2726
دوستان کسی این دکتر و میشناسه وکلا طب سوزنی کسی انجام داده این سایتشه برای همه امراض درمان دارهwww.shahhoseini.com/portal/

مادرم برای اگزما میخواد بره پیشش
سایتشو ببینید برای همه مریضیها از طب سوزنی استفاده میکنه جلسه ای 50هزارتومان گفته وبالای ده جلسه لازمه و هر بار ویزیت هم 20هزارتومان یعنی نزدیک یک میلیون درمانشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر زهرا شاه حسینی به همه ی بیمارا همون اول کار کلی داروی گیاهی الکی میده واسه همه هم یکسان، عرقیجات و پودرای الکی و بعد تو طب سوزنی ۲۰تا سوزن میزنه که هنوز از کنار تختت اونور نرفته ۴تاش میوفته رو تختت و هیچی به هیچی.

در کل من ۳۰جلسه رفتم و هر جلسه ۸۰هزار دادم که با هزینه داروهام شد دو میلیون و پانصد ولی دریغ از یک  درصد بهتر شدن.

خیلی پولکیه الکی کارهای پوستی هم انجام میده در صورتی که تخصص پوست نداره، فقط از مردم  میگیره و خرج خودش میکنه.ازش راضی نیستم و حرومش باشه

گاهی سکوت شرافتی دارد که گفتن ندارد

سلام :من پیش خانم دکتر شاه حسینی میرم کارشون حرف نداره من درد کمر داشتم بسیار حالم خوب شده و قیمتشون هم نسبت به همه جا ارزون تر هست خانم بسیار خوش رو و مهربان هستن بنظرم خیلی از این دکتر تجربه ای ها بهترن ایشون عضو انجمن طب سوزنی چین هستن ...واقعا رازی بودم به دیگرانم پیشمهاد میدم که برن چون هم قیمت هم کیفت کار از همه جا بهتر 

2706