2726
عنوان

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| مشاهده متن کامل بحث + 533040 بازدید | 13314 پست
نگین جونم مرسییی بابت این همه انرژی مثبت...عزیزم من ارادشو دارم از فروردین که رژیم دارم زیر نظر دکتر و 22 کیلو هم کم کردم.میخواستم یه شک به خودم داده باشم و از یکنواختی در بیام.هر روز میام و گزارشو میدم..بازم مرسی بووووووس
بنفشه جون اصلا انگار مشکل داریا کی با تو بود خدا کنه شما سر وزن و سایزت بمونی هر کسی یه ایده ال هایی تو زندگیش داره تو نصیحت کردی بقیه هم مختارن خواه پند گیر خواه ملال
منم نه کسی و به زور مجبور کردم که تو قداره بستی لطفا تو برخوردت تجدید نظر کن
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهسان جان منم یکساله زیر نظر دکترم حتی دکترا تو استپ وزن رژیم پروتین میدن که خیلی به این شبیه من بعد از مشورت با دکترم گرفتم اون هم نه موافقت کرد و نه مخالفت گفت مختاری. الان که روز اول رژیم قبلیمم دوباره مثله اوایل رژیم گرسنه ام میشه
خانمی منم ٢٥کیلو کم کردم
موفق باشی
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
سلام روز دوم رژیم
وزن 74
900 گرم کم کردم
با اینکه دیشب فشارم یکم افتاد وو یه دونه خررما خوردم...اما خوب بود البته من 1 ساعت و نیم هم پیاده روی و ورزش کردم دیروز.بووووووووووووووس به همه
2728
موفق باشی مهسان جون منم امروز خیلی گرسنه شدم
هدف نزدیک است
سلام سلام
روز سوم
وزن 72/300
دیروز دقیقا 74 بودماااا.نمیدونم 1 کیلو و 700 چطور کم کردم.با 2 تا ترازو هم وزززن کردم خودمو....همین بود
خیلی ورزش میکنم شاید واسه اینم هست....
نگین جون فدات شم...ایشالا به هدفمون برسیم
بچه ها عاشق این رژیمم ............

من بدنم یه 4-5 سالی میشد رو 68 مونده بود و هر چی ورزش میکردم فایده نداشت (ورزشای سخت ) تصمیم گرفتم این رژیمو بگیرم و الان با خوشحالی میگم که ::

تو روز ششم وزنم از 68.700 رسیده به 65 دقیق ..
البته امروز روز هشتمه ولی خودمو جز روز ششم وزن نکردم

راستی من گاهی وقتا یه دستبردای خیلی کوچیک میزنم
سلام بچه ها ............بوس به همه تون

من ام روز اول ام. وزنم 75.300 . امیدوارم مثل شما فردا صبح وزنم کم شده باشه.

من امروز اسفناج نداشتم که بخورم !!!!!!فقط تخم مرغ و گوجه خوردم .اشکال نداره؟
می تونیم مابین اش چای تلخ بخوریم ؟ یا چای سبز دکتر سینا؟
سلام مامانا من هم خسته شدم 71.500 هستم . دیگه از 70 بدم اومده میخوام بیام زیر 70 . 65 بشم راضی ام. من هم سوال های شیما جون رو دارم و اینکه به نظرتون صبر کنم پری بیاد بره بعد شروعکنم آخه حس میکنم تو پریود آدم رژیم هم باشهتاثیرش کمه. شیما جون بیا گزارش بده.
سلام امروز روز 4 رژیم منه
صبح که وزن کردم 72 بودم دقیق یعنی نسبت به دیروز 300 گرم کم کردن.حقم بود چون ناخونک زدم

شیما جون باید عین رژیم رو بگیری...من که مرغ میخورم
ورزش هم خیلی تاثیر بیشتر میذاره واسه وزن کم کردن

زهره جان منم احتمالا روز 9 رژیمم پر میشم اما دیگه گرفتم رژیمو.به نظرم بگیر

یه چیز باحال امروز ظهر که دراز کشیده بودیم منو شوشو.. هی این شکم من صدا میداد و قاروقور میکرد...هی لبخند میزدم به شوشو بس ضایع شده بودم اینقد صدا داد که گفت پاشو برو یه جا دیگه بخواب صدا شکمت نمیزاره بخوابمخیلی ضایع ست این رژیمه
شیما جونم کلی خندیدم. ببین ما خانوم ها چی میکشیم. این آقاها چقدر راحتند . شوشوی من که راحت اصلا به خودش سخت نمیگیره . یه وقتهایی یهو 3-4 کیلو کم میکنه و بعد باز بی خیال. البته خدا رو شکر چاق نیست.

من باید این سد 70 رو بشکنم اینطوری نمیشه . یعنی میگید از فردا من هم شروع کنم؟
سلام سلام
زهره جون اره رژیم رو بگیر به نظرم
من امروز با اجازه 500 گرم اضاف کردم...البته میگم که من ناخونک میزنم
دیگه قوال دادم به خودم رعایت کنم
اما تا پایان روز 4 من در کل2 کیلو کم کردن و این خیلی خوبههههههه

بوسسسسسس همتون ..موفق باشییییییییییییید
2706