2703
2553
عنوان

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| مشاهده متن کامل بحث + 531750 بازدید | 13313 پست
سلام فرشته جون من هم روز سومم بود .اولش خیلی سخته.فکر کنم روزهای بعد بیشتر عادت کنم.من هم سایزم 44 هست وچی میشه اگه بشه.

هیجان خانم فقط 15 روزه .فکر نکنم خیلی اتفاقی بیفته!بهتره اول رژیم را بگیری وبعدش برای بارداری اقدام کنی.موفق باشی.

نازی جان رژیم را رعایت میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فرشته جون من هم روز سومم بود .اولش خیلی سخته.فکر کنم روزهای بعد بیشتر عادت کنم.من هم سایزم 44 هست وچی میشه اگه بشه.

هیجان خانم فقط 15 روزه .فکر نکنم خیلی اتفاقی بیفته!بهتره اول رژیم را بگیری وبعدش برای بارداری اقدام کنی.موفق باشی.

2720

سلام سمانه جون من دوباره خونریزی دارم گداشتم سری بعد با شما بگیرم ممنون یادم بودین البته این دلیل نمیشه که به شما سر نزنم امیدوارم موفق باشین بجه ها
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
البته باید بگم دارم کم خوری میکنم راستش اصلا اشتها ندارم که هیچ حالت ت .... ه .... و .... ع ( البته ببخشید ) هم دارم اینه که 1.5 روز بیشتر نتونستم بگیرم
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
2714
سلام. دوستان توصیه می کنم این رژیم رو نگیرید. من پارسال گرفتم و الان با وجود ادامه کم خوری وزنم نه تنها برگشت بلکه دو برابر اون اضافه شد. و همینطور ناراحتی معده واعصاب هم اضافه شد. من 73 بودم. خواستم بشم 63 اما الان 86 کیلو شدم. با وجود اینکه برنج نمی خورم. نان کمی مصرف می کنم. ورزش می کنم. و کلا شیرینی جات به ندرت می خورم. اما مشکلات زیادی برای معده ام پیش اومده. به خودتون ظلم نکنید. این رژیم با جسم ما ایرانی ها سازگاری نداره. به خصوص که نوع تغذیه ما ایرانی ها متفاوته. باز هم هر جور خودتون می دونید. این توصیه رو دوستانه گفتم. به خصوص که برای بارداری هم مضره! این حرف پزشکه نه من.
منم بعد این رژیم دچار معده درد شدید شدم و وزنی که کم شد دو برابرش برگشت.میدونم که گوش نمیدید و میگیرید چون طبیعت آدمیزاد همینه و سخت قانع میشه ولی گفتم منم تجربه امو بنویسم..
سلام فرشته جان ،خیلی خوبه ، موفق باشی .من هم روز چهارمم بود.

هیجان خانم ، میشه ، فقط باید عزمت را جزم کنی.

دوستان مهربان ، خیلی ممنون که تجربه هایتان را در اختیار می گذارید.من توی رژیم هستم ونمی توانم دست ازش بکشم.

2706