خانوم دکتر فوق العاده نازنین و متعهدی بود ، از بیمارستان هم خیلی راضی بودم هم از پرسنل بخش زنان و هم نوزادان ، اگر بازهم بخوام نی نی دار بشم دوباره همون گزینههای زایمان قبلی رو انتخاب میکنم
اشتباه پیش هر دکتر و هر بیمارستانی ممکنه پیش بیاد ،نظر دو تا دکتر هم مثل هم نیست
دکتر منم تو همون بیمارستانه. دکتر نیک نفس. ولی من از روز اول مطبش تو ستارخان رفتم. خیلی دوسش دارم چون خیلی با مسئولیته. اما جالبه که تمام سونو گرافیهایی که تا به حال برام نوشته سونوی حاملگی یا شکمی بوده در حالی که تو بیمارستان سونوی واژینال انجام میدن ولی اون اصلا ضرورتی به انجام این سونو ندید. از هر کسی هم که تا حالا پرسیدم گفته دکترای تو بیمارستان صارم اصرار به سونوی واژینال دارن. اما این حقیقت رو نمیشه انکار کرد که یکی از بهترین بیمارستانها در زایمان طبیعی اونجاست. هر چند در هر بیمارستانی اشتباهات پزشکی اتفاق می افته. دو تا از دوستان من در بیمارستانهای خصوصی شهریار و خاتم الانبیا کار می کنند و یک چیزهایی از مرگ و میر بیماران برام تعریف کردند که واقعاً متأثر کننده بود و جالبتر این که هرگز خانواده متوفی متوجه نشده بود که به دلیل اشتباه دکتر یا پرستار مرگ اتفاق افتاده. یکیش هم مربوط به زن 30 ساله ای بود که پس از زایمان سزارین به کما رفت چون دکتر بیهوشی بعد از معاینه نفهمیده بود که او دچار تیروئیده و نباید بیهوش باشه و باید به روش اپیدورال زایمان صورت بگیره و فکر کنید چقدر برای خانواده آن دختر سخت بود که بپذیرند دخترشان به خاطر زایمان مرد و نوزادش را تنها گذاشت و رفت...
راستش یه تجربه خیلی بد هم یکی از دوستانم به اسم مریم از بیمارستان صارم داره که خود دکتر صارم که از اقوامشان بوده ، دکترش بوده و دچار اشتباه فاحشی شده بود و آن این بود که موقع زایمان طبیعی و به هنگام برش، 4 سانت از روده را اشتباهاً بریده بودند و این امر منجر به مشکلات بسیار ی برای دوستم شد و 4 ماه شب و روز نداشت و تو بتادین می نشست و بستری بود و عفونت گرفت و ... که موجب شد شیرش خشک شود و بچه اش را نبیند و بچه اش شیر خشکی شود و هزار مشکل دیگر که اصلا دلم نمیخواد با این حرفا کسی رو بترسونم و ناراحت کنم. فقط میخوام بگم اشتباه حتی از بهترین دکترها هم سر می زنه و فقط باید به خدا توکل کرد. من مادرم در بیمارستان عرفان عمل داشت و ما خیلی از آنجا ناراضی بودیم. مادر بزرگم را در بیمارستان آتیه به کشتن دادند و همه برای مراسم ختم آماده شده بودیم و حتی وسایلش از قبیل عصا و دندان مصنوعی و ... را تحویلمان دادند که ناگهان گفتند مرده زنده شد و ورق برگشت و عمویم از فرط عصبانیت از بی مسئولیتی آنها با مسئولین آنجا دعوایش شد و ... گویی که من خیلی خیلی آبدیده شده از دست این بیمارستانهای خصوصی. پس به همه دوستان هم توصیه می کنم خودتون رو نگران نکنید. و یک توصیه دوستانه این که با دکتری وقت بگیرید که همیشه با دقت به حرفاتون گوش کنه و با دقت وضعیتتون رو بررسی کنه. معروف بودن همیشه کارساز نیست. من خودم وقتی دنبال دکتر بودم برام مهم بود که همیشه دکترم مواقع ضروری در دسترس باشه و به راستی که تا حالا هم همینطوری بوده و من حتر یکبار هم نشده که تو مطبش هم میرم حتی 10 دقیقه معطل بشم.
مرسی از اطلاع رسانیت...من هم تجربه ی شما را دارم پیش دکتر نرگس بهرامی رفتم...می خواستم دکترم را عوض کنم...چون بیمارستان صارم به غرب نزدیکتره...توی ویزیت اول برام سونوی واژینال کرد و بعد هم گفت دهانه ی رحمت شله و باید فوری سرکلاژ بشی ... من هم دنیا روی سرم خراب شد...به همسرم گفتم اگر قراره سرکلاژ کنم ترجیح می دهم که دکتر خودم که بزرگ علوی هستش انجام بده....فوری جواب را برای دکتر بردم...فقط می خندید و گفت که متاسفانه الان همه چیز شده پوووووول همین...گفت تو اصلا نیازی نداری ...اون هم گفت 25 به پایین را تازه اگر لازم باشه سرکلاژ می کنن برای تو که تاز 30.2....تازه من چیزی که توی سونو دارم می بینم اینه که دهانه ی رحم را کوتاه گرفته...دکتر امینی دستیار دکتر هم اونجا بود اون هم معتقد بود که دهانه ی رحم را کوتاه گرفته.. و این کار را فقط باید یک سونولوژیست انجام بده نه دکتر زنان....دکتر من می گه من که بخواهم اینجا یه تابلو چشم بزارم و نمره ی چشم افراد را چک کنم که چشم پزشک نیستم...اون تخصصش سونوگرافیه و کلی برای این رشته درس خونده....
خوشحالم که اون روز از بیمارستان زدم بیرون...و دیگه حاضر نیستم پام را اونجا بزارم...برای اینکه فقط با نوشتن آزمایشهای مختلف و سونوگرافی های فراوان...به مادر استرس می دهن...
الان که طول سرویکسم را چک کردم شده 39.5 شاید اون موقع هم همین بوده و اشتباه اندازه گیری شده...
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury
منم واسه ناباروری رفتم صارم......انقدر که ازش تعریف میکردن...
جلسه اول کلی ازمایش وعکس نوشتن.....وجالبه بعد از اینکه جواب هارو واسشون بردم گفتم جفتتون سالم هستین.....خوب من نمی خوام بهت دارو بدم.....پس برو ماه دیگه بیا واسه ای یو ای.......فک کنین من چه حالی داشتم.....از بیمارستان زدم بیرون باورم نمی شد تجویز دکترم این باشه.....اما دیگه نرفتم پیششون.....و تصمیم گرفتم برم پیش یه دکتر دیگه...که بزرگ علوی رو انتخاب کردم....همون جلسه اول که عکس رنگی مو دید گفت دخترم دهانه رحمت چسبندگی داره(در حالی که صارم گفت سالمه سالمی)گفتم دکتر مطمئنی !!!صارم اینطوری گفته و تجویزش ای یو ای بوده.....خندید و گفت با این وضعیت ده بارم ای یو ای میکردی جواب نمی گرفتی.....حتی ای وی اف هم درست جواب نمی ده(باروم نمیشد اگه اون ماه می رفتم کلی پول رو باید می ریختم دور)بعد ازمایش pct رو بهش نشون دادم که تو صارم انجام داداه بودم .....تا دید گفت اینکه کاملا اشتباه است.....و در موردش واسم توضیح داد و دیدم دقیقا درست میگه....من اصلا ازشون راضی نبودم.....دکترهای بی سواد....خدا رحم کرد گول زرق و برق و اسم و رسمشونو نخوردم.....وگرنه الان در مرحله ای وی اف بودم لابد.......اصلا حس خوبی نداشتم وقتی میرفتم صارم
کلی استرس بهم دادن.....
کلی معطلی داشت
و یه لشگر ادم بالاسرت تو اتاق دکتر وامیستن که به قول شوشو ادم روش نمی شه حرفشو بزنه
و پول پول پول که باید اونجا خرج کنی و اخرم نفهمن چته
2706